Yemen Nakliye

Yemen Nakliye

Yemen nakliye alanında müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin uzun zamanlı deneyimlerin sonucunda olması, işlerimizde daha fazla başarılı olmamızı etkilemektedir.

Müşteri memnuniyetine her şeyden daha fazla önem veren Saygınlar Nakliyat ile aradığınızdan çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Yemen nakliye Türkiye için önem arz eder. Yemen’e ihracat – ithalat – transit nakliyat yapılabilmesi için nakliye şarttır.

İhracatçıların yüklerini Yemen Ülkesine göndermesi için hızlı, güvenilir ve sağlam teslimat yapan firma ile çalışması gerekir.

Uluslararası ticarette rekabet edebilmek için firmalar servis yönünden, fiyat olarak üstünlük kurmak zorundadır. Saygınlar Nakliyat olarak; yılların birikimi ile Ortadoğu’ya yaptığımız taşımalarda müşterilerimize odanlandık.

Onların ihtiyaçlarına dikkat ederek servislerimizi en üst düzey hizmet vermek adına günden güne geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Yemen Nakliye Nasıl Yapılır?

İhracatçının, ithalatçı ile anlaşmasına bağlı olarak belirlenen yerden teslim alınan yükler, gümrükleme işlemlerinin tamamlamasıyla yola çıkar.

Belirlenen yerden teslim aldığımız yüklerin bizim belirlediğimiz güvenli güzergah üzerinde seyir etmesiyle RORO gemisine araçlar bindirilir.

Duba Suudi Arabistan Limanına indirilen TIR’lar gerekli işlemler yapıldıktan sonra Yemen nakliye yükünün teslimi için Yemen güzergahını izleyerek alıcıya yükü teslim ederler. 

Yemen Nerede?

Yemek, Orta Doğu’da, Umman Denizi, Aden Körfezi ve Kızıldeniz kıyısında, Umman’ın batısında Suudi Arabistan’ın güneyinde yer alan bir ülkedir. Son dönemlerde savaşların çok artmasından dolayı ihracatta duraksamalar yaşansa da normal dönemlerde Türkiye’den sık sık nakliye seferlerinin yapıldığı bir ülke konumundaydı.

Yemen’e Google Harita Üzerinden Ulaşmak İçin Tıklayın

Yemen nakliyat

Katar Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek için tıklayın

Yemen Nakliye Navlun Fiyatları

Navlun kelimesi taşımacılıkta fiyat anlamına gelmektedir. Yemen nakliye fiyatları yükün cinsi, tonajına göre değişmektedir. Saygınlar Nakliyat olarak müşterilerimize en uygun navlunla hizmet sunmaktayız.

Kalite Standartlarına uygun şekilde yaptığımız çalışmalarda müşterilerimizin maliyetlerini daha aşağıya indirmek için çaba sarf ederiz. Müşterilerimizin bize olan güvenini sağlamak adına yıllık proje bazlı anlaşmalı yükler taşımaktayız.

Yemen’e Taşımacılık Hizmetlerimiz

  • Yemen Ülkesine sevk ettiğimiz özmal araçlarımız CMR sigortalıdır.
  • İhracat – İthalat taşımalarında sevkiyat için gerekli olan evrakların temini (TIR’a ait Belgeler, Araç Sigortası)
  • Bilgi – İşlem bölümümüz Yemen araç konumunu size iletir.
  • Mükemmel Operasyon Süreç Yönetimi

Yemen Frigo Nakliye

El-Hudeyde kapı teslimi olarak sınır kapısına yük taşımacılığı konusunda uzman şoförlerimiz ve ekibimizle günlük araç konum bilgisi, bakımlı araçlarımız, İSO 9001 Kalite farkımızla Yemen’e reefer taşıma yaparız.

Aradığınız hizmetin tam karşılığını Saygınlar Nakliyat’tan alacağınıza emin olabilirsiniz. Yüklerinizin CMR Sigortası güvencesiyle hızlı ve güvenilir şekilde teslim ediyoruz.

Et ürünleri içerisinde yer alan balık, kırmızı et, tavuk gibi normal veya şoklu ürün taşımacılığı konusunda uzman ekibimiz yüklerinizi kontrol altında Yemen’e taşır.

Süt ürünleri içerisinde ise Süt, peynir, yoğurt, çökelek, kaşar peyniri ürünlerini taşımaktayız. Bitkiler içerisinde yer alan çiçek çeşitlerini özenle Yemen’e frigo ile taşırız. Ofis elemanlarımız günlük olarak araç raporlarını konumlarını tarafınıza iletir.

Yemen Parsiyel Nakliye

Yemen parsiyel taşıması önem arz eden ve dikkatli olarak süreç takibi yapılması gereken taşıma türüdür. Uzman personellerin desteği ile profesyonel şekilde Yemen parsiyel nakliye yapılması gerekir.

Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. olarak, profesyonel ekibimiz Yemen nakliye konusunda eğitimli elemanlarımız, Yemen parsiyel için gerekli standartlara uygun ve gerekli olan tüm kalite ve yetki belgelerimiz ile taşıma hizmetini değerli müşterilerimize sunarız.

Yemen Parsiyel Nasıl Yapılır?

İstanbul’un Ambarlı Limanı Avrupa Yakası’nda yer alır. İstanbul Türkiye’nin en gelişmiş ticaretine sahip İlidir.

Saygınlar olarak, müşterilerimize en kolay şekilde Yemen’e yük gönderebilmeleri için konteynerlerimiz Yemen parsiyel hizmeti için Ambarlı Limanı’ndan parsiyele açılır.

Yükleriniz özenle konteynerlere yüklendikten sonra sevk edilir. Gemi Kalkış tarihleri ve tüm detaylar müşterilerimize bilgileri servis ederiz. Düzenli olarak yükleriniz ilgili rapor detaylarını e-maille göndeririz.