Ukrayna Parsiyel Nakliye

Ukrayna Parsiyel Nakliye

Ukrayna parsiyel nakliye alanında uzman olan firmamız, her hafta düzenli olarak Türkiye – Ukrayna arası seferler gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin kuzeyinde yer alan Ukrayna, ticari faaliyetlerimizin en fazla olduğu Doğu Avrupa ülkelerinden biridir. Türkiye ile Ukrayna arasında tarihi, coğrafi ve kültürel yakınlıklar mevcuttur. İki ülke arasındaki diplomatik ilişkiler, Türkiye’nin Ukrayna’nın bağımsızlığını tanıyan ilk ülkelerden biri olmasıyla başladı. İki ülke arasında kurulan bağın ve yakınlığın, ticari faaliyetlerle güçlenmesinde aracı olmaktan gurur duyuyoruz. Saygınlar Nakliyat, 11 yıllık deneyim ve tecrübesiyle Uluslararası taşımacılık alanında hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Saygınlar Nakliyat, parsiyel lojistik hizmetimizi sunmak üzere her geçen gün geliştirdiğimiz hizmet ağımızda başta Avrupa’nın Ukrayna, Rusya, Belarus, Almanya, Fransa, İspanya, İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya gibi birçok ülkesine parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktadır. CMR sigortalı özmal araç filomuz ve schengen vizesine sahip uzman şoförlerimiz ile yüklerinizin güvenli, hızlı, hasarsız ve eksiksiz taşımacılığını yapmaktayız. Türkiye – Ukrayna arasında hem ihracat hem de ithalat hizmetlerini düzenli ve zamanında gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Ukrayna karayolu nakliye alanında sizlere; Ukrayna parsiyel taşımacılık, Ukrayna komple taşımacılık, Ukrayna frigo nakliye ve Ukrayna proje taşımacılığı sunuyoruz.

Parsiyel Taşımacılık

ukrayna parsiyel nakliye

Nakliye sektöründe komple, parsiyel, frigo, proje ve ağır nakliyat gibi taşımacılık hizmetleri sunulur. Parsiyel taşımacılık ise aynı güzergahta bulunan birbirinden farklı müşterilerin ve birbirinden farklı yüklerin aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel nakliye veya parça eşya taşımacılığı denir. Burada temel amaç, müşterinin yükünün miktarı komple bir aracı doldurmasa bile aynı araca birden fazla müşterinin yüklerini yükleyerek taşıma maliyetini ekonomik seviyede tutmaktır.

Saygınlar Nakliyat, İSO 9001 Belgesi, CMR Sigortası, Global teminatı  gibi ayrıcalıklı ve müşteri odaklı çalışmalarıyla Ukrayna parsiyel nakliye hizmeti sunmaktadır. Ukrayna’dan getirilen ithalat ve transit yüklerini Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri Ülkelerine aktarmalı ve direkt seferler ile zamanında ve güvenli teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca sizlere nakliye hizmetlerimizde en uygun navlun avantajları sağlamaktayız.

Ukrayna nakliye hakkında detaylu bilgiye ulaşmak için tıklayın.

Ukrayna Parsiyel Güzergahları

Genç, dinamik özmal araç filomuz ile her türlü parsiyel yükün taşınma işlemlerini ve yüklerin teslim edilmesi gereken şehirlerin gümrük noktalarındaki işlemlere kadar destek sağlamaktayız. Aynı zamanda nakliye işlemlerinizde evrak ve doküman desteği de sunmaktayız. Ukrayna parsiyel nakliye karayolu güzergahı; Türkiye – Bulgaristan – Romanya – Moldova – Ukrayna şeklindedir. Ukrayna parsiyel nakliye denizyolu güzergahında ise; Zonguldak – Samsun – Haydarpaşa limanlarından, Odessa limanına – Simferepol limanına – Ekvatorya limanına varış şeklinde kara ile devam ederek teslimatları gerçekleştirmekteyiz. Ukrayna parsiyel nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler:

