Cidde Parsiyel -Jeddah Parsiyel

Cidde Parsiyel -Jeddah Parsiyel

Suudi Arabistan Cidde Parsiyel (Jeddah Parsiyel) servislerimiz her hafta düzenli olarak denizyolu nakliye Ambarlı Limanından yapılmaktadır. Saygınlar Lojistik, Saudi Arabia Jeddah Parcel Services.

İSO 9001 kalite belgesine sahip olan Saygınlar Lojistik; Cidde’ye armatör firmaların servislerine bağlı olarak parsiyel konteyner açmaktadır. Parsiyel konteyner servislerimiz Türkiye’de İstanbul Şehrinden – Suudi Arabistan’ın Cidde (Jeddah) Limanına parsiyel konteyner taşıması yapmaktayız.

Müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde değerlendirerek, onların benimsediği değerlere saygılı şekilde taşımacılık hizmetleri sunarız. Hız, Güven ve Sağlam teslimat ile kalitemizi birlikte çalıştığımız ve çalışacağımız müşterilerimize her zaman yansıtırız.

Cidde Parsiyel Hizmetlerimiz

  • Ambarlı – Cidde / Suudi Arabistan Direk / Aktarmalı Parsiyel Servisler
  • Bilgi Aktarımı
  • Operasyonel Sürecin Yönetimi
  • Maaliyetlerinize uygun, kaliteli servis
  • Sağlam teslimat

İhracat yüklerinde hız ve güvenilir teslimatlarla alıcıya ürünleri sağlam, hasarsız şekilde teslim etmek önemlidir. Yükler sizin firmanızı temsil ettiği gibi aynı zamanda Ülkeyide temsil etmektedir.

İşi bilen profesyonel firmalarla iş yapmak önemlidir. Uluslararası Nakliyat sektöründe öne çıkan firmamız İSO 9001, UND Üyeliği, TIR Carnet sistemine taraf geniş filo ve acenta ağıyla sizlere hizmet sunar.

Suudi Arabistan’da Bulunan Limanlar 

Jeddah Deniz Limanı (Konteyner Servislere Açıktır)

Dammam Deniz Limanı (Parsiyel, Full Konteyner Limanıdır)

Jubail Limanı (Konteyner Hacmi Düşük Limandır)

Duba Port (RORO Gemi Limanıdır)

İhracatçı Firmaların Uluslararası Nakliyat ve Lojistik Firmalarından Beklentileri

Hızlı Servis: Zamanında ulaşan servisler ihracatı kolaylaştırır. İthalatçı Firma ile İhracatçı firma bağlarını güçlendirdiği gibi Lojistik firmasına olan güvenide artırır.

Güvenilir Servis: Güvenlik açısından tüm tedbirlerin alındığı ve risklerin minimize edildiği servis türüdür.

Maaliyet: Lojistik maaliyetleri Suudi Arabistan parsiyel nakliyelerde olduğu gibi tüm Uluslararası Nakliyat servislerinde önemlidir. İhracatçı ve ithalatçı açısından maaliyet konusu önemlidir.

Saygınlar Lojistik olarak; yukarıda ihracatçıların tüm beklentilerini en iyi şekilde karşılanması için yapılan tüm faaliyet ve hizmetler Saygınlar Lojistik’in prensipleri arasında bulunur.

Cidde (Jeddah) parsiyel servislerimiz her hafta düzenli olarak kalite yönergelerimiz doğrultusunda çıkış işlemleri tarafımızca yapılır.

Cidde (Jeddah Parsiyel) Parsiyel İçin İletişim Bilgilierimiz;

Lojistik Müdürü: Hüseyin ERGÖR lojistik@sayginlarnakliyat.com  Tel: +90 326 225 26 87  Web: www.sayginlarnakliyat.com