Afganistan Nakliye

Afganistan Nakliye

Profesyonel Afganistan nakliye konusunda tecrübeli ekibimizle hızlı ve güvenilir Afganistan karayolu nakliye hizmeti sunuyoruz.

İhtiyaçlarınıza doğru çözümler üreterek İnşaat projelerinizin Türkiye – Afganistan karayolu nakliyesini yapan firmayız.

Afganistan’a direk ve aktarmalı karayolu taşımaktayız. 13.60 Tenteli TIR’larımızla uygun navlun avantajı sunarız.

Türkiye’nin genelde İstanbul, Ankara, Kocaeli (Gebze), Yalova, Tekirdağ, İzmir, Antalya, Mersin, Adana, Hatay, Gaziantep gibi şehirlerden Afganistan’ın Mezarı Şerif, Herat kapılarına taşımaktayız.

Son zamanlarda Türkiye – Afganistan (Afghanistan) arasındaki gelişen ticaret hacmi doğal olarak Uluslararası taşımacılık sektörüne fayda sağlamakta ve yoğun talep oluşturmaktadır.

Yeniden kentselleşme yaşanan Afganistan’ın inşaat projeleri genelde Türk Müteahhitler tarafından gerçekleştiriliyor.

Afganistan, Asya’da denize sınırı olmayan bir ülkedir. Doğu ve güneyde Pakistan, batıda İran, kuzeyde Türkmenistan, Özbekistan ve Tacikistan, doğuda ise ufak bir sınırla Çin ile çevrilidir.

Afganistan Çin ve Hindistan’ı birbirine bağlayan enerji koridoru üzerinde bulunan stratejik bir konuma sahiptir. Afganistan ekonomisi, topraklarının sadece %15’i ekilebilir olmasına rağmen, ağırlıklı olarak tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır.

Türkiye – Afganistan arasında yapılan başlıca ihracat kalemleri: Meyve ve kuruyemiş, sakız, reçine ve diğer bitkisel özler, mineral yakıt ve yağlar, sebze, kök ve yumrular, kahve, çay, baharat, halı ve diğer tekstil ürünleridir.

Türkiye – Afganistan arasında yapılan başlıca ithalat kalemleri ise: mineral yakıt ve yağlar, değirmencilik ürünleri, malt, nişasta, buğday glüteni, tıbbi veya cerrahi alet ve cihazlar ve bunların aksam, parça ve aksesuarları, hayvansal ve bitkisel katkı ve sıvı yağlar, demir ve çelik, hububat, bitkisel tekstil elyafları ve kağıt ipliği ürünleridir.

Türkiye – Afganistan Nakliye Fiyatları

Uluslararası nakliyat ve lojistik sektöründe oldukça profesyonel ve nitelikli hizmetleri ile öne çıkan Saygınlar Nakliyat, kendi alanında lider firma olma yolunda hız kesmeden devam etmektedir.

Sektöründe oldukça modernize ve yenilikçi çalışmaları ile tanınan firmamız, alanında uzman şoförleri ve CMR sigortalı araçları ile yüklerinizin güvenli, hasarsız ve zamanında teslimatını gerçekleştirir.

Özmal araç filosuna sahip firmamız, taşınmasını istediğiniz yüklerin cinsine ve ağırlığına uygun farklı tır çeşitlerine göre yüklemelerinizi yapar.

Böylelikle büyük yüklerinizi mega tır gibi kapasitesi geniş araçlarımızla gerçekleştirebilmekteyiz.

Afganistan nakliye fiyatları; nakli olacak ürünün niteliğine, nakliye işleminin gerçekleşeceği iki ülke ve bölgeler arasındaki mesafeye, yük veya eşyanın hacim ve tonajına, mal bedeline, gümrük işlemlerine ve birçok ekstra servise bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Afganistan’a teslimatını istediğiniz tüm yüklerin cinsine ve miktarına uygun tonaj bilgisini belirleyerek sizlere en hesaplı navlun fiyatlarını sunuyoruz.

Azerbaycan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Türkiye- Afganistan Nakliye Güzergahları

Türkiye’nin herhangi bir İlinden yükleme yapan karayolu nakliye aracı (TIR) Gürbulak Sınır Kapısı’ndan çıkış yaparak İran Bazargan’a giriş yapmaktadır.

