Rent A Truck / TIR Kiralama

16.02.2014
Rent A Truck / TIR Kiralama

TIR kiralama veya kamyon kiralama hizmetimiz hakkında kısaca bilgi verelim.

Günümüz dünyasında kazançlı ticaret yapmanın kuralları giderek zorlaşmakta ve her geçen gün rakiplerin gerisinde kalmamak adına yeni yollar geliştirmek gerekmektedir. Hemen her sektör için geçerli olan bu durum lojistik sektörü için de değişmemektedir. Artan araç maliyetleri, bakım giderleri ve benzeri sıkıntılar yüzünden bir çok nakliye firması ve sürekli taşıma işi olan ihracat firmaları TIR kiralama hizmeti almaktadır.

SAYGINLAR Nakliyat, TIR kiralama ( rent a truck ) hizmetiyle Türkiye’de kamyon ve TIR ihtiyacı olan firmalara eğitimli sürücüleriyle birlikte çok özel bir hizmet sunmaktayız.

Yurtiçi ve yurtdışı nakliyeleriniz için ekonomik çözüm arayan müşteriler için TIR kiralama en uygun çözüm olarak bir tercih sebebidir.

İster uzman şoförlerle isterseniz de kendi personelinizle son model araçlarımızı istediğiniz kadar süreyle kiralayabilirsiniz.

Sigortalı ve bakımları yapılmış araç filomuzdan dilediğiniz TIR veya kamyonu seçip taşımalarınızı ekonomik olarak yapabilirsiniz.

TIR veya kamyon kiralama hizmetimizle ilgili bilgi almak istiyorsanız bizimle irtibata geçerek hizmetimizin detaylarını öğrenebilirsiniz.

TIR Kiralama Hizmeti