Ürdün Parsiyel

16.02.2017
Ürdün Parsiyel

Ürdün Parsiyel

Ürdün ile Türkiye ticaret hacmi yükselmekte olan ülkeler arasında yer almaktadır. Ortadoğu’nun güvenli ve yaşanabilir ender ülkelerinden olan Ürdün’e yönelik Ürdün parsiyel nakliye hizmetleri Saygınlar tarafından uzun yıllardır güvenle gerçekleştirilmektedir. Ürdün’e uzanan yolların tehlikeli Suriye toprakları üzerinden geçmesine rağmen Saygınlar bünyesinde uzun yıllardır çalışmakta olan uzman kadrolar planlamaları en iyi şekilde sağlamaktadır. Gerek görüldüğü durumlarda Hatay RO RO ve hava taşımacılık hizmetleriyle de ürünler güvenle ve hızla taşınmaktadır. Firmanın sahip olduğu CMR Sigortası müşterinin malını ve işini güvence altına almaktadır. Aynı zamanda şirketin sahip olduğu ISO 9001 kalitesi sertifikaları da firmanın işine olan bağlılığını ve öz verili çalışmasını kanıtlar niteliktedir.

Ürdün Karayolu Parsiyel

Saygınlar, Ürdün parsiyel çalışan firmalar arasında parça taşımacılığı en iyi özverili ve en iyi fiyat ile sağlayan firmaların başında gelmektedir. Uygun fiyatlandırma politikasıyla her türlü kolaylaştırıcı hizmet müşteriye sağlanmaktadır. Firmanın fiyatlandırma politikasını öğrenmek ve diğer türlü bilgileri sağlamak amacıyla müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek yeterli olmaktadır. Saygınlar Transport ile Ürdün arasında gerçekleştirilen hatırı sayılır iş birliği ile müşterilerin ürünleri kapıdan kapıya kolaylıkla ve güvenle taşınmaktadır. Uzun yollarda sağlam taşımacılığın öneminin farkında olan firmanın bütün ekibi profesyonel kadrolardan oluşmaktadır. Her türlü taşımacılığın ehli olan şoförler ve uzman planlamacılar sayesinde iş dilenen sürede gerçekleştirilmekte ve herhangi bir zaman kaybı yaşanmadan istenilen bölgeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ürdün Parsiyel Çalışan Firma

Saygınlar, Ürdün parsiyel nakliyecileri arasında en hassas ürünleri en ufak hasar dahi almadan ve sigorta güvencesiyle taşıyan sektörde ki yeri en uzun soluklu firmalardan biridir. Suriye parsiyel yapan nakliyeciler arasında dahi üstün saygı ve sevgi gören firmanın müşterilerine verdiği değer sağladığı uzun süreli iş birliktelikleri ile yıllar içerisinde kendini kanıtlamıştır. Saygınlar, iş birlikteliklerinin kısa soluklu değil daima uzun soluklu ve karşılıklı saygı içerisinde gerçekleşmesi felsefesine inanmaktadır. İki ülke arasında kargo ve lojistik hizmetlerini uzun yıllardır güvenle sürdürmekte olan firmanın acil kurye hizmetleri de bulunmaktadır. Firma, sadece normal süreli işlerde değil acil kodlu ve güven ile hemen gerçekleştirilmesi gereken işlerde de başarılıdır.

Amman Parsiyel

Ürdün’ün Başkenti olan Amman’a parsiyel servislerimiz düzenli olarak İstanbul Depomuzdan yapılmaktadır. Araçlarımız RORO çıkış günlerine programlı şekilde gümrükten çıkışını yaparak, Mersin Limanı’ndan Haifa / İsrail üzerinden Ürdün Amman’a geçiş yapmaktadır. Araçlarımız Amman Gümrük Teslim’i ile yüklerinizi başarılı şekilde teslim eder.

Kazakistan Parsiyel karayolu taşımamız hakkında bilgi edinebilirsiniz.