Suriye Frigo Nakliye

23.02.2017
Suriye Frigo Nakliye

Suriye’ye frigo nakliye yapmak için gerekli tüm yetkinliğe sahip olan bir firma ile çalışmak isteyemez misiniz. C2 Belgesine sahip olan firmamızın, İSO 9001 Kalite Yönergeleri doğrultusunda çalışmalar yapmaktayız. Termoking araçlarımızda özellikle artı ve eksi derecede çalışma kapasitesine sahip teknik bakım kontrolleri sürekli yapılmaktadır. Firmamızın araç filosunda frigorifik dorse, tente ve proje taşımalarına uygun genç filoya sahiptir.

Suriye Frigo Nakliye

Suriye Ülkesi iç savaşa girdiğinden bu yana Cilvegözü nakliye ve Bab Al Hawa Bölgesi’ne kadar araçlarımız boşaltma yapabilmektedir. Patates, yaş sebze ve meyve, konserve, et ürünleri, süt ürünleri, yumurta, bitki, çiçek nakliyesinde Suriye frigo nakliye hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Hizmet sunduğumuz Ortadoğu Bölgesi’nde tenteli, frigo, lowbed yüklemeleri yapmaktayız. Suriye Bab Al Hawa Frigo dorseli TIR ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Suriye’ye Frigo Nakliye Nasıl Yapılır?

Yükleme noktasından > Gümrük > Cilvegözü > Bab Al Hawa Tampon Bölgesi boşaltma şeklinde olan güzergahı takiben Suriye frigo nakliyesi TIR sevkiyatlarla yapmaktayız. Normal ihracat işlemleri uygulanır. Bazı malların Suriye’ye ihracatı veya ithalatı izne tabii dir. Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. olarak uzun yıllardır Ortadoğu taşımacılıkta tecrübe sahibiyiz.

Frigo Araçlarımızın taşıdığı yükler CMR Sigortası güvencesi altında soğutmalı hassas yükleri taşıyoruz. Türkiye Gümrük Kapısından çıkışından sonra CMR Sigortası Suriye’de geçersizdir. Suriye frigo taşımalarında firmamızdan navlun talep edebilir, araç isteğinde bulunabilirsiniz.

Suriye’ye Diğer Sunduğumuz Nakliye Hizmetleri

Suriye Nakliye

Suriye Parsiyel

Katar Frigo hizmetimizden faydalanmak için linki tıklatınız.