Yemen Frigo Nakliye

28.02.2017

Uzun yılların verdiği Ortadoğu frigo taşıma çözümlerimiz içerisinde Yemen frigo nakliye hizmeti sunuyoruz. Araçlarımızın Hatay RORO ile Duba Port / Suudi Arabistan’a varış yapmasından sonra Yemen Hudeyde (Hudaydah) kapısına kadar frigo yüklerinizi güvenle teslim ediyoruz. Saygınlar Nakliyat olarak; Yemen frigoda uzman ekibimizle değerli ihracatçılara ve lojistik firmalarına araçlarımızla hizmet sunuyoruz.

Yemen Frigo Nakliye

Hudeyde kapı teslimi olarak sınırkapısına yük taşımacılığı konusunda uzman şoförlerimiz ve ekibimizle günlük araç konum bilgisi, bakımlı araçlarımız, İSO 9001 Kalite farkımızla Yemen’e reefer taşıma yaparız. Aradığınız hizmetin tam karşılığını Saygınlar Nakliyat’tan alacağınıza emin olabilirsiniz. Yüklerinizin CMR Sigortası güvencesiyle hızlı ve güvenilir şekilde teslim ediyoruz.

Yemen’e Diğer Nakliyat Faaliyetlerimiz

Yemen nakliye

Yemen parsiyel

Yemen’e Taşıdığımız Frigo Yükleri

Et ürünleri içerisinde yer alan balık, kırmızı et, tavuk gibi normal veya şoklu ürün taşımacılığı konusunda uzman ekibimiz yüklerinizi kontrol altında Yemen’e taşır. Süt ürünleri içerisinde ise Süt, peynir, yoğurt, çökelek, kaşar peyniri ürünlerini taşımaktayız. Bitkkiler içerisinde yer alan çiçek çeşitlerini özenle Yemen’e frigo ile taşırız. Ofis elemanlarımız günlük olarak araç raporlarını konumlarını tarafınıza iletir.

Hızlı İletişim için hemen e-mail gönderin [email protected]

Umman frigo nakliye göz atın.