Çekmeköy Hafriyat

Çekmeköy Hafriyat

Çekmeköy hafriyat denilince ilk akla gelen firmalar arasında yer alan işletmemiz, hafriyat işleri konusunda tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek teknik kapasiteye sahiptir.

Hizmetlerde her hangi bir ayrım yapılmamakta olup, her türlü hizmete cevap verebilecek teknik kapasite, işletmemiz bünyesinde bulunmaktadır.

Hafriyat denilince akla gelen, her türlü araç ve her türlü iş makinesi firmamız envanterinde yer almaktadır. Kullanmakta olduğumuz iş makineleri, ekskavatörden dozere, skreyperden lodere ve hidromek olarak da bilinen küçük yükleyicilere kadar uzanmaktadır.

Ağır tonajlı ve hafif tonajlı taşıma araçları olan kamyonlarda, yine işletmemiz bünyesinde bulunan araçlar arasında bulunmaktadır.

Maltepe Hafriyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

İstanbul Çekmeköy Hafriyat Firması

Çekmeköy hafriyat firmaları arasında önemli bir konumda bulunan firmamız tarafından sunulan hizmetler, farklı başlıklar altında toplanmaktadır.

Genel açıdan bakılacak olunur ise, hafriyat çalışmalarında sunduğumuz hizmetler, hafriyat hizmetleri, kazı hizmetleri, yeni yapım hizmetleri, sanatsal yapım hizmetleri, alt yapı hizmetleri, derin kazı hafriyat hizmetleri, yıkım hizmetleri, dere ıslah hizmetleri, çevre düzenleme hizmetleri ve inşaat hizmetleri gibi başlıklarda toplanmaktadır.

Sunduğumuz bu hizmetlerde, firmamıza ait olan araç ve iş makineleri kullanılmakta olup, hafriyat konusunda deneyimli personelin katkıları, işin aksamadan yürümesine ve kusursuz bir şekilde kısa zamanda bitirilmesine büyük katkı sağlamaktadır.

İstanbul Çekmeköy Hafriyatçılar

Çekmeköy hafriyatçılar başlığı altında hizmet sunan işletmemizin, çalışma prensibi ise, projelere veya saha tespitlerine dayanmaktadır.

Eğer, elinizde, hafriyat çalışması yapılacak alana ait bir proje bulunuyor ise, mevcut projeye bağlı kalmak şartı ile tüm çalışmalar, kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.

Eğer, elinizde, yapılacak hafriyat işine ait, her hangi bir proje bulunmuyor ise, yalnızca hafriyat işleminin yapılması ile ilgili bir planınız var ise, işin projelendirilmesi ya da hafriyat işleminin yapılması konusunda da yardımcı olmaktayız.

Toprak zeminlerin kazılması ya da yumuşatılması, kayalık ya da taş zeminlerin kazılması, tüm zeminlerin hafriyat işlemlerinden çıkan malzemelerin taşınması ve serilmesi ya da şekillendirilmesi gibi işlemlerde, işletmemiz tarafından yapılmaktadır.

Yıkım işleri, enkaz kaldırma işleri, serilme işlemleri gibi hizmetlerde, firmamız envanterindeki araçlar ile sizlere ulaştırılan, hafriyat çalışmaları arasında bulunmaktadır.

Referanslarımız, bu güne kadar sunmuş olduğumuz hizmetlerin başarısını gösteren belgeler olarak karşınıza çıkacaktır.