Karkamış Nakliye

Karkamış Nakliye

Saygınlar Karkamış nakliye hizmetleriyle yardım yüklerini Türkiye’de yükleme noktasından boşaltma noktasına kadar süreçleri kontrol eder ve müşterilerine bu nakliye sürecini rapor eder.

Profesyonel olarak yaptığımız Suriye’ye nakliye; içerisinde yer alan Gaziantep Sınır Kapısı olan Karkamış İlçesine komple tenteli, frigo taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Suriye savaşı başladığından bu yana genelde Suriye’ye sevk edilen malzemeler yardım yükleri, temel ihtiyaç gıda, giyim, soba ve yakacak gibi ürünlerin ihracatı yapılmaktadır.

Türkiye – Karkamış arası çalışan nakliyeciler genelde tırlarında yardım yüklerini taşımaktadırlar.

Karkamış Nerededir?

KarkamışGaziantep ilinin bir ilçesidir.

Karkamış, Gaziantep’in sanayi yönünden en az gelişmiş ilçesi ise de, Suriye-Türkiye sınır kapılarını ilçe bünyesinde barındırdığı için konumu itibarıyla önemli bir yere sahiptir.

İlçe toprakları tarıma elverişlidir. Karkamış ilçesi su yönünden çok şanslıdır, çünkü ilçe hem Fırat nehrine yakın hem de ilçenin içinden su kanalları geçmektedir.Halkın çoğunluğu Türkmendir ve Araplarda yaşamaktadır.

Vikipedi

Karkamış Google haritasına burada ulaşabilirsiniz

Karkamış Nakliye

İçerik Haritası

Türkiye’den Suriye yük taşıyan firmaların genelde aktarma bölgelerine yük taşıdığı bilinir. Saygınlar Ulus.Taş. Tic. Ltd. Şti. 60 özmal aracı, genç filosu ile taşımalarını kurumsal şekilde gerçekleştirir.

Suriye Karkamış nakliye çalışmalarında tenteli, frigo araçlarımızla taşımalar yaparız. Gaziantep’te bulunan Karkamış Sınır Kapısı nakliyesi yapan Saygınlar Firması’ndan fiyat konusunda bilgi ve destek alabilirsiniz.

Firmaların ticarette büyüme oranlarını incelediğinizde lojistik süreçleri iyi yönetilen firmaların kısa sürede uzun yol kat ederek başarılı ihracatçıların içerisinde yer almasını Saygınlar; başarılı hizmetleriyle sağlar.

Suriye nakliye hizmetimiz ilginizi çekebilir.