Bahreyn Nakliye

Bahreyn Nakliye

Bahreyn nakliye firmaları ağırlıklı olarak Hatay şehrinde bulunur. Saygınlar Nakliyat Bahreyn’e nakliye hizmeti gerçekleştiren, geniş araç filosuna sahip olan kurumsal firmadır.

Bünyesinde bulunan araçların bakımları, personel eğitimleri, ar-ge çalışmalarıyla Türkiye’de Ortadoğu’ya taşıma yapan firmaların liderliğini yapmaktadır.

İSO 9001 Kalite yönergelerine uygun şekilde Bahreyn Manama ve kapılara yük taşımacılığı hizmeti sunar.

Saygınlar Nakliyat, Bahreyn nakliye  taşımalarını başta Manamah, Muharrak ,Ar-Rifaca şehirleri olmak üzere tüm Bahreyn şehirlerine yapmaktadır.

Bahreyn nakliyelerinde uzman kadrosuyla 7/24 hizmet vermektedir. Oluşabilecek hasarları  ve olumsuzlukları teminat altına alabilmek için operasyonların tamamı CMR sigortası kapsamında bulundurulmaktadır.

Bahreyn nakliyelerinde her hafta belirli günlerde parsiyel taşımacılık (grupaj) hizmetleri aralıksız devam etmektedir. Saygınlar Lojistik, kusursuz servis anlayışıyla Bahreyn nakliye firmaları arasında lider olmayı hedeflemiştir.

Taşımacılıkta teknolojinin sağlamış olduğu imkanları yakından takip edip, bu imkanlardan azami ölçüde yararlanmaktadır. Ayrıca filosunu her yıl gençleştirip; daha güvenli, daha çevreci, daha ekonomik hizmet verebilmek için gayret göstermektedir.

Saygınlar Nakliyat personeli, nakliye hizmeti verdiği Bahreyn ın gümrük kanunlarına hakimdir. Sürekli arttırdığı deneyimiyle de, müşterilerinin duyduğu güveni pekiştirmektedir.

Bahreyn’e yapılan taşımacılıkta genellikle otomotiv, gıda, yedek parça, beyaz eşya, elektronik, demir çelik, tekstil, mobilya, yapı malzemeleri vb. sektörlere hizmet verilmektedir.

Yüklerin zamanında istenilen yerde olması için planlamalar hassasiyetle yapılmaktadır. Dolayısıyla zaman yönetimindeki başarı müşteri memnuniyetini de beraberinde getirmektedir.

Saygınlar Nakliyat, müşteri memnuniyetini sürekli kılabilmek için hep iyileşen bir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Katar Nakliye hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için tıklayın

bahreyn frigo nakliye

Bahreyn Frigo Nakliye

Saygınlar Uluslararası Taş. Ltd. Şti. olarak, Bahreyn frigo nakliye’de ihtiyaçlarınıza doğru soğuk zincir taşıma çözümleri üretir. Bünyesinde yer alan özmal reefer araçlarıyla, ekpress servisleriyle yüklerinizi güvenle Bahreyn’e teslim ediyoruz.

Türkiye’de soğuk hava deponuzdan, tarladan ve üretim yerinden yüklenen yüklerinizi Ortağımız olan Hatay RORO ile kısa transit süre ile teslim ediyoruz.

Gümrükleme işlemleri ihracatçı firmalar tarafından yapılan soğutmalı araçlarımız Hatay’ın İskenderun İlçesinden Hatay RORO ile Süveyş Kanalı’na hareket eder.

Frigo araçlarımız genelde ilk sıralarda geçiş yapmaktadır. Duba Port’ta ithalatçı firma veya ilgili acente transit işlemleri tamamlar.

Daha sonra Bahreyn Manama Gümrüğünde ithalat tevtişleri yapılır araç yüklerini boşaltma noktasına teslim eder.

Bahreyn’e Taşıdığımız Frigo Yükleri

Et ve Süt Ürünleri içerisinde yer alan soğutmalı araçla Bahreyn’e sevk edilmesi gereken şoklu tavuk, normal tavuk eti, kırmızı et, peynir, çökelek, süzme yoğurt, kaşar peyniri gibi ürünlerin hassasiyet oranı yüksektir.

Aracın frigosu sürekli çalışacak şekilde sevk edilmelidir. Bahreyn’e gönderdiğimiz araçlarımızın şoförleri ürünlerinizin ne kadar kıymetli olduğunun farkındadır. Ona göre sürekli araç içini kontrol altında tutarak sevkiyatları gerçekleştiririz.

Konserve ürünleri frigo araçlarımızda dikkatle Bahreyn frigo nakliye hizmetimizle gönderilir.

Dondurma, fidan, çiçek gibi ürünlerin sevkiyatı Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Ltd.Şti. ‘de.

Bahreyn Parsiyel Nakliye

Türkiye’nin lojistik ve taşımacılık yükünü başarıyla omuzlayan Saygınlar Taşımacılık Bahreyn’e yönelik hizmetleriyle de ön plana çıkmaktadır.

Her türlü yol ile parsiyel taşımacılığı sürdüren firma Bahreyn’e yönelik uygun fiyat ve yüksek kalite eşliğinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Saygınlar, Bahreyn parsiyel nakliye hizmetleri vermekte olan pek çok firmanın önüne geçerek güzergahın lideri konumundadır.

Denizyolu, havayolu, demiryolu veya karayolu ile Bahreyn’e yönelik parsiyel taşıma hizmetleri oldukça geniş çaplı olarak gerçekleştirilmektedir.

Denizyolu ile gerçekleştirilen hizmetler Hatay RO RO seferleriyle gerçekleştirilmektedir. Havayolu taşımacılığı hizmetiyle de Bahreyn’e hızlı ve güvenli ürün taşımacılığı sağlanabilmektedir.

Saygınlar bünyesinde gerçekleştirilen bütün lojistik ve taşıma faaliyetleri ISO 9001 kalitesi çerçevesinde hizmet vermektedir.

Bahreyn’e uzanan yolların oldukça tehlikeli ve istikrarsız olması denizyolu ile havayolunu ön plana çıkarmaktadır. Özellikle kombine taşımacılık bu tür durumlarda oldukça önem kazanmaktadır.

Saygınlar Transport kombine taşımacılık konusunda uzun yıllardır derin tecrübe sahibidir. Bu tür yolculukların gerektirdiği en büyük vasıf ise tecrübedir. Saygınlar, bu vasfa sektörde ki pek çok firmadan kat ve kat sahiptir.

Bahreyn parsiyel nakliyecileri arasında en ekonomik ve hızlı hizmetler Saygınlar Taşımacılık tarafından sunulmaktadır.

Saygınlar, Bahreyn’nin pek çok büyük ilinin yanı sıra bütün bölgesine yönelik taşıma ve lojistik faaliyetleri yürütebilmektedir.

Taşımalar komple veya parsiyel şeklinde gerçekleştirebilmektedir. Parsiyel taşımacılığın en büyük artısı ise ekonomik olmasıdır. Parsiyel hizmetleri İstanbul deposu merkezli olarak haftanın belirli günlerinde gerçekleştirilmektedir.

Özbekistan Nakliye hizmetlerimizle alakalı bilgi almak için tıklayın

bahreyn ihracat

Gerekli bütün bilgi akışı işin her aşamasında müşteriye sağlanmaktadır. Bahreyn parsiyel çalışan firmalar arasında en güvenli ve zamanında teslimat Saygınlar Taşımacılık tarafından gerçekleştirilmektedir.

Firma kurulduğu günden bu yana sektörde daima yükseliş içerisinde olmuş ve kadrosunu deneyimli kişiler ile beslemiştir. Bahreyn parsiyel yapan nakliyeciler arasında ender bulunan araç takip özelliği müşterilere sunulmaktadır.

