Macaristan Nakliye

Macaristan Nakliye

Macaristan, Türkiye’nin en çok ihracat ve ithalat çalışmaları yaptığı ülkeler arasında ilk sıralarda yer alır. Türkiye-Macaristan arası yapılan nakliye hizmetlerinde bir köprü görevi görerek yüklerin en güvenilir ve hızlı şekilde karşı tarafa ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Profesyonel hizmet odaklı çalışan Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini ön plana alarak hizmet vermektedir.

Kuruluşumuz olan 2001 yılından itibaren yaptığımız çalışmalar neticesinde müşterilerimizin memnuniyetini kazandık ve kazanmaya da devam ediyoruz.

Macaristan’a yapılan ihracat ve transit ticaret yapan firmaların Macaristan tır nakliye şirketi olarak verdiğimiz üstün kalite hizmetlerle beklentileri en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz.

%100 güvenilir bir şekilde yüklerinizin son alıcıya kadar ulaşması için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Macaristan Nerededir?

Macaristan (Macarca: Magyarország, Macarca telaffuz: [ˈmɒɟɒrorsaːɡ]), Orta Avrupa’da Karpatlarda kurulu olan ve denize kıyısı olmayan bir ülkedir.

Vikipedi

İran  Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Macaristan Nakliye Fiyatları

Macaristan nakliye hizmetlerinde araçlarımızın yaptığı km, eğitimli şoförlerimizin maaşı, sigorta, araçların zorunlu belgeleri ve tüm giderler göz önünde bulundurularak navlunlar belirlenir.

Macaristan nakliye navlunları, her zaman müşterilerimize avantaj sağlayacak şekilde belirlenmektedir.

Macaristan’a yol almak üzere Türkiye’den çıkış yapan araçlarımızın navlunları tedarikçi firma tarafından ödenmektedir.

Macaristan nakliye işlemlerinde belirli etkenler doğrultusunda fiyatlarda değişiklikler söz konusu olmaktadır. Nakliye işlemlerimizdeki fiyat değerlerinin belirlendiği bazı durumlar şunlardır;

 • – Yükleme yeri – boşaltma yeri arası km mesafesi,
 • – Kullanılacak güzergâh,
 • – Geçiş yapılan ülke sayısı ve masrafları,
 • – Yükün tonajı,
 • – Mal cinsi.

Macaristan – Türkiye arası gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerinde sabit fiyata sahip olan işlemler ise şunlardır;

 • – Yeşil Sigorta,
 • – Amortisman,
 • – Araç kasko,
 • – Sigorta.

Güvenilir Macaristan Nakliye Hizmeti

Güvenilir Macaristan Nakliye Hizmeti

Yoğun bir şekilde ithalat ve ihracat çalışmaları yapılan ülke olan Macaristan arası bir köprü görevi gören Saygınlar Nakliyat, yoğun talep alan nakliye hizmetleri arasında en ön plana çıkan firmalardandır.

Verdiğimiz hizmetler ve hizmet kalitesi ile müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz. Güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmamız bünyesinde yüklerinizi son alıcıya kadar belirlenen süre içerisinde hasarsız ve güvenilir bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Macaristan nakliye hizmetlerimizi tercih eden tüm müşterilerimiz, yükleri son alıcıya ulaşana kadar mesai günleri süresince ekibimiz tarafından bilgilendirilmektedir.

Bu nedenle her nakliye hizmetlerinde müşterilerimiz içi rahat bir şekilde bu organizasyonu tamamlamaktadırlar.

Uzman kadromuz ve saha çalışanlarımız ile her geçen gün organize bir şekilde çalışarak beklentileri karşılamaya devam ediyor ve Türkiye’nin en iyi nakliye şirketi olma yolunda ilerliyoruz.

