Adalar Hafriyat

Adalar Hafriyat

Hafriyat, kelime itibari ile belirli bir bölgede bulunan toprak ya da benzeri malzemelerin veya molozların, bulundukları bu bölgeden iş makineleri aracılığı ile alınması, başka bir alana dökülmesi ve döküldüğü alanda düzeltilmesi olarak tanımlanmaktadır.

Bu amaç ile kullanılan makineler iş makinesi olarak tanımlanmakta ve kullanılan iş makineleri genel olarak, greyder, ekskavatör ve loder gibi isimler ile anılmaktadır.

Bu tip makineler, toprak ya da molozların çıkartılarak araçlara yüklenmesinde kullanılmakta olup veya serilmesinde kullanılmakta olup,  malzemelerin taşınmasında kullanılan araçlar ise, ağır tonajlı kamyonlar olarak bilinmektedir.

Adalar hafriyat bahsedilen hizmetleri kendi bünyesinde bulunan, araç ve iş makineleri ile gerçekleştiren, güçlü ve referans sahibi bir firmadır.

İşletmemiz, kurulduğu tarihten günümüze kadar, birçok alanda hizmet vermekte olup, verilen hizmetlerin tamamında, kusursuz hizmet anlayışını ön plana çıkarmıştır.

Şile Hafriyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

İstanbul Adalar Hafriyat Firması

Adalar hafriyat firmaları arasında, önemli bir yer sahip olan işletmemiz, hafriyat kelimesinin geçtiği her alanda hizmet vermektedir. İnşaat kazılarının yapılması, taş, toprak ya da kayalık zeminlerin kazılması ve düzenlenmesi, madencilik, baraj ya da demiryolu tesislerinde hafriyat işlemlerinin yapılması, enkaz kaldırma çalışmalarının yapılması gibi her alanda hizmet verilmektedir.

Genel başlıklar ile toplanacak olunur ise, hizmetlerimiz, alt yapı işleri, kazı ve hafriyat işleri, sanat yapısı işleri, derin kazı hafriyatları, yıkım işleri, dere ıslah çalışmaları, yol yapımları ve inşaat işleri gibi başlıklarda toplanmaktadır.

Tüm hizmetlerde, ihtiyaç duyulan her türlü araç ve gereç, kendi öz kaynaklarımızdan karşılanmakta olup, geliştirilen plan dahilinde işlemler yürütülmekte ve zamanında teslimat sağlanmaktadır.

İstanbul Adalar Hafriyatçılar

Adalar hafriyatçılar arasında, referansları ile ön plana çıkan işletmemiz, uzmanlık gerektiren her alanda kendini kanıtlamış bir firmadır.

Hizmet işleyişimiz, ön keşif yapılması ya da projenin incelenmesi, yapılan keşif ya da incelenen proje dahilinde, gerek duyulacak araçların belirlenmesi, deneyimli ve uzman personelin çalışma sahasına görevlendirilmesi gibi başlıklardan meydana gelmektedir.

Yaptığımız çalışmalarda, hafriyat kirliliği konusuna önem verilmekte, böyle bir sorun ile karşılaşılmaması için, gösterilen depolama alanları kullanılmakta ve her türlü atığın çevre kirliliğine yol açmayacak şekilde, uygun yerlere depolanmasına özen gösterilmektedir.