Ürdün Konteyner

14.07.2018
Ürdün Konteyner

Ürdün Konteyner DenizyoluSaygınlar Lojistik; Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerine karayolu, havayolu ve denizyolu taşıma hizmetleri sunan ISO 9001 Belgesine sahip, UND üyesi kuruluştur. Geçmişten günümüze ana hattı olan Ürdün’e Suriye iç savaşından önce ve sonra servislerini durmaksızın devam ettiriyor. Uygun nakliye navlunu ile Ürdün Konteyner hizmeti çalışmaları yapıyoruz.

Ürdün Konteyner

Ürdün’e denizyolu ve kombine taşımacılık hizmetlerimiz içerisinde bulunan Ürdün Konteyner taşıması İstanbul’dan çıkışlı parsiyel servisimiz İsrail üzerinden gerçekleştirilirken; Aktarmalı servislerle Akabe (Aqabe) konteyner servislerimizde vardır.

Full Konteyner Yükleme Hizmeti (FCL)

Parsiyel Ürdün Konteyner Hizmeti (LCL)

Hızlı ve güvenilir servis arayanların her zaman ilk tercihiyiz. Firmamız Uluslararası Nakliyeciler Derneği’ne üyedir. Aynı zamanda Ulaştırma Bakanlığı’nın Uluslararası Nakliyat hizmetini gerçekleştirmemiz için C2 Yetki Belgesine sahibiz.

Profesyonel olarak Ürdün Konteyner hizmeti sunan firmamızdan uygun navlunlar alabilirsiniz.

Ürdün Denizyolu Taşımacılık

Denizyolu denildiğinde aklınıza Konteyner taşımacılık hizmeti gelir. Denizyolu nakliye hizmetimiz Ürdün’e düzenli olarak haftalık çıkışlarla gerçekleşir. Aqabe Parsiyel servislerimiz, Akabe komple konteyner taşımacılığının yanı sıra Amman / Ürdün’e parsiyel konteyner taşımacılık hizmetide sunuyoruz.

Denizyolu ve karayolunu kombine şekilde kullanan firmamız ihracatçı firmaların faydasına olacak servisleri sunar.