Hassa Hafriyat

Hassa Hafriyat

Hassa’da işi olanlar, Hassa bölgesinde yaşayanlar, Hassa bölgesinde proje yapmak üzere iş alanlar veya bu bölgede bulunan kamu kuruluşları ile özel işletmeler, işletmemiz, Hassa hafriyat konusunda hizmet veren ve bu hizmetlerinde, özverili çalışmalar ile adından söz ettiren, nitelikli bir firmadır.

Hafriyat konusunda sunduğumuz hizmetler, oldukça farklı seçeneklerden meydana gelmekte olup, bu seçenekleri, aşağıda belirtilen başlıklarda sıralamak mümkündür.

Her türlü zeminin taş, toprak ya da kaya şeklinde ayrım yapılamadan kazılması, bu kazı çalışmasında elde edilen yığınların araçlara yüklenerek, uygun yerlere taşınması, hizmetlerimizin temel mantığını oluşturmaktadır.

Bu başlığın haricinde, her hangi bir yerde bulunan, her hangi bir enkazın veya molozun bulunduğu yerden alınması gibi hizmetlerde, firmamız tarafından sunulmaktadır.

Antakya Hafriyat hizmetlerimizden bilgi almak için tıklayın

Hatay Hassa Hafriyat Firması

Hassa hafriyat firmaları olarak bilinen işletmelerin aksine, hizmetlerimiz sadece kazı işlemlerinden ve moloz ve benzeri malzemelerin bulunduğu yerden alınması ve taşınması işlemlerinden meydana gelmemektedir.

Yol yapımları, bütün alt yapı çalışmaları, alt yapılara yönelik kazı ve kanal çalışmaları, özellikli iş makineleri isteyen derin kazı çalışmaları, çevre düzenleme işleri, peyzaj işlemleri ve benzeri bütün işlemlerde, işletmemiz hafriyat tanımının içerisinde yer almaktadır.

Ayrıca, amacı her ne olur ise olsun, mevcut binaların iş makineleri ile yıkılması ve bu yıkım neticesinde elde edilen inşaat artıklarının, kamyonlara yüklenerek, izin verilen bölgelere taşınması gibi işlemlerde, firmamız tarafından yapılmaktadır.

Bu ve benzer projelerin devamında olan ve yıkım işlemlerinden sonra gelen, yeni temel kazınması çalışmaları da, firmamız tarafından yapılmaktadır.

Hatay Hassa Hafriyatçılar

Hassa hafriyatçılar tarafından örnek gösterilen ve en geniş müşteri portföyüne, aynı zamanda en zengin referansa sahip olan işletmemiz, projelendirme konusunda da yardımcı olmaktadır.

Yıllardır sektörde yer alan ve başarılı çalışmalara imza atan işletmemiz, elde ettiği deneyimler ve teknik bilgilerin doğrultusunda, Hassa başta olmak üzere, tüm Hatay bölgesinde, projelendirme çalışmalarını da yerine getirmektedir.

Eğer, bir hafriyat çalışması yaptırmayı düşünüyor, ancak, işi projelendirecek teknik personel bulma konusunda sıkıntı yaşıyor iseniz, firmamız ile irtibata geçebilir ve teknik personelimizden, gerekli desteği, ön çalışma yapmak maksadı ile ücretsiz bir şekilde talep edebilirsiniz.