Erzin Hafriyat

Erzin Hafriyat

Hatay Erzin ilçesinde yer alan bütün özel iştiraklere, bütün şahıslara, bütün kamu kuruluşlarına, karayollarına ve benzeri her işletmeye, Erzin hafriyat başlığı altında hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz içerisinde, hafriyat tanımına giren her türlü işlem yer almaktadır. Yelpazemiz, toprak kazılma işleminden başlamakta, kazılan toprağın taşınması, başka bir alana götürülerek serilmesi veya moloz sahasına dökülmesine kadar devam etmektedir.

Aynı hizmetler, molozların, inşaat artıklarının, demirlerin, ahşapların, enkazların taşınma esaslarını da kapsamaktadır.

Sadece taşıma işlemlerini değil, bahsedilen her türlü malzemenin kazılması ya da yıkılması sonucunda elde edilen malzemelerin nakliye araçlarına yüklenmesini de kapsamaktadır.

Defne Hafriyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Hatay Erzin Hafriyat Firması

Erzin hafriyat firmaları arasında en geniş hizmet seçeneğine sahip olan işletme olarak bilinmekteyiz. Taşıma, kazıma, serme, sıkıştırma işlemlerinin haricinde, bütün alt yapı çalışmalarında, bütün yol çalışmalarında, bütün derin kazı işlemlerinde, kendi iş gücümüz ile bulunmaktayız.

Kullanılan her türlü iş makinesi, piyasada bilinen en modern makinelerden meydana gelişmekte olup, taşıma işlemlerinde yönelik olarak kullanılan hafif ve ağır tonajlı kamyonlarda, üstün niteliklere sahiptir.

Kendi bünyemizde olan bu ekipmanların, sizlere geri dönüşü, maliyetlerde gözlenmektedir. Kira ve benzeri giderler ile karşılaşmadığımız için, sizlere verilen hafriyat fiyatları da, oldukça uygun seviyelerde kalmaktadır.

Hatay Erzin Hafriyatçılar

Eğer, sizlerde, Erzin hafriyatçılar arasından bir firma ile çalışmayı düşünüyor iseniz, öncelikli olarak, referanslarımızı incelemeli ve iş sahalarımız hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Çevre düzenlemesi yaptırmak istiyor iseniz, yeni bir kanal açmayı planlıyor iseniz veya alt yapı ile ilgili bir kazı çalışmasına ihtiyaç duyuyor iseniz ya da büyük bir projeye başlamak için, eski bina ve tesislerin yıkılarak, molozların taşınmasını istiyor iseniz, başvuracağınız doğru adresin, firmamız olacağını bilmelisiniz.

Güvenli, hızlı ve ekonomik hizmet sunan işletmemiz, sizlere de her konuda yardımcı olacak ve beklentilerinizi, en kısa sürede karşılamak için, gerekli olan iş gücünü, çalışma sahasında görevlendirecektir.

Uygulamak istediğiniz proje, detaylı olarak incelenecek, var ise, eksiklikler konusunda size tavsiyelerde bulunulacak ve onay verdiğiniz proje, sürat ile uygulamaya konulacaktır.

Erzin ve civarında, hafriyat denilince ilk akla gelen ve örnek gösterilen firmamız ile çalışmak istiyor iseniz, bizlere ulaşmanız yeterlidir.