İtalya Trieste RORO

İtalya Trieste RORO

Türkiye’den düzenli olarak RO-RO gemileri ile İtalya RORO ve Trieste Limanı’na RORO servisi kullanıyoruz.

Profesyonel olarak RO-RO Gemileri ile taşıma ve anlaşmalı gemileriyle çalışma yapan Saygınlar Transport; Mersin – Trieste; Pendik – Trieste / İtalya’ya yüklerinizi güvenle teslim ederiz.

İskenderun – Duba Limanı hattında RORO taşımacılığı tecrübemizle Avrupa hatlarında aynı düzende nakliye hizmeti sunuyoruz. İtalya’nın en işlek limanları arasında bulunan Trieste Limanı’na düzenli RORO seferleri ile teslimatlar sunuyoruz.

Trieste Nerededir?

Trieste (Slovence: Trst; Almanca: Triest; Macarca: Triesz), İtalya‘nın kuzey doğusunda Friuli-Venezia Giulia bölgesinde aynı adı taşıyan Trieste ili merkezi olan bir belediye, şehir ve limandır. Slovenya sınırına doğru bulunan Trieste Adriyatik Denizi’ndeki Trieste Körfezi’nin başında yer alır.

Vikipedi

Trieste RORO Hat Bilgisi

Pendik (İstanbul Anadolu Yakası) – Trieste RORO Hat Bilgisi: Bir haftada karşılıklı olarak RORO Gemisi 6 sefer yapmaktadır. Bu seferler Pendik Trieste ve İtalya Trieste – Pendik olarak karşılıklı seferleri tamamlamaktadır.

Giden dorse ve araçlar geri dönüş yapacağı zamanda rezervasyon ve sıra sistemi ile yükleme yapılmaktadır.

Pendik Limanı’ndan çıkış yapacak olarak ihracat yükü taşıyan tırlar Devlet Teşvikli akaryakıt satın alabilmektedir. Bu teşvikli yakıt:

İhracat sektöründe ve uluslararası nakliyat yapan firmaların rekabet gücünü arttırmakta; Türk ürünlerinin dünyada rekabetini güçlendirmeye yöneliktir.

Pendik Limanı’ndan Trieste’ye gidecek olan hangi yükleri RORO ile taşımaktayız? Sıfır Dorse, Tek yön yüklemeler için silobaz, tanker, 13,60 tenteli ve frigo dorse gibi yürür aksamlı yükleri sevk edebilmekteyiz.

Pendik Trieste Sefer Tarih ve Saatleri:

Pendik - Trieste / İtalya RORO Programı

Ağır Yük Taşımacılığı hizmetlerimize göz atmak için tıklayınız


Mersin – Trieste Hat Bilgisi: Mersin – Trieste ve İtalya Trieste – Mersin dönüşü dahil haftada 2 sefer RORO düzenlenir. Mersin Limanından arça şoförleri RORO kalkış saatine uygun şekilde dorse veya gidecek yürür aksamları ürünleri RORO Gemisine yükleme yapar. RORO Gemisinin karşı Limana varış vakti 48 saattir.

Mersin – Trieste Sefer Tarih ve Saatleri

Sefer Programı
KalkışVarışKalkışVarış
 Mersin Trieste Trieste Mersin
PerşembePazarPerşembePazar
13:00 10:0005:0003:30
PazarÇarşambaPazarÇarşamba
19:0019:0021:3020:30