Herat Güzergah: Afganistan (Afghanistan) ‘da teslimat şehrine göre güzergah değişiklik göstermektedir. Herat Kapısına giden araçlar: Türkiye – İran – Herat / Afganistan

Mezar-ı Şerif Güzergah: Türkiye – İran üzeri giden araçlarımız – Türkmenistan’dan Mezar-ı Şerif’te yük teslim etmektedir.

Kabil (Kabul) Güzergah: Türkiye’den Afganistan(Afghanistan)’ın Kabil (Kabul) Şehrine yükleme yapan karayolu araçlarımız İstanbul’dan yük yüklediğinde Afganistan’a gitmek için Sakarya – Düzce – Bolu – Merzifon – Amasya – Erzincan – Erzurum – Ağrı – Doğubeyazıt – İran İçerisine Bazargan’dan giriş yapar; Tebriz – Zencan –  Tahran – Lütfüabat Türkmenistan Giriş Kapısı’ndan – Türkmenistan üzeri Mezar-ı Şerif’te araçlarımız Afganistan Araçlarına aktarma yaparak; Kabil Teslimat yapmaktayız.

Afganistan nakliye hizmeti sunduğumuz başlıca şehirler:

Kabil Şibirgan Farah Gardez
Herat Talukan İmam Saheb Akça
Kandehar Baglan Guryan Cahab
Mezar-ı Şerif Gazni Feyzabad Pagman
Celalabad Çarikar Andhoy Kuşk
Kunduz Hulm Sar-i Pol Belh
Puli Humri Leşkergâh Samangan Kale-ye Zal
Maymana Hanabad Zaranc Kale-i Nev

Afganistan’a Google haritasında ulaşmak için tıklayın

afganistan nakliyeciler

Afganistan Frigo Nakliye

Afganistan frigo nakliye ihtiyaçlarınıza refer araçlarımız çözüm odaklı gıda, kimyasal, beyaz et ve kırmızı et, yaş sebze-meyve ve yumurta ürünlerinin ilk günkü tazelikle taşımalarını profesyonel ekibimizle yapmaktayız.

Saygınlar Nakliyat olarak 2001 yılından bu yana Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerine tenteli ve frigo taşımacılık hizmeti sunarız. Ekibimiz gerekli eğitim ve yönergelere göre müşterilerimize hizmeti sunar.

İSO 9001 Kalite Belgesi, UDEM Sertifikası, C2 Yetki Belgesine sahip ve özmal araçlarımızla günlük konum bilgisi ile müşterilerimize İSO 9001 Kalite güvencesiyle hizmet sunuyoruz.

Sektörün önde gelen isimlerinden biri olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin başarılı bir şekilde devam etmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Afganistan frigo nakliye alanında bugüne kadar sunmuş olduğumuz çalışmalarımızın müşterilerimiz tarafından beğeniliyor olması, haklı gururumuzun nedenidir.

Uluslararası taşımacılık alanında beklentilerin ötesinde sonuçlar sunan firmamız ile aradığınızı bulacaksınız.

Afganistan Frigo Nakliye Güzergahları

İran üzeri ve Gürcistan üzeri olarak çalıştığımız Afganistan frigo çalışmalarımızı ürünlerinizin soğuk muhafası sayesinde ürünlerinizin kalitesinden ödün vermeden yüklerinizi tam zamanlı olarak istenilen şekilde teslim ediyoruz. Profesyonel ekip ile çalışmanın faydasını göreceğiniz

İran Üzeri Afganistan frigo nakliye çalışmalarımız aktarmalı ve direk talebinize göre hizmet sunabiliyoruz. İran’da bulunan ofis ve acentelerimizle yüklerinizin sağlıklı şekilde Mezar-ı Şerif, Herat kapılarına teslimlatlar yapıyoruz.

Gürcistan üzeri Afganistan frigo güzergahında ise Türkiye > Gürcistan > Azerbaycan Bakü Limanı’ndan Araçlarımız RORO gemisi ile Türkmenbaşı Limanı’na varış yapar.

Gümrük giriş işlemlerini tamamlayan frigo araçlarımız Mezar-Şerif Afganistan Kapısında alıcı firmanın gönderdiği tıra yükü teslim ederek sevkiyatı tamamlamış olur.

Türkiye’nin tüm şehirlerinden Afganistan’ın sınır kapılarına güvenilir frigo taşıma hizmeti için Saygınlar Nakliyat’tan iletişime geçebilirsiniz. Uzman personellerimiz frigo yüklerinizin en iyi şekilde organizasyonunu ve planlamasını gerçekleştirir.

