İskenderun Hafriyat

İskenderun Hafriyat

Hatay İskenderun bölgesinde hafriyat çalışmaları konusunda hizmet veren işletmemiz, tüm hafriyat projelerinde yer almaktadır. İskenderun hafriyat olarak farklı hizmet alanları ile ihtiyaç sahiplerinin karşısına çıkan işletmemiz, bu tip hizmet sunumlarında, kendine ait olan araçları, makineleri ve personeli görevlendirmektedir.

Çalışma sahalarımız farklı seçeneklerden meydana gelmekte olup, bu seçenekleri, aşağıda belirtilen başlıklar altında sıralamak mümkündür.

Öncelik, kazı işlemlerinin yapılması, kanal açılma işlemlerinin yapılması ve derin kazı işlemlerinin yapılmasındadır. Bu bölgeden çıkan, kazı sonucunda elde edilen toprakların çalışma sahasından alınarak depolama alanlarına sevk edilmesi gibi işlemlerde, firmamız tarafından yapılmaktadır.

Projenin büyüklüğü her ne olur ise olsun, çalışmalar, itina ile gerçekleştirilmekte ve proje büyüklüğüne göre, araç ve iş makinesi görevlendirmesi yapılmaktadır.

Kırıkhan Hafriyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

İskenderun Hafriyat Firması

İskenderun hafriyat firmaları içerisinde, en fazla iş gücüne sahip olan işletmemiz, bu güne kadar en fazla proje tamamlamış firma olarak da bilinmektedir.

Yukarıda bahsedilen kazı işlerinin haricinde, toprak serme işleri, yol yapım çalışmaları, alt yapı çalışmaları enkaz kaldırma ve moloz temizleme işleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca talep gelmesi halinde, eski binaların yıkılması, bu yıkım işlemlerinde iş makinelerinin görevlendirilmesi ve binalar yıkıldıktan sonra oluşan molozların çalışma alanlarından, kamyonlar ile taşınması gibi alanlarda da hizmet vermekteyiz.

Sunulan hizmetlerde, zamanında teslimat seçeneği güvenli ve hızlı hizmet sunam seçeneği, her zaman ilk sırada yer almaktadır.

Sizler ile buluşturulan diğer bir önemli özellikte, hafriyat çalışmalarında, sizlere sunmuş olduğumuz ekonomik fiyatlardır.

İskenderun Hafriyatçılar

Hafriyat çalışmalarında, ekonomik fiyat sunmamız, bazı kesimler ya da İskenderun hafriyatçılar olarak bilinen firmalar tarafından, farklı şekilde yorumlanmamıza neden olmaktadır.

Ancak bu tip bir fiyat ile karşınıza çıkmamızın sebebi, diğer firmaların aksine, kullanmış olduğumuz iş makinelerinin ve araçların, kendi şirketimize ait olmasıdır.

Araç ya da iş makinesi kiralama gibi bir davranış sergilemediğimizden dolayı, sizlerin karşısına, hafriyat fiyatları açısından, ekonomik bedeller ile çıkmaktayız.

Bahsedilen bütün bilgiler eşliğinde, sizlere sunmakta oluğumuz diğer bir hizmet çeşidi de, hafriyat konusunda ihtiyaç duyulan projelendirme çalışmalarıdır.

Birçok kesim, bu konuyu önemsemiyor olsa da, özellik ile ıslah çalışmaları gibi faaliyetlerde ve çevre düzenlemesi gibi faaliyetlerde, yapılan proje çalışmalarının önemi, oldukça fazladır.