Kırıkhan Hafriyat

Kırıkhan Hafriyat

En kısa tabiri ile hafriyat, belirli bir alanda bulunan molozların, enkazların, toprakların, demir atıkların, taşların ve benzeri malzemelerin, bulundukları yerden, iş makineleri ile araçlara yüklenmesi ve araçlar ile alan dışına çıkarılması anlamına gelmektedir.

Ayrıca, projeler dahilinde belirli alanların kazılması ve kazılan yerden çıkan toprakların taşınması ile binaların yıkılması ve binaların yıkılmasından sonra oluşan molozların, yüklenmesi ve taşınması işlemleri de, hafriyat çalışmaları içerisinde yer almaktadır.

Bahsedilen başlıklarda yer alan her türlü işlem, Kırıkhan hafriyat tarafından yapılan ya da yapımına devam edilen faaliyetler arasında bulunmaktadır.

İşletmemiz, hafriyat konusunda, başta Kırıkhan olmak üzere, tüm Hatay bölgesinde, faaliyetlerini sürdürmekte olup, çalışılan şahıs ya da kurumlar arasında, belediyeler, kara yolları, özel iştirakler ve şahıslar yer almaktadır.

Kumlu Hafriyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Kırıkhan Hafriyat Firması

Hafriyat firmaları çalışma prensibi, genel olarak ekonomik güçleri bulunmamasından dolayı, kiralık araç sistemine dayanmaktadır.

Ancak, Kırıkhan hafriyat firmaları arasında, farklı bir konumda bulunan işletmemizde, böyle bir uygulamaya gidilmemektedir.

Görevlendirilen bütün araç ve iş makineleri, kendi bünyemizde bulunmakta olup, bu uygulamanın ihtiyaç sahipleri tarafından gözlenen olumlu yanları, hafriyat taleplerinin düşük bedeller ile karşılanıyor olmasıdır.

Sizlerde daha uygun bedeller ile hafriyat sorununuzu çözmek istiyor iseniz, işletmemiz ile irtibata geçmelisiniz.

İhtiyacınız ya da çalışma yaptıracağınız bölge, hangi özelliklerde olur ise olsun, uygun donanımlarımız sayesinde, talebiniz, en kısa süre içerisinde planlı bir şekilde çözülecektir.

Kırıkhan Hafriyatçılar

Kırıkhan hafriyatçılar başlığının altında faaliyetlerini sunan işletmemiz, her alanda hizmet vermektedir.

Kentsel dönüşüm projelerinde bina yıkım işlemleri, yıkılan binaların enkazlarının kaldırılması işlemleri, yıkılan binaların yerine yapılacak yeni binaların temel atma işlemleri ve bu binalara ait alt yapı ile yol bağlantı işlemleri, firmamız tarafından yapılmaktadır.

Park ve bahçe düzenlemeleri, bu alanlara toprak taşıma işleri, her türlü çevre düzenleme işleri, tüm alt yapı işlemleri, yol yapım işlemleri, derin, geniş ve standart ebattaki kanal kazım işlemleri, firmamız hizmetleri arasında bulunmaktadır.

Bu hizmetleri almak ve hafriyat konusunda sorun yaşamadan ekonomik bedeller ile profesyonel destek almak istiyor iseniz, firmamız ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Bizlere, ofisimizden, telefon numaralarımızdan ya da internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.