Afganistan Nakliye

Afganistan Nakliye

Profesyonel Afganistan nakliye konusunda tecrübeli ekibimizle hızlı ve güvenilir Afganistan karayolu nakliye hizmeti sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza doğru çözümler üreterek İnşaat projelerinizin Türkiye – Afganistan karayolu nakliyesini yapan firmayız. Afganistan’a direk ve aktarmalı karayolu taşımaktayız. 13.60 Tenteli TIR’larımızla uygun navlun avantajı sunarız. 

Türkiye’nin genelde İstanbul, Ankara, Kocaeli (Gebze), Yalova, Tekirdağ, İzmir, Antalya, Mersin, Adana, Hatay, Gaziantep gibi şehirlerden Afganistan’ın Mezarı Şerif, Herat kapılarına taşımaktayız.

Afganistan Karayolu Nakliye

Son zamanlarda Türkiye – Afganistan (Afghanistan) arasındaki gelişen ticaret hacmi doğal olarak Uluslararası taşımacılık sektörüne fayda sağlamakta ve yoğun talep oluşturmaktadır. Yeniden kentselleşme yaşanan Afganistan’ın inşaat projeleri genelde Türk Müteahhitler tarafından gerçekleştiriliyor.

Türkiye Afganistan Nakliye Güzergahı

Türkiye’nin herhangi bir İlinden yükleme yapan karayolu nakliye aracı (TIR) Gürbulak Sınır Kapısı’ndan çıkış yaparak İran Bazargan’a giriş yapmaktadır.

Herat Güzergah: Afganistan (Afghanistan) ‘da teslimat şehrine göre güzergah değişiklik göstermektedir. Herat Kapısına giden araçlar: Türkiye – İran – Herat / Afganistan

Mezar-ı Şerif Güzergah: Türkiye – İran üzeri giden araçlarımız – Türkmenistan’dan Mezar-ı Şerif’te yük teslim etmektedir.

Kabil (Kabul) Güzergah: Türkiye’den Afganistan(Afghanistan)’ın Kabil (Kabul) Şehrine yükleme yapan karayolu araçlarımız İstanbul’dan yük yüklediğinde Afganistan’a gitmek için Sakarya – Düzce – Bolu – Merzifon – Amasya – Erzincan – Erzurum – Ağrı – Doğubeyazıt – İran İçerisine Bazargan’dan giriş yapar; Tebriz – Zencan –  Tahran – Lütfüabat Türkmenistan Giriş Kapısı’ndan – Türkmenistan üzeri Mezar-ı Şerif’te araçlarımız Afganistan Araçlarına aktarma yaparak; Kabil Teslimat yapmaktayız.

Afganistan servislerimizi denemek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir Afganistan taşımalarınızı yapıyoruz.

Türkiye’den Afganistan Kabil’e Kapı Teslimi

Afganistan Nakliyat

Türkiye’nin sanayileşmiş şehirlerinden olan İstanbul, Ankara, İzmit, Tekirdağ, Kocaeli (Gebze), İzmir, Denizli, Afyon, Konya, Kayseri, Adana, Hatay, Gaziantep gibi İllerinden Afganistan’ın Başkenti olan Kabil (Kabul)’e adres teslimi yük taşımacılığı hizmeti sunarız. Afganistan karayolu nakliye hizmetimiz içerisinde sunduğumuz adres teslim Kabil işlemini diğer Afganistan’ın İlleri ve Bölgelerine de yapmaktayız.