Pakistan Nakliye

Pakistan Nakliye

Saygınlar uluslararası lojistik firması olarak Pakistan nakliye işlemlerinde uzman kadromuz ile frigo, tenteli tır, parsiyel taşımacılık ve proje nakliye hizmetleri sunuyoruz.

CMR Sigorta güvencesi ile frigo taşımacılık, parsiyel taşımacılık, ağır yük taşımacılığı gibi hizmetlerimizden uygun navlun ve avantajlı fırsatlarla faydalanabilirsiniz.

Kuruluşumuzun ilk yılından bu yana verdiğimiz hizmetler doğrultusunda memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan ve profesyonel nakliye hizmetleri sunan bir firmayız.

Kuruluşumuzun ilk yılından itibaren verdiğimiz hizmetler doğrultusunda memnun kalan tüm müşterilerimiz gibi sizin de beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacağız.

CMR Sigortalı, Uluslararası Yeterlilik Belgelerine sahip araçlarımız ve eğitimli şoförlerimiz ile Türkiye’den çıkış yapan yüklerinizi hasarsız ve güvenilir bir şekilde Pakistan’ın tüm şehirlerine ulaştırıyoruz.

Hasarsız ve güvenilir bir şekilde nakliye edilen yüklerinizi aynı zamanda mesai günleri içerisinde takip edebiliyorsunuz. Yüklerinizin durumu hakkında düzenli olarak bilgilendirerek güvenilir bir şekilde nakliye hizmetlerimizi tamamlıyoruz.

Uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübemize dayanarak verdiğimiz nakliye hizmetlerimizde her zaman müşteri memnuniyetini ön plana alıyoruz. Nakliye hizmetleri için güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız Saygınlar Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.

Pakistan’a yaptığımız frigo taşımacılık, karayolu taşımacılık, tır nakliyesi ve daha birçok hizmetlerimizde yüklerinizi CMR Sigorta güvencesiyle taşımaktayız.

Pakistan nakliye hizmetlerinde bizi tercih ederek birçok avantaja sahip olabilirsiniz.

Pakistan Nerededir?

Pakistan’ın kuzeydoğusunda Çin, kuzeybatı ve batısında Afganistan, doğusunda Hindistan ve güneybatısında İran yer almaktadır. Ülkenin yüzölçümü 796.095 kilometrekaredir. En yüksek noktası, 8.611 metre ile dünyanın ikinci en yüksek zirvesi olan Himalayalar‘daki K-2 Godwin Austen Zirvesi’dir.

Vikipedi

pakistan taşıyıcı nakliyeciler

İsviçre Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Pakistan Parsiyel Taşımacılık

Güvenilir bir nakliyat firması olan Saygınlar uluslararası lojistik firmamız, Pakistan’a yapılacak parça yük taşımacılığında müşterilerinin her zaman avantajlı bir konumda olmasını sağlar.

Nakliye hizmetlerimizden uygun fiyat ve navlunlarla faydalanmanızı sağlayan parsiyel taşımacılık hizmetlerimizle aynı güzergah üzerinde yer alan müşterilerimizin yüklerini aynı araç içerisinde taşıyarak daha uygun fiyatlı hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Uygun navlunlu taşımacılık hizmetlerimiz ve avantajlı fırsatlarımızdan faydalanarak yüklerinizin varış noktasına kadar güvenilir ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Hırvatistan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Pakistan Ağır Yük Taşımacılık Hizmetlerimiz

Normal kamyon ve tırlarla taşınması mümkün olmayan ağır tonajlı yüklerinizi lowbed araçlarımız ve eğitimli şoförlerimiz ile varış noktasına kadar ulaştıran bir firmayız.

Bünyemizde yer alan özmal ve kiralık lowbed araçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz ağır nakliye ve proje taşımacılık gibi hizmetlerimizden uygun navlun ve avantajlı fırsatlarla faydalanabilirsiniz.

Yüklerinizin nakliyesi için güvenilir bir iş otağına ihtiyacınız varsa bu alanda profesyonel bir şekilde hizmet veren Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kuruluşumuzun ilk yılı olan 2001 yılından bu yana verdiğimiz hizmetlerden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağımızı iddia ediyoruz.

