Üsküdar Hafriyat

Üsküdar Hafriyat

Saygınlar olarak; Hafriyat işlemlerinde Üsküdar Bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. Üsküdar bölgesinde inşaat yapıyor iseniz veya alt yapı çalışmalarını yaptırmayı düşünüyor iseniz, Üsküdar hafriyat çalışmaları konusunda hizmet veren ve bu hizmeti, en ekonomik bedeller ile ihtiyaç sahiplerine ulaştıran işletmemiz ile tanışmalısınız.

Hafriyat konusundaki ihtiyacınız ne olur ise olsun ya da ihtiyacınız, hangi ebatta olur ise olsun, firmamız, tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasiteye sahiptir.

Hafriyat kelimesinin içerisinde yer alan bütün işlemler, sizlere sunmakta olduğumuz çalışmaların parçalarını meydana getirmektedir.

İşletmemiz, her alanda hizmet verecek iş makinelerine, kamyonlara, hafif tonajlı araçlara ve personele sahip olmak ile birlikte,  ayrım yapmadan, tüm kesimlere hizmet götürmektedir.

Özel iştirakler, belediyeler, kara yolları ve benzeri resmi ya da sivil kurumlar, işletmemiz ile çalışmakta olup, referanslarımız arasında yer almaktadır.

İstanbul Hafriyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Üsküdar Hafriyat Firması

İşletmemizi, Üsküdar hafriyat firmaları olarak bilinen, diğer işletmelerden ayıran, belirgin özellikler bulunmaktadır.

Birçok kentsel dönüşüm projesinde yer alan işletmemiz, bu proje kapsamına alınan binaların yıkım işlemlerinde ve yıkımdan elde edilen molozların, taşıma işlemlerinde görev almaktadır.

Hızlı, güvenli ve ekonomik iş sunma konusunda taviz vermeden çalışma prensiplerimiz sayesinde, hemen hemen bütün projelerde yer almaktayız.

Çalışma sahalarımız, yalnızca kentsel dönüşüm projelerindeki bina yıkma ve enkaz taşıma ile sınırlı kalmayıp, çevre düzenlemeleri, alt yapı ve yol çalışmaları, derin ya da normal kazılar, toprak taşımacılığı ya da serim işlemleri gibi alanlarda da bulunmaktadır.

Üsküdar Hafriyatçılar

Üsküdar hafriyatçılar olarak bilinen meslek grubu arasında, en geniş müşteri portföyüne sahip olan ve her zaman çözüm odaklı profesyonel hizmet sunan işletmemiz, hizmet sunumlarında, kendi öz kaynaklarını kullanmaktadır.

Yeterli teknik kapasiteye ve deneyimli personel kadrolarına sahip olan firmamız, her türlü hafriyat işleminde, kesintisiz hizmet verebilmektedir.

Deneyimli personelimiz, ihtiyaç duyulması halinde, projelerin hazırlanmasına katkı sağlamakta, gerekli planlamayı yapmakta ve hazırlanan bu plan ve projeler doğrultusunda, öz verili çalışmalara imza atmaktadır.

Hafriyat işlerinde, zamanında teslimat, güvenli hizmetler sunulması ve ekonomik bedeller ile işlemlerin yapılması, değişmez prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Diğer prensiplerimiz ise, iş ayrımı yapılmaması, çalışma sahalarının, hafriyat taşımasından ıslah çalışmalarına kadar yayılıyor olmasıdır.