Türkiye Afganistan Arası Frigo Nakliye

Hizmette sınır tanımayan yönlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz.

Saygınlar Nakliyat, uzun yılların deneyim ve tecrübesine sahip bir isim olup Ortadoğu, Avrupa, Asya ve Balkanlar’a nakliye hizmeti sunmaktadır.

Türkiye Afganistan arası frigo nakliye alanında gösterdiğimiz özveri, başarı çıtamızın yükselmesini etkileyen faktörlerdendir.

Türkiye Afganistan arası frigo taşımacılık ihtiyaçlarınızda doğrudan iletişime geçerek hizmet alabileceğiniz Saygınlar Nakliyat,

yılların birikim ve deneyimine sahip bir isim olup sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelmeyi başarmıştır. ISO 9001 kalite yönergelerine bağlı sürdürdüğümüz çalışmalarımızda, bugüne kadar müşterilerimizin memnun kalması için saygınlığımızı koruyarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Afganistan Frigo Nakliye Fiyatları

Müşterilerimize hizmet sunarken kalitenin yanında uygun fiyat politikasını da sunarak hizmetlerimizden memnun kalmalarını sağlamaktayız.

Afganistan frigo nakliye fiyatları konusunda piyasanın en uygun fiyatlarını bulabileceğiniz Saygınlar Nakliyat ile hem maddi hem de manevi yönden kazançlı çıkacaksınız.

Zamanında teslimat potansiyeline sahip olan tecrübeli ekibimiz, gerek taşımacılık esnasında üzerine düşen görevler konusunda gerekse de gümrükleme konusunda deneyimli acentelerimiz ile hizmet sunarken Afganistan frigo nakliye fiyatları konusunda da elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Afganistan frigo nakliye fiyatları; yüklerin ağırlığına, cinsine, varış noktasına ve diğer ayrıntılar göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

En uygun fiyatlarla yüklerinizi güven içinde taşımanızı sağlayan firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşarak Afganistan frigo nakliye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

afganistan tır nakliye

Afganistan Parsiyel Nakliye

Uluslararası çapta Afganistan ve Türkiye arasında yapılan, Afganistan parsiyel nakliye hizmetini tecrübeli ve deneyimli ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Afganistan, resmi adıyla Afganistan İslam Cumhuriyeti Orta Asya’da yer alan ve denize sınırı olmayan bir ülkedir. Orta Asya’da bulunur ama etnik ve kültürel bağlarından dolayı bazı kaynaklar tarafından Orta Doğu’da kabul edilmektedir.

Doğu ve güneyinde Pakistan, batısında İran, kuzeyinde Türkmenistan, Özbekistan ve Tacikistan, doğusunda ise ufak bir sınırla Çin ile çevrilidir.

Afganistan parsiyel nakliye hizmetini direkt ve aktarmalı olarak karayolu ile taşımaktayız. 13.60 tenteli tırlarımızla hızlı, güvenilir ve zamanında teslimatlar yapmaktayız.

Saygınlar Nakliyat olarak, kurumsal bir hizmet ile ele aldığımız karayolu taşımacılık konusunda, Afganistan parsiyel nakliye periyodik olarak gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye ile Afganistan arasında ithalat ve ihracat konusunda uzun yıllardır parsiyel nakliye, komple taşımacılık, frigo nakliye gibi hizmetler sağlamaktayız.

Sağladığımız hizmetler sonucunda kazandığımız güçlü referanslar ile birlikte sizlere ayrı bir güven ve kaliteli bir hizmet sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Afganistan Parsiyel Nakliye Süreleri

Saygınlar Nakliyat, günden güne globalleşen Dünya’da, ürettiği lojistik çözümlerinde standardizasyon sağlamanın öneminin farkındadır.

Dolayısıyla müşterilerine Dünya Standartlarında Lojistik Hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Gerek teknolojik altyapı gerekse profesyonel çalışanları ile müşterilerini hedeflerine daha da yakınlaştırıyor.

Türkiye’den aldığımız yükleri en hızlı ve güvenli güzergah üzerinden teslimat noktalarına ulaştırıyoruz. Genel olarak 10 gün içerisinde yüklerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Hava koşulları, doğa olayları, yol durumu, gümrük işlemleri gibi zaman alabilecek durumlarda müşterilerimizi önceden bilgilendiriyoruz.

Türkiye’nin hangi şehrinden ve Afganistan’ın hangi şehrine varış yapılmasını istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek net bilgiye ulaşabilirsiniz.

