Tacikistan Nakliye

22.06.2017
Tacikistan Nakliye

Tacikistan nakliye hizmetlerinde yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin nakliye ihtiyaçlarını doğrudan karşılamaya devam ediyoruz. Saygınlar Nakliyat, 11 yıllık deneyimi, uzman personelleri ve taşımacılıkta eğitilmiş şoförleri ile dilediğiniz her an hizmetinizdedir.

İthalat ve ihracatın en sık yapıldığı ülkelerden biri olan Tacikistan, Türkiye ile sıcak ilişkilerin yaşandığı bir ülkedir. Her hafta düzenli olarak Türkiye’nin belirli yerlerinden aldığımız yükleri, güven içinde Tacikistan’da teslim edilmesi gereken noktalara teslim ediyoruz. Teknolojiye ayak uydurarak gelişmeleri yakından takip eden firmamız Saygınlar Nakliyat olarak özmal araçlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Tacikistan komple taşımacılık, Tacikistan parsiyel taşımacılık, Tacikistan frigo taşımacılık hizmetlerinde aradığınızdan çok daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz firmamız ile yüklerinizin güven içinde taşınmasını sağlayacaksınız.

Tacikistan Nakliye Hizmetlerinde Güvenin Adresi

Tacikistan nakliye

Hizmet kalitesini elden düşürmeden sürekli en iyisini sunma fikri ile hareket eden firmamız Saygınlar Nakliyat, Tacikistan nakliye hizmetlerinde aradığınızdan çok daha fazlasını sunmaktadır. Araç filomuz içerisinde bulunan dorse çeşitlerimiz frigo (reefer, termoking, frigofrik), tenteli (mega, pilot, jumbo, optima) araçlarımızla ihtiyacınıza yönelik sunduğumuz çözümleri değerlendirerek daha güvenli şekilde yüklerinizin taşınmasını sağlayacaksınız. Hizmette sınır tanımayan Saygınlar Nakliyat, Balkanlar, Avrupa ve Asya ülkeleri ile Ortadoğu ülkelerine sağladığı uluslararası taşımacılık hizmeti ile aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunmaya devam ediyor. Tacikistan nakliye çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tacikistan Nerede?

Tacikistan, 143.100 km2 (55.300 sq mi) yüzölçümü ve 9.537.645 nüfusa sahip, Orta Asya’nın denize açılmayan ülkelerinden biridir. güneyde Afganistan, batıda Özbekistan, kuzeyde Kırgızistan ve doğuda Çin’dir. Resmî dil, en büyük etnik grup olan Taciklerin anadili olan Tacikçedir.

Tacikistan’ı Haritada Görmek İçin Tıklayın

Tacikistan Nakliye Hizmetlerimiz

Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle hizmetlerimizin daha geniş alanlara yayılması ve daha geniş anlamda hizmet vermek adına sürekli olarak firmamızın gelişmesine ön ayak olmaya devam ediyoruz. Tacikistan nakliye hizmetlerimiz ile müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılarken en uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerimizin ekonomik bütçelerine katkıda bulunuyoruz.

Tacikistan Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye hizmetlerinde yılların deneyimi ile hareket eden Saygınlar Nakliyat, araçların bölünmesinden teslimat güzergâhlarının belirlenmesine kadar tüm alanlarda uzman personelleri ile hizmet sağlamaktadır. Bu da herhangi bir sorun yaşanmadan yüklerin zamanında yerine ulaşmasını sağlamaktadır. Tacikistan parsiyel nakliye hizmetlerinde müşterilerimize verdiğimiz güvenin yüksek olması, sektörün bilinen referans belirleyici isimlerinden biri haline gelmemizi etkilemektedir.

