Umman Frigo Nakliye

28.02.2017

Türkiye ile son zamanlarda ticaret bağlarını daha da güçlendiren Umman Ülkesi ihracat ve ithalat taşımalarının yoğun olarak yapıldığı Ortadoğu Ülkelerinden biridir. Türkiye – Umman frigo nakliye çalışmalarımızda soğutmalı olarak gönderilen yüklerin kalite standartlarımız çerçevesinde nakliyesini yapmaktayız. Ağırlıklı olarak Umman’a taşıdığımız reefer yükleri şöyledir: et ürünleri, balık, tavuk, kırmızı et gibi ürünler ve çiçek, fidan, konserve ve dondurma gibi ürünlerin yurtdışı taşımasını güven içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Umman Frigo Nakliye

Özmal araçlarımızı sürekli yenilemekte ve günden güne filomuzu genişletmekteyiz. Umman Muscat Başta olmak üzere yükleri hızlı ve güvenli yolları kullanarak ekspress şekilde teslim etmekteyiz. Reefer yüklemelerinde ekibimiz konu hakkında eğitimli ve tecrübelidir. Hava sirkülasyonu ve tüm detayları profesyonel şekilde organize ederiz. Hatta yükleme noktasında yükleyicileri bu konu hakkında yönlendirmekteyiz. Umman frigo nakliyesi konusunda gönül rahatlığı ile soğutma gerektiren yüklerinizi bize teslim edebilirsiniz. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz Ortadoğu Ülkeleri’nde tüm bölge ve yerleri avucumuzun içi gibi  biliyoruz.

Umman reefer nakliyede tüm hizmetlerimizi İSO 9001 Kalite Yönetimi ile iş süreçlerini takip ve kontrol etmekteyiz. Müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet etmek ilkesi ile hareket eder, profesyonel taşımacılık çözümleri sunarız.

Umman’a Diğer Nakliye Çözümlerimiz

Umman nakliye

Umman parsiyel

Umman Frigo’da Güvenin Adresi

Yüklerinizi gönül rahatlığı ile bir firmaya teslim etmek için ne şartlar arasınız? Araçların taşıdığı yüklerin bedeli kadar sigorta mı? Saygınlar olarak; özmal araçlarımız CMR Sigortası kapsamında Umman frigo hizmeti sunar. Siz koltuğunuzda otururken gönlünüz rahat şekilde yükleriniz güvenle takip edilir ve yol alır. Bizimle taşımacılığın ne kadar rahat olduğunun farkına varacaksınız.

Umman güzergah: Yükleme noktası > Gümrük > İskenderun RORO > Mısır Süveyş Kanalı > Duba / Suudi Arabistan > Umman Gümrük ve yük teslimatı.

Umman’a Transit Süre: 9 Gün (Fors ve Majör durumlaru hariç)

Lübnan Frigo hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.