Karkamış Nakliye

24.02.2017
Karkamış Nakliye

Saygınlar Karkamış nakliye hizmetleriyle yardım yüklerini Türkiye’de yükleme noktasından boşaltma noktasına kadar süreçleri kontrol eder ve müşterilerine bu nakliye sürecini rapor eder. Profesyonel olarak yaptığımız Suriye’ye nakliye; içerisinde yer alan Gaziantep Sınır Kapısı olan Karkamış İlçesine komple tenteli, frigo taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Suriye savaşı başladığından bu yana genelde Suriye’ye sevk edilen malzemeler yardım yükleri, temel ihtiyaç gıda, giyim, soba ve yakacak gibi ürünlerin ihracatı yapılmaktadır. Türkiye – Karkamış arası çalışan nakliyeciler genelde tırlarında yardım yüklerini taşımaktadırlar.

Karkamış Nakliye

Türkiye’den Suriye yük taşıyan firmaların genelde aktarma bölgelerine yük taşıdığı bilinir. Saygınlar Ulus.Taş. Tic. Ltd. Şti. 60 özmal aracı, genç filosu ile taşımalarını kurumsal şekilde gerçekleştirir. Suriye Karkamış nakliye çalışmalarında tenteli, frigo araçlarımızla taşımalar yaparız. Gaziantep’te bulunan Karkamış Sınır Kapısı nakliyesi yapan Saygınlar Firması’ndan fiyat konusunda bilgi ve destek alabilirsiniz.

Firmaların ticarette büyüme oranlarını incelediğinizde lojistik süreçleri iyi yönetilen firmaların kısa sürede uzun yol kat ederek başarılı ihracatçıların içerisinde yer almasını Saygınlar; başarılı hizmetleriyle sağlar.

Suriye frigo nakliye hizmetimiz ilginizi çekebilir.