Antakya Hafriyat

Antakya Hafriyat

Hatay Antakya hafriyat çalışmaları konusunda Antakya ve civarında hizmet veren işletmemiz, tüm ihtiyaçlara cevap verme gücüne sahip bulunmaktadır.

Hafriyat talepleri karşısında, kendi öz kaynaklarını kullanan işletmemiz bünyesinde, bu iş sektöründe kullanılacak, her türlü ekipman yer almaktadır.

İş makineleri grupları, hafriyat işlemlerinin cinsine göre belirlenmekte olup, talep edilen iş cinsine göre, uygun niteliklere sahip makineler ve taşıma araçları, çalışma alanlarına gönderilmektedir.

Antakya bölgesinde, her türlü hafriyat işlemi konusunda hizmet veren işletmemiz, bu güne kadar vermiş olduğu hizmetler karşılığında, referanslar elde etmiş olup, elde edilen referanslar, yeni iş taleplerinde bulunan ihtiyaç sahiplerine sunulmaktadır.

Hassa Hafriyet hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Antakya Hafriyat Firması

Antakya hafriyat firmaları içerisinde yer alan ve bölgede, en fazla iş potansiyeline sahip olan işletmemiz, her konuda hizmet sunumuna aralıksız devam etmektedir.

Hizmet yelpazemiz, alt yapı çalışmalarından kanal kazı işlemlerine, yol yapımı çalışmalarından derin kazı işlemlerine, moloz ve enkaz taşımacılığından bina yıkım işlemlerine, temel açma çalışmalarından ıslah çalışmalarına kadar uzanmaktadır.

Görüleceği üzere, hangi kesimden ne tarz hafriyat talebi gelir ise gelsin, tüm taleplere cevap verebilecek, yeterli teknik kapasiteye sahip bulunan bir firmayız.

Özellik ile Antakya bölgesinde yapımına başlanan, kentsel dönüşüm projelerinde, gerek bina yıkımı konusunda, gerek yıkılan binaların molozlarının taşınması konusunda, gerek ise, bu projelerin temel ve alt yapı çalışmalarında görev almaktayız.

Kamu ve özel tüm iştiraklerin ihtiyaçlarını, sorunsuz bir şekilde karşılayan işletmemiz, ihtiyaç duymanız halinde, sizlere de yardımcı olacaktır.

İskenderun Hafriyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Antakya Hafriyatçılar

Antakya hafriyatçılar olarak bilinen tüm firmalar arasında, en geniş müşteri portföyüne sahip olan ve halen, en fazla iş potansiyeli ile çalışmalarını sürdüren bir işletmeyiz.

Başta yıkım ve moloz kaldırma olmak üzere, çevre düzenlemesi ve ıslah çalışmaları da dahil, halen birçok projede yer almaktayız.

Teknik gücümüz iş makinesi ve araç kapasitemiz ile modern teçhizatlarımız, tüm ihtiyaçların karşılanmasına yetecek seviyede bulunmaktadır.

Firmamız hakkında ve sunduğumuz hafriyat hizmetleri hakkında, detaylı bilgi almak ve yer aldığımız projeleri ya da tamamlamış olduğumuz projeleri, öğrenmek istiyor iseniz, firmamızı ziyaret edebilir ya da iletişim kanallarımız aracılığı ile ofisimize ulaşabilirsiniz.