Macaristan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Pakistan Karayolu Nakliye

Pakistan – Türkiye arası karayolu nakliye hizmetlerinde TIR özmal araçlarımızla hizmet sunduğumuz Saygınlar uluslararası lojistik firmamız, CMR Sigortası, İSO 9001 Belgesi, Global teminatı gibi avantajlı fırsatlar ile yükleri son alıcıya kadar güvenilir ve hasarsız bir şekilde ulaştırmaktadır.

Profesyonel müşteri hizmet desteğimiz ile yüklerinizin durumu ve yüklerinizin taşındığı araçların konumu hakkında mesai günleri içerisinde düzenli olarak bilgilendirilirsiniz.

Pakistan karayolu nakliyesinde komple taşıma, proje taşımacılığı ve parsiyel taşımacılık gibi hizmetlerimizden en avantajlı fırsatlarla faydalanabilirsiniz.

Türkiye – Pakistan arasında yaptığımız düzenli nakliye hizmetlerimizde parsiyel tırlarımız, hızlı ve güvenilir bir şekilde yüklerinizi son alıcıya kadar ulaştırmaktadır.

Yılların tecrübesine ve deneyimine dayanarak gerçekleştirdiğimiz hem ihracat hem de ithalat olarak faydalanabileceğiniz nakliye hizmetlerimizin beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağını iddia ediyoruz.

Güvenilir uluslararası nakliyat firması olan Saygınlar Nakliyat lojistik firmamız, hizmetleriniz her zaman müşteri memnuniyetini ön plana alarak gerçekleştirmektedir.

Profesyonel anlamda verdiğimiz hizmetlerimizle güvenilir bir iş ortağı olacağız.

Pakistan Gemi Nakliye

Kalitesinden ödün vermeden sunduğu profesyonel hizmetleriyle müşterilerini memnun eden Saygınlar Nakliyat Pakistan gemi nakliye hizmetiyle de her zaman yanınızdadır.

Türkiye ile Pakistan arasında düzenli şekilde komple gemi taşımacılığı, parsiyel gemi taşımacılığı, gemi kargo taşımacılık, konteyner taşımacılığı gibi hizmetlerimizi sunuyoruz.

Pakistan gemi nakliyesi hizmetimizle taşıdığımız ürünlerin bazıları şunlardır:

 • Tekstil ürünleri
 • Elektronik ürünleri
 • Beyaz eşyalar
 • Tıbbi ve medikal malzemeler
 • Makine
 • Mobilya ürünleri
 • Otomotiv
 • Kimyasal madde
 • Demir ve çelik malzemeler
 • Ağır sanayi malzemeleri
 • Gıda ürünleri
 • Yapı ve inşaat malzemeleri

Bunlar gibi daha pek çok ürünüzü Pakistan’ın Krachi, Gulistan, Kohlu, Port Muhammad Bin Qasim, Gwadar illerine güvenilir ve hızlı şekilde nakliye yapıyoruz.

Macaristan Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

pakistan konteyner parsiyel nakliye

Saygınlar Nakliyat Avantajlı Hizmetler

2001 yılından bu yana verdiğimiz hizmetler neticesinde memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağımıza dair hiç şüpheniz olmasın.

Güçlü özmal filosu ile Orta Doğu ülkesi olan Pakistan nakliye hizmetleri yapan kuruluşuz. Yılların deneyimine ve tecrübesine dayanarak verdiğimiz üstün kalite hizmetlerle yüklerinizi çıkış noktasında varış noktasına kadar hasarsız ve belirlenen zaman dilimi içerisinde ulaştırıyoruz.

Pakistan hattında uzman kadromuz ile verdiğimiz profesyonel hizmetlerimizi tercih ederek güvenilir bir iş ortağı edinebilirsiniz.

