Yunanistan Frigo Nakliye

08.10.2015
Yunanistan Frigo Nakliye

Yunanistan frigo nakliye alanında hizmet veren firmamız Saygınlar Nakliyat, deneyimli uzman kadrosu ile beklentilerinizi en üst seviyeden sizlere sunmaya devam ediyor. Ayrıcalıklı uluslararası taşımacılığın güvenilir adresi ile yükleriniz emin ellerde iken siz de rahat bir şekilde teslimatın yapılmasını bekleyeceksiniz.

Yunanistan Nerede?

Güneydoğu Avrupa kıtasında bulunan Yunanistan; Arnavutluk, Makedonya, Bulgaristan ve Türkiye ile komşudur. Batısına İyon Denizi’ni, doğusuna Ege Denizi’ni alan Yunanistan‘ın güneyinde ise Akdeniz bulunur.

Yunanistan’a Google haritası üzerinden ulaşmak için tıklayın.

Frigo nakliye, diğer taşımacılık işlemlerine göre daha dikkat gerektiren ve profesyonel hizmet isteyen bir alandır. Kuru yük taşımacılığında ya da diğer taşımacılık faaliyetlerinde yüklerin güvenilir bir şekilde yüklenerek taşınması yeterli gelebilirken, frigo nakliyede durum daha farklıdır. Soğuk zincir taşımacılığı adı da verilen frigo taşımacılık için araçların özel olarak tasarlanması ve gerekli soğukluğu muhafaza edebilir özelliklere sahip olması son derece önemlidir. Buna ek olarak yüklerin güvenilir bir şekilde gümrükten geçerek varış noktasına gelmesi de yine önem arz eden bir konudur. Saygınlar Nakliyat, Yunanistan frigo nakliye hizmetlerinde deneyimli uzman kadrosu ile hizmet veren bir firma olup beklentilerin ötesinde hizmet anlayışı ile hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bu da müşterilerin güven içinde yüklerini teslim etmelerini etkilemektedir.

Yunanistan frigo nakliye

Bulgaristan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Frigo Nakliye Nedir?

Frigo nakliye, -26oC sıcaklığa kadar taze ve dondurulmuş gıda taşımacılığı anlamına gelir. Nakliye sektörünün en önemli hizmet ağlarından biri olan frigo nakliye, güven ve deneyim isteyen bir taşımacılık hizmetidir. Bu yüzden firma seçimi yaparken dikkatli olmanız, firmanın bu alandaki geçmişi ve tecrübeleri ile ilgili referans bilgilerini edinmeniz, yüklerinizin güven içinde taşınması açısından önem arz etmektedir. Saygınlar Nakliyat, Asya ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok noktasına uluslararası taşımacılık hizmeti sunan bir firma olup sektörünün referans belirleyici isimlerinden biridir. Yunanistan frigo nakliye konusunda da güvenebileceğiniz firmamız, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır.

Yunanistan Frigo Taşımacılık

Yunanistan Frigo Taşımacılık

Frigo taşımacılık yukarıda da belirttiğimiz gibi diğer nakliye hizmetlerine göre daha zor ve daha fazla dikkat gerektiren bir nakliye hizmetidir. Bu nedenle uzman bir firmadan destek almak son derece önemlidir. Alanında uzun zamanların deneyimine sahip olan Saygınlar Nakliyat, Yunanistan frigo taşımacılık alanında gösterdiği başarıları ile kendinden söz ettirmekte olup müşteri güvenini en üst seviyede tutarak hizmet sunmaktadır. Bu da müşterilerimizin bize güvenerek yüklerini emanet etmelerini sağlamaktadır. Yunanistan frigo taşımacılık alanında güvenilir bir adres arayışı içerisinde iseniz yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi almak ve yükünüzü güven içinde teslim etmek olacak.

Yunanistan Frigo Nakliye Firmaları

Türkiye’de uluslararası nakliye hizmeti veren birçok isim bulunmaktadır. Ancak her firmanın kendine göre bazı artıları ve eksileri bulunmaktadır. Saygınlar Nakliyat, sektör içerisinde gerekli araştırmaları yaparak eksik bulduğu noktaları tamamlayarak hizmetlerini en kaliteli şekilde müşterilerine sunmaktadır. Bu da firmamızın Yunanistan frigo nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen isimlerden biri haline gelmesini etkilemektedir. İşini disiplin içinde yapan, müşterilerinin memnuniyetini her şeyden üstte tutan firmamız, aradığınızdan çok daha fazlasını sunan fiyatlar konusunda en esnek fiyat ayrıcalıklarını sunan bir isim haline gelmiştir.

Türkmenistan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Yunanistan Frigo Nakliye Fiyatları

Her hizmet alanında olduğu gibi frigo taşımacılık alanında beklentilerin ötesinde hizmet anlayışı ile hareket eden Saygınlar Nakliyat, Yunanistan frigo nakliye fiyatları konusunda da üzerine düşenin en iyisini sağlayan bir isimdir. Yunanistan frigo nakliye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve yüklerinizi güven içinde teslim etmek için yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi almak olacaktır.

Türkiye Yunanistan Arası Frigo Taşımacılık

Türkiye Yunanistan Arası Frigo Taşımacılık

Türkiye – Yunanistan frigofik taşımacılık hizmetinde TIR şirketi olan Saygınlar Lojistik, düzenli frigofik TIR’larla Yunanistan’a taşıma yapmaktayız. Şoförlerimiz Reefer taşımalar konusunda işin gerekliliğine uygun eğitime sahiptirler. Yunanistan frigo nakliye konusunda yılların tecrübesi ve teknolojik altyapı ile çalışmaktayız.

Yunanistan nakliye taşımalarını frigo araçlarımızla düzenli olarak yapıyoruz. Araçlarımız 13.60 Frigofik dorselere sahip, gerekli teknolojik ekipmanları üzerinde barındırmaktadır. 

Saygınlar Lojistik, Gıda, dondurucu ürünlerini Türkiye’den – Yunanistan’a sevk eden kurumsal nakliyeciler arasında bulunur. Geniş araç filosu, şoförleri, operasyon elemanları ISO 9001 kalitesiyle hizmettedir.

Yunanistan Frigo Nakliye Güzergahları

Yunanistan’ın tüm şehirlerine taşımacılık hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, güven ve malların taşınmasında sağladığı avantajları ile sektörün gözde isimlerinden biri olmayı başarmaktadır. Yunanistan frigo nakliye güzergahlarımız aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Atina Eğriboz Drama
Evritanya Evros Korint
Fokida Kavala Lakonya
Rodopi Messinya Kardiçe
Larisa Magnisya Elis
Florina Grevena Kesriye

 

Neden Saygınlar Nakliyat?

Saygınlar Nakliyat ile yüklerinizi taşımanız için çok geçerli nedenlerinizin olduğunu söyleyelim. Uluslararası taşımacılık alanında başarılarıyla bilinen ve müşterileri tarafından emin bir şekilde tercih edilen firmamız, Yunanistan frigo nakliye hizmetlerinde 13,60 frigofik dorseler kullanmaktadır. Buna ek olarak tüm personellerimiz taşımacılık eğitimini tamamlamış, güzergahlar noktasında tecrübeli bir kadrodan oluşmaktadır. Bu da zamandan kazanma ve taahhüt edilen sürede yüklerin yerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Saygınlar Nakliye, ISO 9001 kalite standartlarına uygun şekilde taşımacılık hizmeti gerçekleştiren ve aynı zamanda CMR sigortası kapsamında taşımacılık hizmeti sunmaktadır. CMR sigortası, uluslararası karayolu taşımacılığı yapan nakliyat firmalarının, taşımayı taahhüt ettikleri mallara gelebilecek zararlar nedeniyle oluşacak hukuki sorumluluklarını CMR Konvansiyonu hükümleri gereğince poliçede belirlenen şartlar ve limitler dâhilinde teminat altına alan bir Sorumluluk sigortasıdır.

Yunanistan frigo nakliye fiyatları konusunda piyasa koşullarını göz önünde bulunduran firmamız, buna göre en uygun fiyatları müşterilerine sunarak herhangi bir şekilde ekonomik açıdan mağduriyet yaşamalarını engellemektedir. Bu da yine firmamızı tercih eden müşterilerimiz açısından son derece önemli bir ayrıntıdır.

Azerbaycan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Yunanistan Frigo Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yunanistan frigo nakliye için nakliye için neler yapmamız gerekir?

Genelde talepleri mail yoluyla veya whatsap yoluyla alıyoruz, hem müşteri adına hem firmamız adına daha sağlıklı güvenli olunur.

Yunanistan frigo nakliye firmaları hangileridir?

Sektörde birçok isim Yunanistan frigo taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Ancak Saygınlar Nakliyat, uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile beklentileri en iyi şekilde karşılayan isimlerden biridir.

Gümrük işleri kim yapar?

İhracat, ithalat, limanlarda tavsiye edeceğimiz gümrük acentelerimiz mevcut olup müşterilerimizi bu konuda yönlendiriyoruz.

Yunanistan frigo nakliye kaç günde tamamlanır?

Hava ve yol koşullarının olumsuz olma durumunda oluşan uzamalar haricinde ortalama 5-7 gün içerisinde tamamlanmaktadır.