Afganistan Nakliye

Afganistan Nakliye

Profesyonel Afganistan nakliye konusunda tecrübeli ekibimizle hızlı ve güvenilir Afganistan karayolu nakliye hizmeti sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza doğru çözümler üreterek İnşaat projelerinizin Türkiye – Afganistan karayolu nakliyesini yapan firmayız. Afganistan’a direk ve aktarmalı karayolu taşımaktayız. 13.60 Tenteli TIR’larımızla uygun navlun avantajı sunarız. Türkiye’nin genelde İstanbul, Ankara, Kocaeli (Gebze), Yalova, Tekirdağ, İzmir, Antalya, Mersin, Adana, Hatay, Gaziantep gibi şehirlerden Afganistan’ın Mezarı Şerif, Herat kapılarına taşımaktayız.

Son zamanlarda Türkiye – Afganistan (Afghanistan) arasındaki gelişen ticaret hacmi doğal olarak Uluslararası taşımacılık sektörüne fayda sağlamakta ve yoğun talep oluşturmaktadır. Yeniden kentselleşme yaşanan Afganistan’ın inşaat projeleri genelde Türk Müteahhitler tarafından gerçekleştiriliyor.

Afganistan, Asya’da denize sınırı olmayan bir ülkedir. Doğu ve güneyde Pakistan, batıda İran, kuzeyde Türkmenistan, Özbekistan ve Tacikistan, doğuda ise ufak bir sınırla Çin ile çevrilidir. Afganistan Çin ve Hindistan’ı birbirine bağlayan enerji koridoru üzerinde bulunan stratejik bir konuma sahiptir. Afganistan ekonomisi, topraklarının sadece %15’i ekilebilir olmasına rağmen, ağırlıklı olarak tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır.

Türkiye – Afganistan arasında yapılan başlıca ihracat kalemleri: Meyve ve kuruyemiş, sakız, reçine ve diğer bitkisel özler, mineral yakıt ve yağlar, sebze, kök ve yumrular, kahve, çay, baharat, halı ve diğer tekstil ürünleridir. Türkiye – Afganistan arasında yapılan başlıca ithalat kalemleri ise: mineral yakıt ve yağlar, değirmencilik ürünleri, malt, nişasta, buğday glüteni, tıbbi veya cerrahi alet ve cihazlar ve bunların aksam, parça ve aksesuarları, hayvansal ve bitkisel katkı ve sıvı yağlar, demir ve çelik, hububat, bitkisel tekstil elyafları ve kağıt ipliği ürünleridir.

Afganistan Parsiyel Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Türkiye – Afganistan Nakliye Güzergahları

Türkiye’nin herhangi bir İlinden yükleme yapan karayolu nakliye aracı (TIR) Gürbulak Sınır Kapısı’ndan çıkış yaparak İran Bazargan’a giriş yapmaktadır.

Herat Güzergah: Afganistan (Afghanistan) ‘da teslimat şehrine göre güzergah değişiklik göstermektedir. Herat Kapısına giden araçlar: Türkiye – İran – Herat / Afganistan

Mezar-ı Şerif Güzergah: Türkiye – İran üzeri giden araçlarımız – Türkmenistan’dan Mezar-ı Şerif’te yük teslim etmektedir.

Kabil (Kabul) Güzergah: Türkiye’den Afganistan(Afghanistan)’ın Kabil (Kabul) Şehrine yükleme yapan karayolu araçlarımız İstanbul’dan yük yüklediğinde Afganistan’a gitmek için Sakarya – Düzce – Bolu – Merzifon – Amasya – Erzincan – Erzurum – Ağrı – Doğubeyazıt – İran İçerisine Bazargan’dan giriş yapar; Tebriz – Zencan –  Tahran – Lütfüabat Türkmenistan Giriş Kapısı’ndan – Türkmenistan üzeri Mezar-ı Şerif’te araçlarımız Afganistan Araçlarına aktarma yaparak; Kabil Teslimat yapmaktayız.

