Bahreyn Nakliye

Bahreyn Nakliye

Bahreyn nakliye firmaları ağırlıklı olarak Hatay şehrinde bulunur. Saygınlar Nakliyat Bahreyn’e nakliye hizmeti gerçekleştiren, geniş araç filosuna sahip olan kurumsal firmadır. Bünyesinde bulunan araçların bakımları, personel eğitimleri, ar-ge çalışmalarıyla Türkiye’de Ortadoğu’ya taşıma yapan firmaların liderliğini yapmaktadır. İSO 9001 Kalite yönergelerine uygun şekilde Bahreyn Manama ve kapılara yük taşımacılığı hizmeti sunar.

İthalat – İhracat – Transit Yüklemelerde Bayreyn Nakliye

bahreyn nakliye

Saygınlar Nakliyat, ithalat yüklerinizi Bahreyn’den yükleyerek, Türkiye’ye taşıma hizmetinin yanında ihracat ve transit ticarette dahil olan yüklemelerinizin nakliye hizmetini sunar. Uygun navlun ve araç seçenekleriyle müşterilerimize seçenekler sunarız. Yüklemenin başından, sonuna kadar yapılan çalışmaları kontrol altında tutar, Bayren nakliyesi ile ilgili tüm bilgileri tarafınıza e-posta bildirimi olarak göndeririz.

Merak Edebilirsiniz: Uluslararası Nakliye (Tıklayın)

Bahreyn’e Nakliye Hizmetimiz

Saygınlar Nakliyat, Bahreyn nakliye  taşımalarını başta Manamah,Muharrak ,Ar-Rifaca şehirleri olmak üzere tüm Bahreynşehirlerine yapmaktadır. Bahreyn nakliyelerinde uzman kadrosuyla 7/24 hizmet vermektedir. Oluşabilecek hasarları  ve olumsuzlukları teminat altına alabilmek için operasyonların tamamı CMR sigortası kapsamında bulundurulmaktadır.

Bahreyn nakliyelerinde her hafta belirli günlerde parsiyel taşımacılık (grupaj) hizmetleri aralıksız devam etmektedir. Saygınlar Lojistik, kusursuz servis anlayışıyla Bahreyn nakliye firmaları arasında lider olmayı hedeflemiştir.

Merak Edebilirsiniz: Bahreyn Parsiyel (Tıklayın)

Taşımacılıkta teknolojinin sağlamış olduğu imkanları yakından takip edip, bu imkanlardan azami ölçüde yararlanmaktadır. Ayrıca filosunu her yıl gençleştirip; daha güvenli, daha çevreci, daha ekonomik hizmet verebilmek için gayret göstermektedir.

Saygınlar Nakliyat personeli, nakliye hizmeti verdiği Bahreyn ın gümrük kanunlarına hakimdir. Sürekli arttırdığı deneyimiyle de, müşterilerinin duyduğu güveni pekiştirmektedir.

Bahreyn’e yapılan taşımacılıkta genellikle otomotiv, gıda, yedek parça, beyaz eşya, elektronik, demir çelik, tekstil, mobilya, yapı malzemeleri vb. sektörlere hizmet verilmektedir.

Yüklerin zamanında istenilen yerde olması için planlamalar hassasiyetle yapılmaktadır. Dolayısıyla zaman yönetimindeki başarı müşteri memnuniyetini de beraberinde getirmektedir. Saygınlar Nakliyat, müşteri memnuniyetini sürekli kılabilmek için hep iyileşen bir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Merak Edebilirsiniz: Ortadoğu Taşımalarında Saygınlar Nakliyat (Tıklayın)

Bahreyn Nakliye Avantajları

Bahreyn Nakliye Avantajları

 1. Karayolu taşımacılık ile komple yüklerinizi taşıyoruz.
 2. Zamanlanmış ve hızlı teslimat
 3. Özmal Araç CMR Sigortası ile Yükleriniz Güvence Altında
 4. Bayren taşıma konusunda uzman kadro
 5. 7/24 Bahreyn Ülkesi Konusunda Deneyimli Personel Desteği
 6. Teknolojik Altyapıya Sahibiz
 7. E-Posta ile araç konumu ve durumu bildirimi
 8. Geniş Filomuz ile Araç Seçeneği
 9. Proje taşımalarınıza ve ağır nakliyeye özel ekipman ve araç
 10. Hizmetin tüm aşaması kalite kontrol süreçleriyle takip edilir.

Merak Edebilirsiniz: İhracatçılar Saygınlar Lojistik ile İstikrarlı Büyüyor (Tıklayın)

Bahreyn Nakliye Şehirleri

 1. Manamah (Başkent)
 2. Muharrak
 3. Ar-Rifaca
 4. Madinat Hamad
 5. Ālī
 6. Madinat ‘Isa
 7. Sitrahal-Budayyi
 8. Jidd Hafs
 9. al-Mālikiyah

Merak Edebilirsiniz: Havayolu Taşımacılık | Hava Parsiyel | Hava Kargo (Tıklayın)

Saygınlar Nakliyat’ın sunduğu tüm bu hizmetler iyileştirme sürecinden geçerek Bahreyn nakliye konusunda uzmanlaşma ile günümüze mükemmel taşımacılık hizmeti olarak süre geldi. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını bildiğimiz için Ortadoğu ülkelerine hizmette lider konumda yerimizi alıyoruz. Türkmenistan nakliye hizmetimizi inceyelebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Nakliye Taşımacılığı Nedir?

Taşınması gereken eşyaların, yük araçlarıyla, bir adresten taşınacak adrese teslim edilmesine nakliye taşımacılığı ismi verilir.

Parsel Nedir_

Toprak parçasının tapu ve imar üzerinden bölünmesine verilen isimdir.

Bahreyn Nerededir?

Asya Kıtası'nın Basra Körfezi üzerine konumlanmış bir ada ülkesidir.