Bahreyn Nakliye

Bahreyn Nakliye

Bahreyn nakliye firmaları ağırlıklı olarak Hatay şehrinde bulunur. Saygınlar Nakliyat Bahreyn’e nakliye hizmeti gerçekleştiren, geniş araç filosuna sahip olan kurumsal firmadır. Bünyesinde bulunan araçların bakımları, personel eğitimleri, ar-ge çalışmalarıyla Türkiye’de Ortadoğu’ya taşıma yapan firmaların liderliğini yapmaktadır. İSO 9001 Kalite yönergelerine uygun şekilde Bahreyn Manama ve kapılara yük taşımacılığı hizmeti sunar.

İthalat – İhracat – Transit Yüklemelerde Bayreyn Nakliye

Saygınlar Nakliyat, ithalat yüklerinizi Bahreyn’den yükleyerek, Türkiye’ye taşıma hizmetinin yanında ihracat ve transit ticarette dahil olan yüklemelerinizin nakliye hizmetini sunar. Uygun navlun ve araç seçenekleriyle müşterilerimize seçenekler sunarız. Yüklemenin başından, sonuna kadar yapılan çalışmaları kontrol altında tutar, Bayren nakliyesi ile ilgili tüm bilgileri tarafınıza e-posta bildirimi olarak göndeririz.

Bahreyn’e Nakliye Hizmetimiz

Saygınlar Nakliyat, Bahreyn nakliye  taşımalarını başta Manamah,Muharrak ,Ar-Rifaca şehirleri olmak üzere tüm Bahreynşehirlerine yapmaktadır. Bahreyn nakliyelerinde uzman kadrosuyla 7/24 hizmet vermektedir. Oluşabilecek hasarları  ve olumsuzlukları teminat altına alabilmek için operasyonların tamamı CMR sigortası kapsamında bulundurulmaktadır.

Bahreyn nakliyelerinde her hafta belirli günlerde parsiyel taşımacılık (grupaj) hizmetleri aralıksız devam etmektedir. Saygınlar Lojistik, kusursuz servis anlayışıyla Bahreyn nakliye firmaları arasında lider olmayı hedeflemiştir.

Taşımacılıkta teknolojinin sağlamış olduğu imkanları yakından takip edip, bu imkanlardan azami ölçüde yararlanmaktadır. Ayrıca filosunu her yıl gençleştirip; daha güvenli, daha çevreci, daha ekonomik hizmet verebilmek için gayret göstermektedir.

Saygınlar Nakliyat personeli, nakliye hizmeti verdiği Bahreyn ın gümrük kanunlarına hakimdir. Sürekli arttırdığı deneyimiyle de, müşterilerinin duyduğu güveni pekiştirmektedir.

Bahreyna yapılan taşımacılıkta genellikle otomotiv, gıda, yedek parça, beyaz eşya, elektronik, demir çelik, tekstil, mobilya, yapı malzemeleri vb. sektörlere hizmet verilmektedir.

Yüklerin zamanında istenilen yerde olması için planlamalar hassasiyetle yapılmaktadır. Dolayısıyla zaman yönetimindeki başarı müşteri memnuniyetini de beraberinde getirmektedir. Saygınlar Nakliyat, müşteri memnuniyetini sürekli kılabilmek için hep iyileşen bir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Bahreyn Nakliye Avantajları

 1. Karayolu taşımacılık ile komple yüklerinizi taşıyoruz.
 2. Zamanlanmış ve hızlı teslimat
 3. Özmal Araç CMR Sigortası ile Yükleriniz Güvence Altında
 4. Bayren taşıma konusunda uzman kadro
 5. 7/24 Bahreyn Ülkesi Konusunda Deneyimli Personel Desteği
 6. Teknolojik Altyapıya Sahibiz
 7. E-Posta ile araç konumu ve durumu bildirimi
 8. Geniş Filomuz ile Araç Seçeneği
 9. Proje taşımalarınıza ve ağır nakliyeye özel ekipman ve araç
 10. Hizmetin tüm aşaması kalite kontrol süreçleriyle takip edilir.

Bayren Nakliye Şehirleri

 • Manamah (Başkent)
 • Muharrak
 • Ar-Rifaca :
 • Madinat Hamad
 • Ālī
 • Madinat ‘Isa
 • Sitrahal-Budayyi
 • Jidd Hafs
 • al-Mālikiyah

Saygınlar Nakliyat’ın sunduğu tüm bu hizmetler iyileştirme sürecinden geçerek Bahreyn nakliye konusunda uzmanlaşma ile günümüze mükemmel taşımacılık hizmeti olarak süre geldi. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını bildiğimiz için Ortadoğu ülkelerine hizmette lider konumda yerimizi alıyoruz. Türkmenistan nakliye hizmetimizi inceyelebilirsiniz.

error: Content is protected !!