Sultanbeyli Hafriyat

Sultanbeyli Hafriyat

İstanbul’a bağlı, Sultanbeyli ilçesinde, hafriyat işleri konusunda, her türlü hizmeti veren işletmemiz, güçlü teknik donanımları ve deneyimli personeli sayesinde, Sultanbeyli hafriyat denilince, ilk akla gelen isimdir.

İşletmemiz, hafriyat kavramının içerisine giren, tüm alanlarda hizmet vermektedir.

Kazı çalışmaları, toprak taşıma ve serme çalışmaları, çevre düzeleme çalışmaları, yıkım çalışmaları, moloz taşımacılığı gibi her alanda hizmet veren işletmemiz, bütün ihtiyaçlara cevap verebilecek teknik kapasiteye sahiptir.

Uygulama yapılacak alanın zemin özelliği, her ne olur ise olsun, her türlü zemin şartlarında çalışacak iş gücüne ve iş makinesine sahip bir işletme konumunda bulunmaktayız.

Beykoz Hafriyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

İstanbul Sultanbeyli Hafriyat Firması

Piyasada görmüş olduğunuz ve hafriyat firmaları arasında yer alan birçok işletme, küçük çaplı iş olarak tabir edilen uygulamaları kabul etmez iken, işletmemiz, Sultanbeyli hafriyat firmaları arasında, iş ayrımı yapmadan çalışmayı prensip edinmiş bir firmadır.

Çevre düzenlemesinden dere ıslahına, bina yıkımından molozların atılmasına, her türlü molozun taşınmasından kanal açılmasına kadar, farklı alanlarda hizmet veren işletmemiz, referanslar açısından da ön plana çıkan bir işletmedir.

Bu güne kadar sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde, her hangi bir aksaklık yaşanmamış, talepler doğrultusunda hafriyat işlemleri yapılmış ve zamanında teslimat yapılarak, zaman kayıplarının önüne geçilmiştir.

İstanbul Sultanbeyli Hafriyatçılar

Sultanbeyli hafriyatçılar ifadesinde ilk karşılaşılan firma olan işletmemizin, çalışma prensipleri emsallerine göre, farklı uygulamaları içermektedir.

Talebiniz ne şekilde olur ise olsun, plan doğrultusunda çalışma prensibine sahip olan işletmemiz, en kısa sürede, hafriyat çalışmasını teslim etmek maksadı ile hareket etmektedir.

Zaman kavramının önemi bilinmekte, bu amaç ile gereken her türlü tedbir alınmakta, gerek duyulması halinde, birden fazla taşıma aracı ve iş makinesi görevlendirmesi yapılarak, taahhütler yerine getirilmektedir.

İşletmemiz, proje konusunda da hizmet vermekte olup, özellik ile çevre düzenlemesi ve temel açılması ya da kanal kazılması alanlarında, projelendirme hizmetlerini de vermekteyiz.

Gerekli onaylar alındıktan sonra, personel araç ve iş makinesi görevlendirmesi yapılmakta, önceden belirlenen plan dahilinde, aksaklık yaşanmaması için, tedbirler alınarak, hafriyat işlemleri devam ettirilmektedir.

Uygun bedeller ile hafriyat işlerini sorunsuz bir şekilde halletmek istiyor iseniz, işletmemiz ile irtibata geçme kararını vermeniz, yapacağınız en doğru hareket olacaktır.