Araç takip özelliği ile ürünlerin nerede olduğu ve ne kadar süre içerisinde teslimatının gerçekleştirilebileceği kolaylıkla takip edilebilmektedir.

Firma sektör içerisinde ki deneyimi ve uzman kadrosu sayesinde ne ağır organizasyonlardan ve projelerden 10 yılı aşkın süreden bu güne kadar geçen zaman içerisinde alnının akıyla çıkmayı başarmıştır.

Bahreyn Denizyolu Nakliye

Manama parsiyel servisi olan Saygınlar Nakliyat’ın Ambarlı / İstanbul Limanı’ndan düzenli olarak gerek direk gerek ise aktarmalı servislerimiz armatörlerin güzergah planlamasına göre değişiyor.

Mümkün olduğunca direk seferlerle Manama parsiyel yapıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyor ve daha kaliteli hizmet için altyapımızı günden güne geliştiriyoruz.

Saygınlar olarak, dünya genelinde bulunan geniş acente ağımızla sizlere hizmetler sunuyoruz. Bahreyn denizyolu nakliye ihtiyaçlarınızın doğru çözümü bizde.

Bahreyn Nakliye Avantajları

 • Karayolu taşımacılık ile komple yüklerinizi taşıyoruz.
 • Zamanlanmış ve hızlı teslimat
 • Özmal Araç CMR Sigortası ile Yükleriniz Güvence Altında
 • Bayren taşıma konusunda uzman kadro
 • 7/24 Bahreyn Ülkesi Konusunda Deneyimli Personel Desteği
 • Teknolojik Altyapıya Sahibiz
 • E-Posta ile araç konumu ve durumu bildirimi
 • Geniş Filomuz ile Araç Seçeneği
 • Proje taşımalarınıza ve ağır nakliyeye özel ekipman ve araç
 • Hizmetin tüm aşaması kalite kontrol süreçleriyle takip edilir.

Bahreyn Nakliye Şehirleri

 • Manamah (Başkent)
 • Muharrak
 • Ar-Rifaca
 • Madinat Hamad
 • Ālī
 • Madinat ‘Isa
 • Sitrahal-Budayyi
 • Jidd Hafs

Saygınlar Nakliyat’ın sunduğu tüm bu hizmetler iyileştirme sürecinden geçerek Bahreyn nakliye konusunda uzmanlaşma ile günümüze mükemmel taşımacılık hizmeti olarak süre geldi.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını bildiğimiz için Ortadoğu ülkelerine hizmette lider konumda yerimizi alıyoruz. Türkmenistan nakliye hizmetimizi inceyelebilirsiniz.

İthalat – İhracat – Transit Yüklemelerde Bayreyn Nakliye

Saygınlar Nakliyat, ithalat yüklerinizi Bahreyn’den yükleyerek, Türkiye’ye taşıma hizmetinin yanında ihracat ve transit ticarette dahil olan yüklemelerinizin nakliye hizmetini sunar.

Uygun navlun ve araç seçenekleriyle müşterilerimize seçenekler sunarız. Yüklemenin başından, sonuna kadar yapılan çalışmaları kontrol altında tutar, Bayren nakliyesi ile ilgili tüm bilgileri tarafınıza e-posta bildirimi olarak göndeririz.

Sık Sorulan Sorular

Nakliye Taşımacılığı Nedir?

Taşınması gereken eşyaların, yük araçlarıyla, bir adresten taşınacak adrese teslim edilmesine nakliye taşımacılığı ismi verilir.

Parsel Nedir_

Toprak parçasının tapu ve imar üzerinden bölünmesine verilen isimdir.

Bahreyn Nerededir?

Asya Kıtası'nın Basra Körfezi üzerine konumlanmış bir ada ülkesidir.