Defne Hafriyat

Defne Hafriyat

Defne hafriyat, kurulduğu tarihten bu güne kadar, hafriyat işleri konusunda aralıksız çalışan ve başta Hatay Defne bölgesi olmak üzere, tüm bölgede hizmet veren bir firmadır.

Hafriyat faaliyetlerimiz, aklınıza gelebilecek bütün çalışma sahalarını kapsamakta olup, detaylı bilgi almak istiyor iseniz, firmamız ziyaret edebilir ya da referanslarımızı inceleyebilir veya iletişim hatlarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Çalışmalarımız genel başlıklar halinde toplanacak olunur ise, kazı, yıkım, taşıma ve serme ile yumuşatma başlıklarından meydana gelmektedir.

Belen Hafriyat hizmetleri hakkında bilgi almak için tıklayın

Hatay Defne Hafriyat

Defne hafriyat firmaları arasında, geniş hizmet yelpazesi nedeni ile ön plana çıkan işletmemiz, yukarıda bahsedilen ana başlıkları kapsayan her alanda, kusursuz bir şekilde çalışmaktadır.

Kazı olarak bahsedilen grup içerisinde, kanal kazım işlemleri, temel kazım işlemleri, derin kazı işlemleri gibi bölümler yer almaktadır.

Yıkım olarak belirtilen başlık, bina ve tesislerin uygun nitelikteki iş makineleri ile yıkılmasını anlatmaktadır.

Taşıma, enkazların, molozların, inşaat atıklarının, demir atıklarının ve benzeri her türlü malzemenin, bulunduğu yerden alınarak belirlenen sahalara götürülmesi anlamına gelmektedir.

Ayrıca, taşıma kavramının içerisinde, kazıdan çıkan toprakların taşınması, bu toprakların belirlenen bölgelere götürülmesi ya da kullanılacak park, bahçe ya da çevre düzenleme sahalarına götürülerek, yayılması yani serilmesi işlemleri de bulunmaktadır.

Hatay Defne Hafriyatçılar

Defne hafriyatçılar arasında, iş gücü potansiyeli açısından en fazla çalışma alanı bulunan firma konumundayız. Bu güne kadar hizmet sunduklarımız arasında, kamu kurumları, özel işletmeler, kara yolları ve Defne bölgesinde yaşayan değerli vatandaşların bireysel sahaları yer almaktadır.

Firmamız, hiçbir şekilde iş ayrımı yapmadan, tüm beklentilere ve ihtiyaçlara cevap verme yönünde, azimli bir şekilde çalışmaktadır.

Gerçekleşen ve başarı ile sonuçlanan bütün hafriyat çalışmalarımıza ait referanslarımız ve memnuniyet belgelerimiz bulunmakta olup, arzu edenler, işletmemize ait referansları inceleme hakkına sahiptir.

Eğer, sizlerde, gerçek bir hafriyat firması ile çalışmak ve işlemlerinizde profesyonel hizmeti, en uygun fiyatlar ile almak istiyor iseniz, yapacağınız tek işlem, firmamıza ulaşmak ve beklentiniz yönündeki taleplerinizi, bizlere iletmektir.

Personelimiz, size gereken yardımı sağlayacak ve gerek görülmesi halinde, çalışma yapılması planlanan alana gelerek gözlemlerde bulunacak ve uygun bir iş planı hazırlayarak onayınıza sunacaktır.