Beykoz Hafriyat

Beykoz Hafriyat

İnşaat atıklarının toplanması, yıkılan bir inşaatın molozlarının atılması, dere ıslah çalışmaların yapılması veya inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan temel açma yani kazı çalışmalarının yapılması gibi işlemlerin tamamı, hafriyat olarak tanımlanmaktadır.

Kısa tabiri bu olmak ile birlikte, Beykoz hafriyat denilince akla gelen tanım ise, oldukça farklıdır. Bahsedilen tüm çalışmaların haricinde, yumuşatma işlemlerinin yapılması, toprak, kayalık ya da taş zeminlerin kazılması, çevre düzenlemelerinin yapılması, bina ya da tesis gibi alanlarda, hafriyat işlemlerinin yapılması, işletmemiz tarafından gerçekleştirilen çalışmalardır.

Enkaz kaldırma, yıkım işlemi yapma, kanal açma, toprak kazma gibi işlemler, işletmemiz tarafından sunulan hizmet çeşitlerini parçalarıdır.

Sultanbeyli Hafriyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

İstanbul Beykoz Hafriyat Firması

İşletmemiz, Beykoz hafriyat firmaları arasında, bu güne kadar yaptığı çalışmalar nedeni ile en fazla referansa sahip olan işletmedir.

Çalışma prensibimizde, kapsamlı iş ya da küçük iş şeklinde bir ayrım bulunmamakta olup, işin büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre, farklı araç ve iş makinesi görevlendirilmesi esas alınmaktadır.

Uygulanacak proje ya da gelen talebe göre, farklı araç görevlendirilmeleri yapılmakta olup, firmamız bünyesinde, her çaptaki işe görevlendirilecek araç ve iş makinesi cinsleri bulunmaktadır.

Bina yıkımından moloz atımına,  kanal açılmasından temel açılmasına, yol yapımından dere ıslah çalışmalarına kadar her alanda hizmet verebilecek personelimiz, iş makinelerimiz ve taşıma araçlarımız bulunmaktadır.

Hiçbir ayrım yapmadan, deneyimli personel ve teknik özellikleri yüksek güçlü araçlarımız, çalışma sahasına görevlendirilmekte, her türlü proje, itinalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Beykoz Hafriyatçılar

Beykoz hafriyatçılar arasında, farklı bir konumda bulunan işletmemiz, geniş hizmet yelpazesi sayesinde, tüm kamu kurum ve kuruluşlarından, tüm özel iştiraklerden yoğun talep almaktadır.

Alt yapı işleri, yol yapım işleri, kazı işleri ile hafriyat işleri, yıkım işleri, ıslah çalışmaları, derin kazı hafriyat çalışmaları gibi, bütün alanlarda hizmet veren işletmemiz, kurulduğu tarihten günümüze kadar, 100’lerce projede yer almıştır.

Hazır projelerin uygulanması sisteminin haricinde, ihtiyaç duyulan yerlerde yeni proje oluşturulması konusunda da hizmet veren işletmemiz, en uygun şartlarda ve en kısa sürelerde hizmet vermenin ayrıcalığını, sizler ile buluşturmak istemektedir.

Her hangi bir bölgede, her hangi bir büyüklükte hafriyat çalışmasına ihtiyaç duyuyor iseniz, firmamız ile irtibata geçebilir ve personelimizin teknik desteğini talep edebilirsiniz.