Bosna Hersek Parsiyel Nakliye

Bosna Hersek Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliyat, alanında uzman ekip kadrosu, genç araç filosu ve eğitimli şoförleri ile Türkiye – Bosna Hersek parsiyel nakliye hizmetlerinin tümünü CMR Sigortası ile güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Müşterileri ile uzun süre kalıcı ilişkiler kurmayı amaçlayan firmamız faaliyetlerini, müşterilerinin istekleri doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Bir aracın birden fazla müşteriye tahsis edilmesi ile gerçekleşen parsiyel nakliye, önemli ayrıntıları olan ve üzerinde hassasiyetle durulması gereken taşımacılık hizmetlerinden biridir. Saygınlar nakliyat, 11 yıllık deneyim ve tecrübesiyle parsiyel taşımacılıkta beklentilerinizin ötesinde sunduğu avantaj ve çözümleri ile sektörde referans belirleyici isimlerden biri olmayı başarıyor.

Doğu Avrupa ülkelerinden biri olan Bosna Hersek, kadim dostluğumuz bulunması sebebiyle ticaretin büyük bölümünü ülkemize ayırmıştır. Dolayısıyla Bosna Hersek ve Türkiye arasında ticari ve ekonomik ilişkiler oldukça yoğundur. Başlıca ihraç ürünlerimiz; mineral yakıt ve yağlar, makine, gıda, kara taşıtları, tekstil ve plastik ürünleridir. Başlıca ithal ürünlerimiz ise; deri, kösele, kimyasal maddeler, ahşap ve et ürünleridir.

Bosna Hersek Parsiyel Nakliye Güzergahı

bosna hersek parsiyel nakliye

Türkiye ile Bosna Hersek arasında düzenli olarak karayolu ile parsiyel taşımacılığı yapılmaktadır. Bu süreçte evrak ve gümrük işlemlerinize destek sağlayarak yüklerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde teslimat noktalarına ulaştırıyoruz. Bosna Hersek parsiyel nakliye güzergahı: Türkiye – Bulgaristan – Sırbistan – Bosna Hersek şeklindedir. Bosna Hersek parsiyel nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler:

Saraybosna Jajce Koniçe
Mostar Prijedor Gorajde
Travnik Pocitelj Zvornik
Banja Luka Srebrenik Blagay
Bihac Visoko Bijelijna
Srebrenitsa Jablanica Kakan
Neum Brçko Gradacac
Zenica Livno Tesanj

Parsiyel nakliye hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Bosna Hersek Parsiyel Nakliye Süreleri

bosna hersek parsiyel nakliye

Uluslararası nakliyat ve lojistik firmamızın ana misyonu uluslararası ticaret hacmini geliştirerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. Bununla birlikte hem karayolu hem denizyolu taşımacılığının önde gelen firma isimlerinden biridir. Avrupa’daki nakliyeciniz, Bosna Hersek’in tamamından tüm Avrupa ülkelerine ve ters istikametteki nakliyelerinizi organize etmektedir.  Parsiyel taşımacılık işlemlerinde her zaman müşteri ile özel planlamalar oluşturmaktayız. Genellikle yüklerinizi 10 gün içerisinde güvenli ve hızlı bir şekilde teslimat noktalarına ulaştırmaktayız. Alanında uzman kadromuz ile sürenin doğru kullanılması sayesinde hem firmamız hem de müşterilerimiz zamandan oldukça tasarruf edebilmektedir. Bu doğrultuda taşınan yükün veya eşyanın cinsine, tercih edilen taşıma yöntemine, yüklerin taşınacağı bölgeye, hava şartlarına, gümrük ve evrak gibi ekstra işlemlere göre süre değişiklik göstermektedir. Bosna Hersek nakliye süresi hakkında daha detaylı bilgi almak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ukrayna parsiyel nakliye hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Bosna Hersek Parsiyel Nakliye Fiyatları

bosna hersek parsiyel nakliye

Taşımacılık sektöründe uzun yıllar hizmet veren Saygınlar Nakliyat, ismi kalite ile anılan nadir kuruluşlardan biri olmaktan gurur duyar. Alanında son derece başarılı çalışmaları ile dikkat çeken firmamız, bünyesinde çalışan personelleri ile Bosna Hersek nakliye hizmetinin tüm detaylarını hakimdir ve bu sayede sorunsuz taşıma hizmetleri sunmaktadır. Bosna Hersek nakliye hizmetlerimizdeki fiyatlar ihtiyaçlarınıza yönelik değişiklik gösterebilmektedir. Yükünüzün veya malzemenizin cinsi, malzemenin ambalaj şekli ve taşıma ölçüleri, malzemenin fatura bedeli, yükleme tarifi, malzemenin nasıl yerleştirilebileceği, malzemenin yükleme adresi, yükleme gümrüğü ve teslim adresi ve başka özellikler var ise belirtilerek net bir fiyat almanız mümkün. Bosna Hersek parsiyel nakliye fiyatları hakkında detaylı ve net bilgilere ulaşmak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Saygınlar Nakliyat?

bosna hersek parsiyel nakliye

11 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip firmamız, tüm Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetlerine frigo taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, parsiyel taşımacılık gibi karayolu ve denizyolu hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimizin nakliye hizmetlerinden tüm beklentilerini karşılamaya devam ediyoruz.

 1. Tüm nakliye çalışmalarımızı CMR Sigorta güvencesi ile gerçekleştirerek müşterilerimize güvenilir hizmetler sunarız,
 2. İSO 9001 Belgesi’ne sahip olan firmamız, müşterilerine üstün kalite hizmetler sunar,
 3. Bosna Hersek nakliye hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirdiğimiz gibi aynı zamanda belirlenen süre içerisinde çıkış noktasından varış noktasına ulaştırırız,
 4. İhracat ve ithalat alanında yaptığımız çalışmalarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz ederek en doğru çözümleri sunan bir firmayız,
 5. Nakliye çalışmalarımızda tüm evrak desteğini sağlarız,
 6. Bosna Hersek nakliye işlemlerinde düzenli olarak yük ve evrak takibi yaparız,
 7. Eğitimli şoförlere ve genç araç filosuna sahibiz,
 8. Kuruluşumuzun ilk yılından bu yana verdiğimiz hizmetlerden edindiğimiz deneyim ve tecrübelerin ışığında güvenilir ve üstün kalite hizmetler sunarız,
 9. Nakliye alanında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarında öncü firmayız,
 10. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda doğru bir şekilde organize oluruz,
 11. Uzman saha ekibimiz ile nakliye alanında etkin çözümler sunarız.

Firmamızı sosyal medya hesaplarımızdan takip etmek için tıklayın.