Türkmenistan Proje Nakliye

11.03.2017
Türkmenistan Proje Nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak, uzun yılların tecrübesi ile Türkmenistan proje nakliye hizmetinde Türkiye’nin önde gelen proje nakliye firmasıyız. Türkiye – Türkmenistan arasında özellikle inşaat projelerine yıllık olarak anlaşmalarla profesyonel taşımalar yapmaktayız. Kapıdan – kapıya teslim proje taşımacılık hizmetlerimizde uygun navlun seçeneğiyle yüklerinizi güvenle taşırız.

Türkmenistan Proje Nakliye

İş makinelerinin taşınması, Vinçler, Rüzgar Santralleri, Üretim tesisi, gemi motorları, trafo, jeneratör, tekne, yat, tank, çelik konstrüksiyon gibi İnşaat için kullanılan ve inşaat dışı malzemelerin Türkmenistan’a gabari içi veya gabari dışı olarak teslimatında lider firmayız. Karayolu güzergah olarak Türkiye – İran – Türkmenistan güzergahı üzerinden yüklerinizin taşımasını yapmaktayız.

Türkmenistan Lowbed Taşıma

Türkiye’den zorlu yüklerin teslimatını yapmak için güvenle taşıma prensibi, yılların deneyimi ile Türkmenistan nakliye‘de profesyonel lowbed taşıma hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, Aşkabat başta olmak üzere tüm Türkmen Bölgelerine Uluslararası Nakliyat yapan firmadır. Araç filomuzda ağır nakliye yüklemelerine uygun Lowbed Dorseli araçlarımız yer alır.

Türkmenistan’a taşıma yapmak için bünyemizde tüm gereksinimler bulunur. Saygınlar Nakliyat olarak; C2 Belgemiz, İSO 9001 Kalite Belgesi, TIR Karnesi ve CMR Sigortamız ile güvence altındasınız. İşlerinizde profesyonel ekibimizle mükemmel nakliye deneyimi yaşarsınız. Türkmenistan proje nakliye için bizimle iletişime geçebilirsiniz.