Ürdün Frigo Nakliye

28.02.2017
Ürdün Frigo Nakliye

Türkiye’de frigo sektörüne büyük yatırımlar yapan Saygınlar Nakliyat, Ürdün frigo nakliye taşımaları için günden güne altyapı yatırımları yaparak, araç ve şoförlerinin müşterilerimize hizmet kalitesini yükseltmek adına profesyonel taşımacılık çözümlerimleri üretiyoruz. Ürün frigo nakliyesinde araçlarımız CMR Sigortası kapsamında taşıma yapmaktadır. Ürdün’e soğutmalı yük taşımacılığında güvenceli taşıma yapıyoruz. Türkiye – Amman / Ürdün ihracat taşımaları yaptığımız gibi Ürdün’ün tüm Bölgelerinden Türkiye’ye ithalat taşımaları yapmaktayız. 3. ülke taşımalarında Samsun Limanı’na yaş sebze ve meyve taşımaları için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ürdün Frigo Nakliye’sinde Kalite İle Tanışın

Türkiye’nin yakınlarında yer alan Bölge Ülkeleri arasında Ürdün’ü görmek mümkündür. Türkiye – Ürdün arası dış ticarette ürün akışında Saygınlar Nakliyat köprü görevindedir. Frigo araçlarımız sürekli olarak Mersin Limanı’ndan RORO ile Ürdün’e sefer düzenlemekte, ihracatçı firmaların yaş sebze ve meyve gibi gıda maddelerini soğutucu araçlarımızla taşımaktayız. Profesyonel olarak uzun yıllardır Ürdün’e soğutmalı araçlarımızla taşıma yapmaktayız. Düzenli olarak araçlarımız rutün bakımlardan geçmekte ve kontrol süreçlerini doğru şekilde takip etmektedir. Ürdün reefer taşıma işlerinde lider konumda yer alan firmamız İSO 9001 Kalite Yönetimi ile nakliye süreçlerini yürütmektedir. Gerek ofis evrak ve takip süreçleri olsun gerekse fiili araç sevkiyatını olsun tüm süreçleri kalite yöntemine tabii şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Ürdün’e Diğer Nakliye Hizmetlerimiz

Ürdün nakliye

Ürdün parsiyel

Ürdün’e Taşıdığımız Frigo Yükleri

Dondurma, et gibi şoklu veya buzlu ürünlerin taşıması zahmetli olmasına rağmen geliştirdiği reefer taşıma sistemleriyle Saygınlar Uluslarası Taş. Ltd. Şti. tüm süreçleri takip eder ve sağlam, hızlı şekilde yüklerinizi Ürdün frigo taşıma hizmeti ile Ürdün’de yer alan alıcılara teslim eder. Aynı zamanda Türkiye’ye Ürdün’den gelecek olan ithalat yüklerinde de aynı şekilde kalite yönergelerine uygun şekilde yüklerinizi taşır. Çiçek, fidan, bitki, konserve, et, süt ürünleri gibi hassas yükleri yüksek model araçlarımızla güvenle Ürdün’e taşıyoruz.

Bahreyn frigo nakliye çalışmalarımızda kalite ile tanışın.