Umman Parsiyel

Umman (Omman) parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde müşteri odaklı çalışmalarımızla müşterilerimiz memnun oluyor.

Türkiye – Umman Parsiyel hizmetini denizyolu ile sunan Saygınlar Nakliyat, taşımacılık hizmetlerinde müşterinin taleplerini karşılayacak sistemle hizmet sunuyor. Omman parsiyel taşımacılık detayları:

İstanbul (Ambarlı) – Sohar / Umman (Port – Port) parsiyel LCL konteyner hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz. Parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde kara, deniz ve hava operasyonları özenle sunan kuruluşumuz eğitilim elemanları ve geniş acente ağı ile yatırımlarına her geçen gün devam etmektedir. Teknoloji odaklı lojistik çözümlerimiz Uluslararası Nakliyat sektöründe bulunan firmalara ilham vermekte, ihracatçı firmalar ve müşterilerimiz tarafındanda takdir toplamaktayız.

Umman Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Umman parsiyel taşıma hizmeti başlamadan önce yük siparişi ve fiyatlandırma aşaması vardır. İhracatçı veya müşteriler [email protected] e-mail adresine EN x BOY x Yükseklik ve Ölçü Adetleri, Tonajı, Mal Cinsi, İstiflenme şeklini belirterek talepte bulunurlar. Parsiyel pazarlama ekibimiz yük detaylarına istinaden fiyatlandırma işlemleri gerçekleştirir. Fiyat tarafınıza iletilir, tarafınızca onay aldığında rezervasyon işlemleri gerçekleştirilir. Bu süreçten sonra operasyon bölümümüz evraklama, bilgi işlem, yükleme organizasyonu ve gümrük kapama işlemlerini müşterilerimizle bilgi alışverişi şeklinde tamamlar. Konteyner gümrük kapama işlemleri tamamlandıktan sonra gemiye yükleme işlemi gerçekleşir. Omman parsiyel süreci bu şekilde Türkiye’de tamamlanır. Umman’a ulaşan gemi konteyner indirme işlemlerini yapar. Alıcı Limandan yükünü çekmek için gerekli tüm evrakları gümrüğe sunar, ordino, gümrük vergisi işlemlerini tamamladıktan sonra Sohar / Umman’dan yükünü çekebilir.

İstanbul Ambarlı – Umman Sohar Limanı Parsiyel’de Kazanacağınız Aavtanjlar

  • Parça yük (parsiyel) taşımaları olduğu için Full Konteyner’a göre daha uygun maaliyet ile taşıma yapılır.
  • Tecrübeli Elemanlarımız sizi doğru şekilde yönlendirir
  • Bilgi, İşlem akışı sistemli şekilde gerçekleşir.
  • Geniş Acente Ağımızla Çeşitli Kolaylıklara, yerinde müdahale imkanına sahipsiniz.

Umman / Sohar Limanı parsiyel çıkışlarımız Ambarlı / İstanbul’dan her hafta düzenli şekilde yapılmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak; Özmal araçlarımızla Umman nakliye konusunda FULL TIR hizmetlerimiz ve Havayolu taşımacılık seçeneklerine kolayca sahip olabilirsiniz.

Denizyolu: Umman (Omman) Full Konteyner Servislerimiz Türkiye’nin tüm Konteyner Limanlarından vardır.

Lojistik Müdürü: Hüseyin ERGÖR [email protected]  Tel: +90 326 225 26 87  Web: www.sayginlarnakliyat.com