TIR Kiralama – Rent A Truck

TIR Kiralama – Rent A Truck

TIR kiralama veya kamyon kiralama hizmetimiz hakkında kısaca bilgi verelim.

Günümüz dünyasında kazançlı ticaret yapmanın kuralları giderek zorlaşmakta ve her geçen gün rakiplerin gerisinde kalmamak adına yeni yollar geliştirmek gerekmektedir.

Hemen her sektör için geçerli olan bu durum lojistik sektörü için de değişmemektedir.

Roro hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Artan araç maliyetleri, bakım giderleri ve benzeri sıkıntılar yüzünden bir çok nakliye firması ve sürekli taşıma işi olan ihracat firmaları TIR kiralama hizmeti almaktadır.

SAYGINLAR Nakliyat, TIR kiralama ( rent a truck ) hizmetiyle Türkiye’de olan firmalara eğitimli sürücüleriyle birlikte çok özel bir hizmet sunmaktayız.

Yurtiçi ve yurtdışı nakliyeleriniz için ekonomik çözüm arayan müşteriler için en uygun çözüm olarak bir tercih sebebidir.

İster uzman şoförlerle isterseniz de kendi personelinizle son model araçlarımızı istediğiniz kadar süreyle kiralayabilirsiniz.

Sigortalı ve bakımları yapılmış araç filomuzdan dilediğiniz TIR veya kamyonu seçip taşımalarınızı ekonomik olarak yapabilirsiniz.

Kiralama hizmetimizle ilgili bilgi almak istiyorsanız bizimle irtibata geçerek hizmetimizin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Saygınlar Google haritasına buradan ulaşabilirsiniz

Tır Kiralama Fiyatları

Nakliye sektöründe kullanılan tırlar farklı iki nokta arasında yük taşıma hizmeti veriyor. Tırlar sahip olduğu özellikler sayesinde yük taşıma çalışmalarında büyük avantaj sağlıyor.

Karayolu üzerinden yapılan nakliye çalışmalarında tır kullanmak, tır kiralamak isteyenler firmamızla iletişime geçebilir. Firmamız sektörün önde gelen isimlerinden biridir.

Tam donanımlı firmamızda kiralamak üzere yeterli sayıda tır bulunmaktadır. Tır kiralamak isteyenler için şoför hizmeti de vermekteyiz.

Tırlar istediğiniz gün ve saatte adrese gelir. Dilerseniz nakliye için ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Taşınması gereken yükler tıra planlı bir şekilde yerleştirilir.

Ardından gerekli güvenlik önlemleri alınır. Yükler taşınma için uygun olduğunda tır hareket etmeye başlar. Tır kiralama fiyatları alınan hizmete göre değişmektedir.

Tır Kiralama Sözleşmesi Örneği

Tır kiralamak isteyenler için doğru, güvenilir, kaliteli hizmet veriyoruz. Hizmeti sözleşmeli olarak veriliyor.

Tır kiralama sözleşmesi örneği üzerinde araç sahibinin veya firmanın bilgileri, araç kiralayacak müşterinin bilgileri yer almaktadır. Sözleşme sonrasında taraflar Araç Sahibi ve Kiracı olarak adlandırılır. Sözleşme üzerinde;

  • Sözleşme bedeli,
  • Sözleşme süresi,
  • Diğer şartlar yer alır.

Taşıma yapılacak iki nokta arasındaki mesafeye bağlı olarak fiyatlar değişmektedir. Hangi kategoride yük taşındığı, taşınan yükün miktarı da fiyatları etkiler.

Tırlar farklı özelliklerde kullanıma sunulmaktadır. Hangi tırın kiralandığı da fiyatları etkiler. Firma olarak her yıl güncel fiyat aralığında hizmet vermekteyiz. Fiyatlar bütçe dostudur.

Bizler doğru hizmeti doğru fiyata müşteriye sunuyoruz. Sizler de firmamızı tercih ederek tır kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Doğru ve güvenilir hizmet için tercihiniz daima Saygınlar Nakliyat olmalıdır.