Kadıköy Hafriyat

Kadıköy Hafriyat

Kadıköy bölgesinde, her hangi bir alanda ve her hangi bir hafriyat çalışmasına başlamak istiyor iseniz ve bu alanda hizmet veren firmaları araştırıyor iseniz, Kadıköy Hafriyat  konusunda, başvuracağınız güvenilir ve doğru adresin firmamız olduğunu bilmelisiniz.

İşletmemiz, her türlü hafriyat işlemi konusunda hizmet vermekte olup, sunulan hizmetlerde firmamızın kendi teknik kapasitesi ve personel gücü kullanılmaktadır.

Bilindiği üzere hafriyat, her hangi bir alanın kazılması, yumuşatılması, kırılması ya da serilmesi anlamına gelmektedir.

Aynı tanımlamanın içerisinde, her hangi bir alanda bulunan malzemenin yani toprağın, taşın, kayanın, molozların, demir yığınlarının ya da benzer atıkların bulunduğu yerden iş makineleri ile alınması, kamyonlara yüklenmesi ve uygun alanlara yani konulmasına müsaade edilen alanlara götürülmesi ve serilmesi anlamına da gelmektedir.

Maltepe Hafriyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak tıklayın

İstanbul Kadıköy Hafriyat Firması

Kadıköy hafriyat firmaları arasında hizmet veren işletmemiz, hafriyat kelimesinin içerisinde yer aldığı her alanda bulunmaktadır.

İnşaat alanlarında temel kazıların yapılması, park bahçe ve benzeri yerlerde ya da inşaat alanlarında çevre düzenleme işlerinin yapılması, inşaat atıklarının bulunduğu yerden alınarak kaldırılması, enkaz kaldırma çalışmalarının yapılması gibi çalışma sahaları, firmamız hizmetleri arasında bulunmaktadır.

Bunların haricinde, kanal açılması, yol yapım çalışmaları, dere ve benzeri yerlerin ıslah çalışmaları, alt yapı işleri, sanatsal yapı işleri, inşaat yapım ile ilgili hafriyat çalışmaları gibi bütün alanlarda da hizmet vermektedir.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerde, firmamız kayıtlarında yer alan ve kendimize ait olan araç ve iş makineleri görevlendirilmektedir.

Yapılacak hafriyat çalışmasının özelliğine göre, greyder, dozer ya da ekskavatör veya loder görevlendirmeleri yapılmaktadır.

Hafriyat denilince akla gelen tüm makineler ve taşıma işleminde kullanılan hafif ya da ağır tonajlı araçlar, firmamızda bulunmaktadır.

İstanbul Kadıköy Hafriyatçılar

Kadıköy hafriyatçılar arasında, referansları nedeni ile ve çalışma disiplini nedeni ile adından en çok söz edilen işletmemiz, sizlere hizmet verme konusunda aralıksız çalışmaktadır.

Hafriyat projelendirme işleminin yapılması ya da mevcut projelere göre, iş planının oluşturularak uygulanması, sizler ile buluşturduğumuz hafriyat hizmetleri arasında yer almaktadır.

İşletmemiz açısından bakıldığına, işin büyüklüğü ya da küçüklüğü şeklinde bir ayrım yapılmamaktadır. Tek bir binanın molozunun atılması ya da temelinin kazılması veya komple bir derenin ıslah çalışmasının yapılması, bizim açımızdan bir sorun teşkil etmemektedir.