Yunanistan Parsiyel Nakliye

Yunanistan Parsiyel Nakliye

Yunanistan parsiyel nakliye hizmetlerinde yılların birikim ve deneyimini geride bırakan Saygınlar Nakliyat, uluslararası taşımacılıkta tercih edilen isim olmaya devam ediyor.

Parsiyel nakliye, taşımacılık sektörünün en önemli ayaklarından biridir. Özellikle küçük ölçekli malların taşınmasında daha fazla tercih edilmesi, hassasiyet ve bir o kadar zamanında teslimatın gerçekleşmesi için özveri ile çalışmayı gerektirir. Saygınlar Nakliyat, 25 yıllık deneyimi ile Yunanistan parsiyel nakliye hizmetlerini başarılı bir şekilde tamamlayama devam etmektedir.

Yunanistan Nerede?

Güneydoğu Avrupa kıtasında bulunan Yunanistan; Arnavutluk, Makedonya, Bulgaristan ve Türkiye ile komşudur. Batısına İyon Denizi’ni, doğusuna Ege Denizi’ni alan Yunanistan‘ın güneyinde ise Akdeniz bulunur.

Yunanistan’a Google haritası üzerinden ulaşmak için tıklayın.

Yunanistan Parsiyel Nakliyat

Yunanistan parsiyel nakliye

Uluslararası taşımacılık alanında deneyimi ile müşterilerinin beğenisini kazanmayı başaran firmamız, parsiyel nakliyat hizmetlerinde de sektöün referans belirleyici ismi olmaya devam ediyor. Yunanistan’a sürekli taşımacılığın yapıldığı firmamız, haftanın belirli günlerinde Türkiye’nin çeşitli noktalarından taşıma işlemi gerçekleştirmektedir.

Yunanistan parsiyel taşımacılık konusunda uzman olan ekibimiz, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve en üst seviyeden hizmet sağlamak adına gerek personel eğitimi gerekse de araçların bakım ve onarımlarını zamanında yaparak herhangi bir aksaklığın yaşanmasının önüne geçmektedir.

Yunanistan nakliye hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

Türkiye Yunanistan Arası Parsiyel Nakliye

Türkiye’den haftanın belirli günlerinde düzenli olan nakliye hizmeti sunduğumuz Yunanistan, uluslararası nakliye hizmetlerinde de en çok nakliyatın yapıldığı ülkelerin başında gelmektedir. Deneyimli uzman kadormuz, müşterilerine hizmet sunarken kalite standartlarına uygun şekilde hareket ederek beklentilerin ötesinde sonuçlar sunmaktadır.

Türkiye Yunanistan arası parsiyel taşımacılık hizmetlerinde sektörün en tanınmış isimlerinden biri olan firmamız, uygun fiyat politikası ile hareket ederek daha az maliyetle daha fazla iş yapma eğilimi göstermektedir.

Yunanistan Parsiyel Nakliye Güzergahları

Sürekli olarak firmamızın hizmet alanlarında yenilik yaparak daha fazla noktaya hizmet sunmak amacıyla kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Yunanistan nakliye ve Yunanistan frigo nakliye alanında gösterdiğimiz başarının devamlı olabilmesi için yeniliklerle müşterilerimize hitap etmeye devam ediyoruz.

Yunanistan parsiyel nakliye güzergahlarında yaptığımız yenilikler sayesinde müşterilerimizin ihtiyacını çok daha fazlasıyla karşılama potansiyelini elde ettik. Yunanistan parsiyel nakliye güzergahlarımız şunlardır;

Atina Eğriboz Drama
Evritanya Evros Korint
Fokida Kavala Lakonya
Rodopi Messinya Kardiçe
Larisa Magnisya Elis
Florina Grevena Kesriye

Saygınlar Nakliyat Avantajlarını Deneyin

Firmamız, müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutarak kaliteli hizmet anlayışı ile işlerini yürütmektedir. Bu bağlamda sunduğumuz hizmetlerimizin tamamını CMR sigorta kapsamında yapmaktayız.

ISO 9001 kalite yönergelerine uygun olarak yaptığımız çalışmalarımız, müşterilerimizin hem mal güvenliğini sağlamakta hem de hizmetlerimizden memnun kalmalarını etkilemektedir.

Yunanistan Parsiyel Nakliye Fiyatları

Yunanistan parsiyel nakliye fiyatları

Uluslararası taşımacılık sektöründe fiyatlar, yüklerin ağırlığına, cinsine ve ebatlarına göre belirlenmektedir. Buna ek olarak varış noktası ve araçların yakıtı ile personellerin giderleri hesaplanarak fiyatlar belirlenmektedir.

Yunanistan parsiyel nakliye fiyatları da yukarıda belirttiğimiz şekilde belirlenmektedir. Bu nedenle net bir fiyat almak için iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Neden Saygınlar Nakliyat?

Yunanistan parsiyel nakliyat

Uluslararası taşımacılık, özveri ve disiplin gerektiren bir konudur. Bu yüzden seçeceğiniz firmanın deneyimli olması son derece mühim bir konudur. Saygınlar Nakliyat, 25 yıllık deneyimi ile aradığınızdan çok daha fazlasını sunmaktadır.

Parsiyel taşımacılık, kendi başına uzmanlık gerektiren bir nakliye hizmetidir. Bu alanda deneyimli uzman kadromuz ile sizlere hizmet vererek yüklerinizin güven içinde varış noktasına ulaşmasını sağlıyoruz.

Yunanistan parsiyel nakliye firmaları arasında tercih edilen ve sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen Saygınlar Nakliyat, taşımacılık ve fiyatlar konusunda aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir adrestir.

Yunanistan frigo nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın

Yunanistan Parsiyel Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yunanistan parsiyel nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

Hizmet almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan veya whatsapp, mail adreslerimizden firmamıza ulaşarak yüklerinizin cinsi, ölçüleri ve diğer detayları hakkında bilgi vererek kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

Yunanistan’a parsiyel nakliye kaç günde gider?

Hava ve yol durumuna göre değişen nakliye süreleri, genel olarak Yunanistan için 7 gün ile sınırlıdır. Detaylı bilgi almak için arayın.

Yunanistan nakliye firmaları kimler?

Birçok isim, Yunanistan parsiyel nakliye hizmeti sunar. Ancak saygınlar nakliyat deneyimi ile öncü isimlerden biri olmayı başarmıştır.

Yunanistan nakliye fiyatı ne kadar?

Fiyatlar, yüklerin cinsine, ağırlığına ve bazı kriterlere göre belirlenmektedir. Yunanistan parsiyel nakliye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için arayın.