Afganistan nakliye hizmeti sunduğumuz başlıca şehirler:

Kabil Şibirgan Farah Gardez
Herat Talukan İmam Saheb Akça
Kandehar Baglan Guryan Cahab
Mezar-ı Şerif Gazni Feyzabad Pagman
Celalabad Çarikar Andhoy Kuşk
Kunduz Hulm Sar-i Pol Belh
Puli Humri Leşkergâh Samangan Kale-ye Zal
Maymana Hanabad Zaranc Kale-i Nev

Türkiye’den Afganistan Kabil’e Kapı Teslimi

Afganistan Nakliyat

Türkiye’nin sanayileşmiş şehirlerinden olan İstanbul, Ankara, İzmit, Tekirdağ, Kocaeli (Gebze), İzmir, Denizli, Afyon, Konya, Kayseri, Adana, Hatay, Gaziantep gibi İllerinden Afganistan’ın Başkenti olan Kabil (Kabul)’e adres teslimi yük taşımacılığı hizmeti sunarız. Afganistan karayolu nakliye hizmetimiz içerisinde sunduğumuz adres teslim Kabil işlemini diğer Afganistan’ın İlleri ve Bölgelerine de yapmaktayız.

Afganistan Frigo Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Türkiye – Afganistan Nakliye Süreleri

Firmamız müşterilerimizle yaptığımız detaylı görüşmeler ve anlaşmalar sonucunda en doğru çıkış gününü ayarlamasıyla gerçekleştirilir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda uzman kadromuz tarafından yapılan profesyonel hesaplamalar neticesinden en doğru taşıma araçlarını ve miktarını belirliyoruz. Afganistan nakliye süreleri hava koşulları, doğa olayları, yol durumu, gümrük işlemleri, ekstra servis ücretleri, yükün taşınma yöntemi ve varışın gerçekleşeceği şehir gibi birçok duruma göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak ortalama olarak 7-10 gün içerisinde yüklerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin hangi şehrinden ve Afganistan’ın hangi şehrine varış yapılmasını istiyorsanız firmamızla 7/24  iletişime geçerek net bilgiye ulaşabilirsiniz.

Türkiye – Afganistan Nakliye Fiyatları

Uluslararası nakliyat ve lojistik sektöründe oldukça profesyonel ve nitelikli hizmetleri ile öne çıkan Saygınlar Nakliyat, kendi alanında lider firma olma yolunda hız kesmeden devam etmektedir. Sektöründe oldukça modernize ve yenilikçi çalışmaları ile tanınan firmamız, alanında uzman şoförleri ve CMR sigortalı araçları ile yüklerinizin güvenli, hasarsız ve zamanında teslimatını gerçekleştirir. Özmal araç filosuna sahip firmamız, taşınmasını istediğiniz yüklerin cinsine ve ağırlığına uygun farklı tır çeşitlerine göre yüklemelerinizi yapar. Böylelikle büyük yüklerinizi mega tır gibi kapasitesi geniş araçlarımızla gerçekleştirebilmekteyiz.

Afganistan nakliye fiyatları; nakli olacak ürünün niteliğine, nakliye işleminin gerçekleşeceği iki ülke ve bölgeler arasındaki mesafeye, yük veya eşyanın hacim ve tonajına, mal bedeline, gümrük işlemlerine ve birçok ekstra servise bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Afganistan’a teslimatını istediğiniz tüm yüklerin cinsine ve miktarına uygun tonaj bilgisini belirleyerek sizlere en hesaplı navlun fiyatlarını sunuyoruz.

Neden Saygınlar Nakliyat?

Saygınlar Nakliyat, 11 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip eğitimli uzman kadrosuyla sizlere en kaliteli, en uygun fiyatlı ve en iyi hizmeti sağlamaya devam etmektedir. CMR sigortalı genç özmal araç filosu ile güvenilir ve zamanında teslimatlarınızı gerçekleştirmektedir. Araç ve yükünüzün durumu hakkında alanında uzman ekibimiz ile 7/24 iletişim sağlayabildiğiniz gibi sizlere mail yoluyla yükünüzün durumu düzenli olarak aktarılmaktadır. ISO 9001 kalite standartları ile hareket eden firmamız, sektörün ileri gelen isimleri arasındadır. Saygınlar Nakliyat, sizlere hem uygun navlun avantajları sağlar hem de evrak ve doküman desteği sağlar. Sağlam altyapımız, profesyonel şoförlerimiz ve uzman kadromuz ile sizlerin memnuniyetini kazanmak esas amacımızdır.

Firmamızı Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayın.