Yemen Nakliye

16.02.2014
Yemen Nakliye

Yemen nakliye alanında müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin uzun zamanlı deneyimlerin sonucunda olması, işlerimizde daha fazla başarılı olmamızı etkilemektedir. Müşteri memnuniyetine her şeyden daha fazla önem veren Saygınlar Nakliyat ile aradığınızdan çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Yemen nakliye Türkiye için önem arz eder. Yemen’e ihracat – ithalat – transit nakliyat yapılabilmesi için nakliye şarttır. İhracatçıların yüklerini Yemen Ülkesine göndermesi için hızlı, güvenilir ve sağlam teslimat yapan firma ile çalışması gerekir. Uluslararası ticarette rekabet edebilmek için firmalar servis yönünden, fiyat olarak üstünlük kurmak zorundadır. Saygınlar Nakliyat olarak; yılların birikimi ile Ortadoğuya yaptığımız taşımalarda müşterilerimize odanlandık. Onların ihtiyaçlarına dikkat ederek servislerimizi en üst düzey hizmet vermek adına günden güne geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Yemen Nerede?

Yemek, Orta Doğu’da, Umman Denizi, Aden Körfezi ve Kızıldeniz kıyısında, Umman’ın batısında Suudi Arabistan’ın güneyinde yer alan bir ülkedir. Son dönemlerde savaşların çok artmasından dolayı ihracatta duraksamalar yaşansa da normal dönemlerde Türkiye’den sık sık nakliye seferlerinin yapıldığı bir ülke konumundaydı.

Yemen’e Google Harita Üzerinden Ulaşmak İçin Tıklayın

Yemen Nakliye Nasıl Yapılır?

Yemen nakliye

İhracatçının, ithalatçı ile anlaşmasına bağlı olarak belirlenen yerden teslim alınan yükler, gümrükleme işlemlerinin tamamlamasıyla yola çıkar. Belirlenen yerden teslim aldığımız yüklerin bizim belirlediğimiz güvenli güzergah üzerinde seyir etmesiyle RORO gemisine araçlar bindirilir. Duba Suudi Arabistan Limanına indirilen TIR’lar gerekli işlemler yapıldıktan sonra Yemen nakliye yükünün teslimi için Yemen güzergahını izleyerek alıcıya yükü teslim ederler. 

Yemen Nakliye Navlunu

Navlun kelimesi taşımaılıkta fiyat anlamına gelmektedir. Yemen nakliye fiyatları yükün cinsi, tonajına göre değişmektedir. Saygınlar Nakliyat olarak müşterilerimize en uygun navlunla hizmet sunmaktayız. Kalite Standartlarına uygun şekilde yaptığımız çalışmalarda müşterilerimizin maliyetlerini daha aşağıya indirmek için çaba sarf ederiz. Müşterilerimizin bize olan güvenini sağlamak adına yıllık proje bazlı anlaşmalı yükler taşımaktayız.

Yemen’e Taşımacılık Hizmetlerimiz

  • Yemen Ülkesine sevk ettiğimiz özmal araçlarımız CMR sigortalıdır.
  • İhracat – İthalat taşımalarında sevkiyat için gerekli olan evrakların temini (TIR’a ait Belgeler, Araç Sigortası)
  • Bilgi – İşlem bölümümüz Yemen araç konumunu size iletir.
  • Mükemmel Operasyon Süreç Yönetimi