Tacikistan Frigo Nakliye

Duşanbe Tacikistan’ın Başkenti olduğu gibi Türkiye’den Tacikistan frigo nakliyesi en çok bu Şehire yapılmaktadır. Planlı sevkiyatlarımızda Türkiye’de lokasyon fark etmeksizin Tacikistan’a soğutmalı (reefer) araçlarımızla sevkiyat yapmaktayız. Bünyemizde yer alan özmal araç filomuz ve anlaşmalı sağlam tedarikçimizle sağlam teslimatın adresiyiz. Kısa sürede yükünüz güvenle teslim edilir. Frigo yükleri genelde hemen bozulmaya müsaittir. Yükün taşınması esnasından yüklemesinden, yoldaki seyrine kadar tüm süreçler doğru şekilde planlanmalı ve ilerlemelidir. Soğutmalı taşımacılığın hayati öneminin yüksek olduğu bilinci ile Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri’ne taşıyoruz.

Katar Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Tacikistan Komple Nakliye

Duşanbe nakliye için oluşturduğumuz alternatif güzergâhlar üzerinden Tacikistan nakliye yapmaktayız. Ortadoğu Ülkelerindeki tecrübemizi Türki Cumhuriyetlerinde de kullanıyoruz. Deneyimlerimizin sonucunda elde ettiğimiz bilgilerle en iyi güzergâh ile yüklerinizi hızlı ve sağ salim olarak teslim ediyoruz.

Tacikistan Nakliye’de Kullandığımız Araç Dorse Çeşitleri

Frigo Dorse: Soğutmalı yük taşımalarında kullanılır. Yaş sebze meyve, dondurma, tavuk, balık, kırmızı et, konserve ve tüm soğutma ihtiyacı duyan ürünlerin sevkiyatında kullanılmaktadır.

Ölçüler Genişlik: 245 CM x Boy: 1360 CM x Yükseklik: 250 CM ile 270 CM arasıdır.

Tenteli Araç: Kuru yük taşımacılığı hizmetinde kullanılır. Tacikistan nakliye çalışmalarımız makine, mobilya, ayakkabı, giyim, elektronik

Jumbo Dorse: Devne Boynu olan araç tipidir. Tacikistan’dan gelen araçların yüklediği ithalat yüklemelerinde en çok aranan araç tipidir. Genelde pamuk, elyaf gibi ürünlerin taşımaları bu araçla yapılır. Kuru yük taşımacılığı yapar. Tenteli araç çeşitleri içerisinde yer alır.

Optima Dorse: Standart TIR Ölçüleri diye adlandırdığımız 

Mega Optima Dorse: Genişlik: 2.47 X Uzunluk: 1360 CM x Yükseklik: 290 CM

En Uygun Türkiye-Tacikistan Arası Nakliye Fiyatları

Tacikistan nakliye fiyatları

Hizmetlerimizde müşterilerimizi memnun etmek için gerekli çalışmalara önem verdiğimiz kadar müşterilerimizin ekonomik bütçesine katkıda da bulunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tacikistan nakliye fiyatları konusunda sunduğumuz esnek çözümlerimizi değerlendirerek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Hizmette sınırsız kalite ve müşteri memnuniyetinde prensipli çalışmalara sahip olan firmamızı aramadan karar vermeyin.

Neden Tacikistan Nakliyat Hizmetlerinde Saygınlar Nakliyat?

  1. Saygınlar nakliyat, Tacikistan’a uzun süreden bu yana parsiyel nakliye, komple yük taşımacılığı, frigo taşımacılık ve kuru yük taşımacılığı hizmeti sunan bir firmadır. Bu da güven içinde tercih etmenizi sağlamasına yetiyor.
  2. Saygınlar Nakliyat, Türkiye-Tacikistan arası nakliye hizmetlerinde deneyimli uzman kadrosu ile haftanın belirli günlerinde standart olarak hizmet verir ve ihracat işleriniz aksamaz.
  3. Saygınlar Nakliyat, sektördeki 11 yıllık deneyimi ile müşterilerinin nasıl memnun kalacağının bilincinde olan bir firmadır.
  4. En uygun Tacikistan nakliyat fiyatlarını Saygınlar nakliyat ile bulabilirsiniz.
  5. Müşteri memnuniyeti ve güveni firmamız için esas olduğu için her şeyden önce buna önem vererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.