Ataşehir Hafriyat

Ataşehir Hafriyat

Ataşehir bölgesinde hafriyat olarak isimlendirilen ve Ataşehir hafriyat başlığında toplanan bütün işlemler, işletmemiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

İnşaat artıklarının toplanması, inşaat sahalarının açılması, toprak taş ya da kaya gibi zeminlerin kazılması, toprak yumuşatılması, ıslah çalışmalarının yapılması gibi tüm alanlarda hizmet veren işletmemiz, inşaat ve hafriyat sektöründe yaptığı çalışmalar ile adından söz ettiren ve bu çalışmaları neticesinde, referansları ile ön plana çıkan bir işletmedir.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerde kullanılan ve iş makinesi olarak tabir edilen araçlar ile taşımada kullanılan kamyonlar, kendi ekonomik gücümüz ile elde ettiğimiz ve firmamız bünyesinde bulunan araçlardır.

Beykoz Hafriyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

İstanbul Ataşehir Hafriyat Firması

İşletmemiz tarafından ihtiyaç sahiplerine sunulan hizmetler, kazı işleri, hafriyat işleri, yol yapım işleri, sanat yapısı işleri, derin kazı hafriyat işleri, alt yapı işleri, yıkım işleri, der ıslah çalışmaları gibi başlıklarda toplanmakta olup, sayılan tüm başlıklar, Ataşehir hafriyat firmaları arasında bulunan işletmemiz tarafından, kusursuz bir şekilde yerine getirilmektedir.

Her türlü projeye, hafriyat konusunda destek veren firmamız, ihtiyaç duyulması halinde ya da talep gelmesi halinde, hafriyat konusuna yönelik olarak, projelendirme işlemini de yapmaktadır.

Başta inşaat sektörü olmak üzere, tüm kurum ve kuruluşlara, hafriyat konusunda teknik destek sağlayan işletmemizin, yeterli kapasitede araçları bulunmakta olup, işler bir bütün halinde ele alınmakta ve çözüm odaklı bir çalışma sistemi belirlenmektedir.

İstanbul Ataşehir Hafriyatçılar

Atatşehir hafriyatçılar arasında örnek gösterilen işletmemiz envanterinde, hafriyat çalışmalarında kullanılan her türlü iş makinesi bulunmaktadır.

Kazı işlerinde özellik ile tercih edilen ve amaca yönelik kullanılan ekskavatörler, kazılan ya da yumuşatılan toprağın veya molozların ya da benzeri malzemelerin, kamyonlara yüklenmesinde kullanılan, loderler, sert zeminlerin kazılması ya da yumuşatılmasında kullanılan dozerler ve hafriyatların ya da benzeri malzemelerin taşınmasında kullanılan, ağır tonajlı kamyonlar, işletmemiz envanterinde yer almaktadır.

Yapılan plan dahilinde ve oluşturulan proje esaslarına göre, gerek duyulan her türlü araç ve iş makinesi, çalışma sahasına görevlendirilmekte ve plan dahilinde yürütülen çalışmalar, zamanında ve eksiksiz bir şekilde teslim edilmektedir.

İşletmemiz, uygun şartlarda yani ekonomik bedellerde hizmet vermekte olup, hangi tip hizmet talep edilir ise edilsin ya da işin büyüklüğü her ne olur ise olsun, hafriyat kelimesinin geçtiği her alanda, hizmet verecek kapasiteye sahibiz.