Arsuz Hafriyat

Arsuz Hafriyat

Hafriyat işleri, genel bir kavram olarak görülse de, farklı alanlarda gerçekleşen işlemleri kapsamaktadır.

Dar anlamda değerlendirildiğinde, bir alanın kazılması, kazım sonucunda elde edilen malzemelerin iş makineleri ve araçlar ile alınarak, başka bir yere götürülmesi, bu tip malzemelerin serilmesi, atıkların ve molozların bulunduğu yerden kaldırılması olarak tanımlanabilmektedir.

Bahse konu işlemlerin tamamı, hafriyat kelimesi içerisinde yer almakta olup, bu ve benzeri işleri, Hatay bölgesinde ve Hataya bağlı Arsuz bölgesinde yaptırmak gibi bir düşünceniz ya da planınız bulunuyor ise, Arsuz hafriyat tüm işlemlerinize cevap verebilecek nitelikli bir firmadır.

Hafriyat konusunda ne tür bir hizmete ihtiyaç duyuyor iseniz, işletmemiz, beklentilerinizi karşılayacak iş gücüne ve teknik donanıma sahip bir firma olarak karşınıza çıkacaktır.

Belen Hafriyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Hatay Arsuz Hafriyat Firması

Hafriyat firmaları genel anlamda, yalnızca kazı işlerini ve bu işlerden elde edilen toprakları taşıma işlerini taahhüt eder iken, Arsuz hafriyat firmaları arasında bulunan işletmemiz, yukarıda tanımı yapılan bütün işleri, kendi öz varlıkları ile yerine getirmektedir.

Özellik ile Hatay bölgesinde ve Arsuz bölgesinde uygulanmakta olan konut projelerinde ve kentsel dönüşüm projelerinde, binaların yıkılması ve moloz haline getirilerek, oluşan molozların bölge dışına çıkarılması gibi işlemleri de, firmamız üstlenmektedir.

Arsuz kentsel dönüşüm projelerinde yeni bina ve tesislerin inşa edilmesinde temel kazı çalışmalarının yapılması, çevre düzenleme işlemlerinde yer alınması, alt yapı sistemlerinin ortamlarının hazırlanması gibi alanlarda da hizmet verilmektedir.

Firmamız tarafından sunulan diğer hafriyat hizmetleri ise, ıslah çalışmaları, derin kazı işlemleri, iş makinesi gücü ile yapılan yıkımlar, alt yapılar, yollar olarak sıralanmaktadır.

Hatay Arsuz Hafriyatçılar

Firmamız Arsuz hafriyatçılar camiasında, yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde, takdir edilen ve bu çalışmaları en uygun bedeller ile ihtiyaç sahiplerine sunan bir firmadır.

Bütün hizmetlerde, işe uygun nitelikteki araçlar ve makineler görevlendirilmekte olup, gereken teknik detaylara özen gösterilmekte ve zamanında teslimat seçeneği, ön plana çıkarılmaktadır.

İş güvenliği kapsamında sürdürmekte olduğumuz hafriyat çalışmaları, başta Arsuz bölgesi olmak üzere, Hatay genelini kapsamakta olup, bu özverili çalışmalardan yaralanmak istiyor iseniz, işletmemiz ile irtibata geçebilir, ofisimize gelebilir ya da referanslarımızı inceleyebilirsiniz.