Tacikistan Nakliye

22.06.2017
Tacikistan Nakliye

Tacikistan karayolu nakliye hizmetimizde ithalat, ihracat ve transit yükleri; güvenle varış noktasına taşıyoruz. Teknolojinin sürekli gelişimi ile karayolu tır taşımalarıda gelişiyor ve teknolojiye ayak uyduruyor. Bünyemizde bulunan özmal araçlar teknolojiye paralel olarak yenileniyor ve yatırımlarımızı işimize yapıyoruz. Tacikistan nakliye çalışmalarımız için yaptığımız bu yatırımları tamamı müşteri odaklı çalışmalarımızdandır. Gelen talepleri doğru şekilde karşılayan pazarlama bölümümüz ile operasyon bölümlerimiz doğru planlamayı yaparak başarılı taşımalara imza atmaktayız. Araç filomuz içerisinde bulunan dorse çeşitlerimiz frigo (reefer, termoking, frigofrik), tenteli (mega, pilot, jumbo, optima) araçlardır.

Tacikistan Frigo Nakliye

Duşanbe Tacikistan’ın Başkenti olduğu gibi Türkiye’den Tacikistan frigo nakliyesi en çok bu Şehire yapılmaktadır. Planlı sevkiyatlarımızda Türkiye’de lokasyon fark etmeksizin Tacikistan’a soğutmalı (reefer) araçlarımızla sevkiyat yapmaktayız. Bünyemizde yer alan özmal araç filomuz ve anlaşmalı sağlam tedarikçimizle sağlam teslimatın adresiyiz. Kısa sürede yükünüz güvenle teslim edilir. Frigo yükleri genelde hemen bozulmaya müsaittir. Yükün taşınması esnasından yüklemesinden, yoldaki seyrine kadar tüm süreçler doğru şekilde planlanmalı ve ilerlemelidir. Soğutmalı taşımacılığın hayati öneminin yüksek olduğu bilinci ile Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri’ne taşıyoruz.

Tacikistan Nakliye

Duşanbe nakliye için oluşturduğumuz alternatif güzergahlar üzerinden Tacikistan nakliye yapmaktayız. Ortadoğu Ülkelerindeki tecrübemizi Türki Cumhuriyetlerinde de kullanıyoruz. Deneyimlerimizin sonucunda elde ettiğimiz bilgilerle en iyi güzergah ile yüklerinizi hızlı ve sağ salim olarak teslim ediyoruz.

Tacikistan Nakliye’de Kullandığımız Araç Dorse Çeşitleri

Frigo Dorse: Soğutmalı yük taşımalarında kullanılır. Yaş sebze meyve, dondurma, tavuk, balık, kırmızı et, konserve ve tüm soğutma ihtiyacı duyan ürünlerin sevkiyatında kullanılmaktadır.

Ölçüler Genişlik: 245 CM x Boy: 1360 CM x Yükseklik: 250 CM ile 270 CM arasıdır.

Tenteli Araç: Kuru yük taşımacılığı hizmetinde kullanılır. Tacikistan nakliye çalışmalarımız makine, mobilya, ayakkabı, giyim, elektronik

Jumbo Dorse: Devne Boynu olan araç tipidir. Tacikistan’dan gelen araçların yüklediği ithalat yüklemelerinde en çok aranan araç tipidir. Genelde pamuk, elyaf gibi ürünlerin taşımaları bu araçla yapılır. Kuru yük taşımacılığı yapar. Tenteli araç çeşitleri içerisinde yer alır.

Optima Dorse: Standart TIR Ölçüleri diye adlandırdığımız 

Mega Optima Dorse: Genişlik: 2.47 X Uzunluk: 1360 CM x Yükseklik: 290 CM