Pakistan nakliye hizmetlerinde Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmasını tercih ederek şu avantajlardan yararlanabilirsiniz;

 • Mesai günleri içerisinde araçların konumu ve yüklerinizin durumu hakkında ekibimizden bilgi alabilirsiniz.
 • Sağladığımız evraksal destek avantajına sahip olabilirsiniz.
 • Müşterilerimize her alanda verdiğimiz desteklerden faydalanabilirsiniz.
 • Yıllara dayanan deneyim ve tecrübemiz doğrultusunda üstün kalite hizmet alabilirsiniz.
 • Yükleriniz CMR Sigortası güvencesi ile hasarsız ve güvenilir bir şekilde son alıcıya kadar ulaştırılır.
 • Uzman kadromuz ve eğitimli şoförlerimiz ile üstün kalite nakliye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
 • Genç araç filomuz ile yükleriniz varış noktasına kadar ulaştırılır.
 • Isı kontrolüne sahip olan araçlarımızla her türlü yükleriniz hasarsız bir şekilde nakliye edilir.
 • Pakistan nakliye hizmetlerimizden avantajlı fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

İran Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

pakistan kara nakliye

Pakistan İthalat Nakliye

Pakistan’dan Türkiye’ye gelecek olan ithal malzemelerin taşımacılığını güvenilir ve hasarsız bir şekilde gerçekleştiren bir firmayız.

Kuruluşumuzun ilk yılından bu yana verdiğimiz hizmetlerden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağımız konusunda iddialıyız.

Pakistan – Türkiye ithalat nakliyesi ve gabari dışı yük taşımacılığı yapan güvenilir bir firmayız.

Pakistan’dan çıkış yapan yüklerinizi İstanbul, Bursa, İzmit, Gebze, Kocaeli, Ankara, Kayseri, Konya, Mersin, Hatay, Gaziantep şehirlerine güvenilir ve hasarsız bir şekilde teslim ederiz.

Ağır tonajlı ve çıkıntılı yüklerinizi Pakistan’dan Türkiye’ye çalıştırdığımız tırlar ile güvenilir bir şekilde ulaştırırız. Aynı zamanda soğutucu genç araçlarımız ile her türlü yüklerinizin ithalatını gerçekleştiririz.

Pakistan nakliye hizmetlerinde güvenilir bir iş ortağı arayışındaysanız Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmamızı tercih edebilirsiniz.

Azerbaycan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Pakistan Nakliye Fiyatları

Türkiye – Pakistan ithalat, ihracat ve transit yük taşımacılığı gibi hizmetlerimizden en avantajlı fırsatlarla faydalanabilirsiniz.

CMR Sigorta güvencesi ve eğitimli şoförlerimizle yüklerinizi çıkış noktasından varış noktasına kadar güvenilir bir şekilde ulaştırıyoruz.

Nakliyat işlemleri öncesinde hazırlanan plana uygun bir şekilde belirlenen süre içerisinde yüklerinizi son alıcıya teslim ederiz.

Pakistan nakliye fiyatları, belirli etkenler doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir. Fiyat belirleme hususunda her zaman müşterilerimizin avantajlı bir konuma sahip olmasını sağlıyor ve tüm müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz.

Pakistan nakliye hizmetlerinde fiyatlarımızı etkileyen bazı etkenler; yükleme yeri, boşaltma yeri arası km mesafesi, kullanılacak güzergah, kaç ülkeden geçiş yapılacağı ve geçiş yapılacak ülkelerin masrafları, yükün tonajı ve cinsidir.

Bu saydığımız etkenler fiyatların değişmesi üzerinde rol oynar.Sabit maliyete sahip olan durumlar ise Yeşil Sigorta, Amortisman, Araç Kasko ve Sigorta gibi maliyet kalemleridir.

Pakistan Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Lowbed Taşımacılık Nedir?

Lowbed taşımacılık, normal kamyon ve tırlarla taşınması mümkün olmayan malzemelerin lowbed araçlar ile nakliye edilmesidir.

Frigo Taşımacılık Nedir?

Frigo taşımacılık, ısı korumasına sahip olan özel araçlar ile malzemelerin nakliye edilmesidir.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Parsiyel taşımacılık, aynı güzergahta yer alan farklı kişilere ait yüklerin aynı araç ile taşınmasıdır.