Afganistan Parsiyel Nakliye Fiyatları

Saygınlar Nakliyat, geniş network ağı, profesyonel ekip ve kaliteli güvenlik standarları ile ekonomik taşıma imkanı vadeder.

Bakımları düzenli olarak yapılan geniş araç filomuz ile Afganistan’ın bütün şehirlerine parsiyel nakliye hizmeti sunmaktayız.

Saygınlar Nakliyat, 11 yıllık deneyim ve tecrübesiyle Uluslararası nakliye alanında uzman ve müşteri memnuniyetini esas alan prensipleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Afganistan parsiyel nakliye fiyatları, nakli olacak ürün veya eşyanın niteliğine, nakliye işleminin gerçekleşeceği iki ülke ve bölgeler arasındaki mesafeye, yük veya eşyanın hacim ve tonajına, mal bedeline, gümrük işlemlerine ve birçok ekstra servise bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Afganistan parsiyel (grupaj) ihracat, ithalat ve transit taşımalarda fiyatlandırma; parsiyel (grupaj) veya komple tır olarak hesaplanır. Saygınlar Nakliyat, her konuda olduğu gibi müşterilerini düşünürek uygun navlun avantajları sunar.

Parsiyel Nakliye Nedir?

Farklı müşterilerin aynı yönde taşınması talep edilen yüklerinin aynı araçla taşınmasına parsiyel nakliye veya parsiyel yük taşımacılığı denir.

Parça eşya taşımacılığı anlamına da gelen parsiyel nakliye, bir müşterinin taşınacak eşyası aracı doldurmasa bile diğer müşterilerle birlikte taşınabilmesine olanak sağlamaktadır.

Müşterinin yükünün kapladığı alan kadar ödeme yapması, araç içerisindeki boşlukların maliyet hesabında dikkate alınmamasından dolayı tasarruflu bir taşıma yöntemidir.

Aynı zamanda parsiyel nakliye aynı güzergahta birden fazla firmanın veya müşterinin yükünün taşınmasından dolayı zamandan da tasarruflu bir taşıma yöntemidir.

Saygınlar Nakliyat, müşterilerinin taleplerini dikkate alarak teslim seçeneklerinde alternatifler yaratır.

Teslim sürecinde müşteriler alternatifler arasında kendilerine uygun olanını seçerek, esnek hizmet anlayışı ile müşteri  memnuniyeti en üst seviyelere taşınmış olur.

Saygınlar Nakliyat, parsiyel nakliye alanında dünyanın lider firmalarından biridir. Sevkiyat ve ihtiyacınız olan depolama işlemleriniz profesyonel ve titizlikle yürütülür.

Siz de yüklerinizi güvenli bir şekilde dünyanın her yerine ulaştırabilmek istiyorsanız bizimle 7 / 24 iletişime geçebilirsiniz.

İran Nakliye Hizmetleri için tıklayın

afganistan parsiyel nakliye

Türkiye’den Afganistan Kabil’e Kapı Teslimi

Türkiye’nin sanayileşmiş şehirlerinden olan İstanbul, Ankara, İzmit, Tekirdağ, Kocaeli (Gebze), İzmir, Denizli, Afyon, Konya, Kayseri, Adana, Hatay, Gaziantep gibi İllerinden Afganistan’ın Başkenti olan Kabil (Kabul)’e adres teslimi yük taşımacılığı hizmeti sunarız.

Afganistan karayolu nakliye hizmetimiz içerisinde sunduğumuz adres teslim Kabil işlemini diğer Afganistan’ın İlleri ve Bölgelerine de yapmaktayız.

Özbekistan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Türkiye – Afganistan Nakliye Süreleri

Firmamız müşterilerimizle yaptığımız detaylı görüşmeler ve anlaşmalar sonucunda en doğru çıkış gününü ayarlamasıyla gerçekleştirilir.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda uzman kadromuz tarafından yapılan profesyonel hesaplamalar neticesinden en doğru taşıma araçlarını ve miktarını belirliyoruz.

Afganistan nakliye süreleri hava koşulları, doğa olayları, yol durumu, gümrük işlemleri, ekstra servis ücretleri, yükün taşınma yöntemi ve varışın gerçekleşeceği şehir gibi birçok duruma göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ancak ortalama olarak 7-10 gün içerisinde yüklerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin hangi şehrinden ve Afganistan’ın hangi şehrine varış yapılmasını istiyorsanız firmamızla 7/24  iletişime geçerek net bilgiye ulaşabilirsiniz.