Kiev Mıkolayiv Çernigiv Rivne
Harkov Mariupol Çerkassi Çernivtsi
Dnipro Makiivka Sumi Kremençuk
Odessa Vinnitsya Horlivka Ternopil
Donetsk Simferopol Jitomir İvano-Frankivsk
Zaporijya Sivastopol Dniprodzerzhynsk Lutsk
Lviv Herson Kirovograd Bila Tserkva
Kryvyi Rih Poltava Hmelnitski Kramatorsk

Ukrayna Parsiyel Nakliye Süreleri

Ukrayna parsiyel çalışmalarımızı karayolu, denizyolu ve havayolu şeklinde üç türlü yöntem kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede varış sürelerimizi ortalamanın altında tutarak olabildiğinde kısa sürelerde teslimatlar yaparak müşterilimizin beğeni ve takdirlerini toplamaya devam ediyoruz. Ukrayna parsiyel taşımacılık işlemlerinde her zaman müşteriye özel plan oluşturmaktayız. Bu doğrultuda taşınan yükün cinsine, tercih edilen taşıma yöntemine, yüklerin taşınacağı bölgeye, hava koşullarına, gümrük işlemlerine göre değişiklik göstermektedir.

Genellikle 10 gün içerisinde yüklerinizi teslimat noktalarına ulaştırıyoruz. Uzman kadromuz ile sürenin doğru kullanılması sayesinde hem firmamızın hem de müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlıyoruz. Profesyonel müşteri hizmet desteği ve düzenli bilgilendirme servisleriyle yükünüzün nerede olduğunu ve durumunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ukrayna parsiyel nakliye süresi hakkında detaylı ve net bilgi almak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ukrayna frigo nakliye hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

Ukrayna Parsiyel Nakliye Fiyatları

Ukrayna ve Dünya genelinde gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri ile uluslararası yüklerinizi tam zamanında ve istediğiniz noktaya teslimatını yapmaktayız. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve deneyime sahip olan firmamız Saygınlar Nakliyat, eğitimli ve uzman kadrosu,  sürekli yenilenen araç filosu ile uluslararası nakliye ve lojistik alanında Türkiye’nin lider firmaları arasındadır. Taşımacılık sektöründe, taşınan yükün ağırlığı ile birlikte hacmi de oldukça önemlidir.

Karayolu taşımacılığının içerisinde yer alan parsiyel taşımacılıkta hesaplamalar; metreküp, ağırlık ve lademetre hesap ölçüleri kullanılarak yapılır. Parsiyel yükün M3 hesaplaması, EN x BOY x YÜSEKLİK x Adet şeklindedir. Ukrayna parsiyel nakliye fiyatları, yükün veya eşyanın niteliğine, iki ülke ve bölgeler arasındaki mesafe, yük veya eşyanın hacim ve tonajına, gümrük işlemlerine ve birçok ekstra servise bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Saygınlar Nakliyat, Ukrayna – Türkiye arasında gerçekleştireceğiniz her türlü kapasitedeki parsiyel nakliye işlemlerinde size en uygun navlun avantajlarını sunar.

Rusya nakliye hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

Neden Saygınlar Nakliyat?

Sektörde genç ve dinamik kadrosu, vizyoner yönetim anlayışı ile ön plana çıkan Saygınlar Nakliyat, lojistik sektöründe ve global pazarda Türkiye’yi temsil etmeye hız kesmeden devam etmektedir. Sürekli gelişen ve büyüyen araç filomuz ve kadromuz ile tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. CMR Sigortalı geniş özmal araç filolarımızın düzenli olarak bakımları yapılır ve yükünüz taşınırken güvenli ve sorunsuz bir hizmet alırsınız. ISO 9001 kalite sistemiyle yük taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Araçlarımızda bulunan GPS sistemi ile uydular yoluyla internet üzerinden araç takibi yapılabilmektedir. Dilerseniz aracın konumu ve durumu hakkında 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Saygınlar Nakliyat, müşteri odaklı bakış açısı, modern araç filosu, güçlü acente ağı, tecrübeli çalışan kadrosu ile sizlere kaliteli hizmet sağlamaya özen göstermektedir.