Türkmenistan Frigo Nakliye

18.02.2017
Türkmenistan Frigo Nakliye

Türkmenistan Frigo

Türkmenistan frigo nakliye araçları ile kaliteli servis hizmeti sunan Saygınlar, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, yaş sebze ve meyve, konserve, bitkiler içerisinde yer lan çiçek (fidan) taşıması hizmetini sunarız. Eksi derecede frigorifik araçların çalışmasını gerektiren dondurulmuş ürünler arasında dondurma, şoklu tavuk ve şoklu et ürünlerin taşıması hızlı servis ve yeni reefer dorseler ile yapılabilir. Geniş soğutucu araç filosu ve yeni dorseleriyle zorlu taşımalarda kaliteli hizmeti satın alabileceğiniz firma Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. ‘dir.

Türkmenistan Frigo Nakliye Nasıl Yapılır?

Frigo taşımaları dikkatli ve hızlı şekilde malların bozulmadan teslim edilmesine dayanmaktadır. Özmal araç filomuz genç araçlardan oluşmaktadır. Profesyonel şekilde düzenli olarak taşıma yaptığımız Türkmenistan Aşkabat Başta olmak üzere Türkmen‘in tüm bölgelerine frigo (klimalı) dorselerimizle taşımaları yapmaktayız. Türkiye – Türkmenistan hattı arasında köprü görevini gören Saygınlar, İSO 9001 Kalite Yönergelerine uygun taşıma yapar.

Güzergah: Türkiye – İran – Türkmenistan kısa transit sürelerimizle başarılı teslimatlarımızla her zaman size bir telefon kadar yakınız.

Türkmenistan frigo araçlarımızın konumlarını düzenli olarak ofis elemanlarımız ihracatçı müşterilere e-mail olarak bildirir. Yükleriniz yolda iken aklınız yüklerinizde kalmaz. Emin ellere verdiğiniz ticari ürünleriniz güven içerisinde seyir eden ve bizim güvencemiz altında teslimata kadar tüm süreçleri kontrol altında tutarız.

Türkmenistan Frigo Taşımada Sigortalı Hizmet

Özmal araç filomuz Dünya’da kendini kanıtlamış CMR Sigorta firmaları ile anlaşmalı olarak güvence altındadır. Taşıdığımız yüklerde müşterilerimizin ticari ürünlerini güvence altına almak için taşıdığımız yükler CMR Sigortası güvencesiyle taşınır. Araç yüklediği noktadan varış noktasına kadar bozulma, kırılma gibi risklere karşı koruma altındadır.

Türkmenistan Hizmetlerimiz

Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan Parsiyel