Belen Hafriyat

Belen Hafriyat

Belediyeler, kara yolları, diğer kamu kurumları, özel sektör temsilcileri, inşaat firmaları ve Hatay Belen bölgesinde yaşayan tüm vatandaşları kapsayan, hafriyat hizmetlerimiz, Belen hafriyat farkı ile sizlere sunulmaktadır.

Farkımız, teknik gücümüz, yüksek iç potansiyelimiz, referanslarımız, ekonomik hizmet sunumlarımız ve deneyimli personelimizdir.

Hafriyat alanında gereken her türlü iş makinesini ve aracı kullanan işletmemiz, sunmakta olduğu hizmetlerde, her zaman kendi bünyesinde bulunan ekipmanları kullanmaktadır.

Bu ifade, ihtiyaç sahipleri için bir anlam teşkil etmiyor olarak görülse de, kendi ekipmanlarımızın kullanılıyor olması, firmamızın ciddiyetini iş gücünü ve potansiyelini göstermektedir.

Deneyimli personelimiz, her zaman çalışma sahasında bulunmakta olup, firmamızı temsilen yürütülen hafriyat çalışmalarında, gereken itinayı göstermektedir.

Hatay Belen Hafriyat Firması

Hafriyat alanında çalışan firmalar arasında, mevcut işleri ve tamamlanmış işleri ile ön plana çıkan ve Belen hafriyat firmaları arasında, yoğun iş potansiyeline sahip olan işletmemiz, farklı sahalarda çalışmalarını sürdürmektedir.

İç makinesi gücü ile yıkılması planlanan binaların tesislerin, alış veriş merkezlerinin yıkım işleri, bahsedilen tüm tesislere ait molozların kaldırılma işlemleri, yeni inşaat yapım aşamasındaki alt yapı, kanalizasyon, kazı işleri, temel kazı işleri, çevre düzenleme işleri ve yol yapım işleri, firmamız tarafından sunulan hafriyat hizmetleri arasında bulunmaktadır.

Genel başlıklar bahsedilen seçeneklerden meydana gelmekte olup, talep gelmesi halinde, yol yapım çalışmaları, dere ya da benzeri su kaynaklarının ıslah çalışmaları, derin ebattaki kazı çalışmaları gibi alanlarda da hizmet vermekteyiz.

Hatay Belen Hafriyatçılar

Belen hafriyatçılar olarak ifade edilen kuruluşlar arasında, prensipleri ile ön plana çıkan bir işletme konumunda bulunmaktayız. Hafriyat konusunda sizlere yansıtmakta olduğumuz prensiplerimiz, belli başlıklar altında toplanmaktadır.

İnsan sağlığına, çevreye ve doğaya zarar vermemek, belirli projeler doğrultusunda planlı hareket etmek, her türlü hafriyatı gösterilen yerlere nakletmek, teslim alınan işi, zamanında bitirmek, en uygun fiyatlar ile hafriyat hizmetlerinin sunumunu yapmak ve kendi öz varlıklarımız ile kendi personelimizi kullanmak, bahsedilen prensiplerimizi meydana getirmektedir.

Sayılan bütün özellikler, büyük ya da küçük hafriyat işi şeklinde ayrıma tabi tutulmadan, isteyen tüm bireylere, tüm kurumlara, tüm özel iştiraklere, aynı standartlar dahilinde yansıtılmaktadır.