Özbekistan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin  Tıklayın

Macaristan Nakliyesinde Saygınlar Nakliyat Avantajları

Kuruluşumuzun ilk yılından bu yana verdiğimiz üstün kalite hizmetlerle müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam ettiğimiz organizasyonlarımızla her daim güvenilir bir şekilde ve belirlenen süre içerisinde yüklerinizi son alıcıya kadar ulaştırmaya devam etmekteyiz.

Güvenilir bir iş ortağı olan Saygınlar Nakliyat, gerçekleştirdiği hizmetler ve fiyatlandırmalar doğrultusunda her zaman müşterinin avantajını düşünmektedir.

Peki, Macaristan nakliyat hizmetlerinde neden Saygınlar Nakliyat lojistik firmamızı tercih etmelisiniz? İşte Saygınlar Nakliyat avantajları…

 • Uzun yıllar süren tecrübe ve eğitimli uzman kadro,
 • CMR Sigortalı Taşımacılık,
 • Güvenilir bir hizmet ve hasarsız teslimat güvencesi,
 • Komple tır taşımacılığı ve parsiyel yük sevkiyatları,
 • 7-24 alanında uzman ekibimizden alınabilen destek,
 • İleri teknolojik ekipmanlar, güvenilir ve sağlam altyapı,
 • Mesai günleri içerisinde araç hakkında bilgilendirme hizmeti,
 • Genç araç filosu,
 • Gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerinde ve ağır yük taşımacılığında profesyonel organizasyon avantajı,
 • Evrak ve doküman desteği.

Azerbaycan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Macaristan İhracat Nakliye

Başta Macaristan başkenti olan Budapeşte olmak üzere birçok bölgesine ulaştırdığımız yüklerin belirlenen süre içerisinde hasarsız ve güvenilir bir şekilde orada olacağına şüpheniz olmasın.

Müşterilerimizin tercih ettiği şehrin gümrük noktasına veya adrese yükleri hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz. Önceden konuşup belirlediğimiz en uygun rota üzerinden gerçekleştirdiğimiz Macaristan nakliyat hizmetlerimizle Saygınlar Nakliyat lojistik firmamızın adını duyurmaya devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz ve araçlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğitimli şoförlerimizle ve saha çalışanlarımızla üstün kalite hizmetler vermeye devam etmekteyiz.

Frigo, tenteli, lowbed, sal kasa, mega dorse gibi araçlarımızla yüklerin türüne göre nakliye hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Macaristan İthalat Nakliye

2001 yılından bu yana Macaristan’dan kalkan araçlarımız ile Türkiye’ye yapılan ithalat çalışmalarıyla eğitimli şoförlerimizle yüklerinizi güvenilir bir şekilde ulaştırmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin İstanbul, Bursa, İzmit, Gebze, Kocaeli, Ankara, Kayseri, Konya, Mersin, Hatay, Gaziantep şehirlerine ulaştırdığımız yüklerinizin belirlenen süre içerisinde ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Aynı zamanda normal tırlarla taşınamayacak yüklerin lowbed araçlar aracılığıyla nakliyesini sağlıyoruz.

Romanya Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Macaristan Nakliye Avantajları

 • Çarşamba & perşembe günleri Macaristan parsiyel,
 • Karayolu full tır Macaristan taşımaları,
 • Macaristan’da gümrükleme ve evrak yönetimi,
 • Macaristan depolama hizmetleri,
 • Kuru yük taşımacılığı,
 • Frigo taşımacılık (gıda ürünleri, hammadde)

macaristan lojistik

Suudi Arabistan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin  Tıklayın

Macaristan Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Nakliye Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Nakliye hizmeti alacağınız firmanın gerekli sigortaları ve belgeleri sunmasına ve yüklerinizi hasarsız bir şekilde ulaştıracağına dikkat edilmelidir.

Frigo Taşımacılık Nedir?

Frigo taşımacılık, soğuk taşıma özelliğine sahip nakliye hizmetidir. Bu taşımacılık için özel olarak tasarlanan kamyon ve tırlara ihtiyaç vardır.