Suudi Arabistan Proje Nakliyat Hizmetinde Konforla Tanışın!

05.10.2015

Suudi Arabistan’a inşaat projeleri almayı düşünüyor, proje taşımalarında aklınıza takılan bazı sorular var. Suudi Arabistan proje nakliyelerinde aklınızda soru kalmayacak. Siz koltuğunuzda rahat bir şekilde rutin işlerinizi takip ederken, bize vermiş olduğunuz Suudi Arabistan nakliye hizmetini en iyi şekilde uzman kadromuzla takip edip, sonuçlandırıyoruz.

Suudi Arabistan proje taşımacılık hizmetimizde servis ağımızda bulunan acentelerimiz özveriyle müşterilerimizin yüklerinin teslimi için çalışmalar ortaya koyarlar. Saygınlar Nakliyat güvencesiyle proje taşımacılık hizmetimiz:

Karayolu: Bünyemizde bulunan geniş araç filomuz her zaman teknoloji odaklı yenilenen filomuz sizlerin hizmetindedir. Suudi Arabistan nakliye hizmetinde bulunan araç çeşitlerimiz:

Suudi Arabistan Karayolu Nakliye Fiyatları:

Geniş araç filomuzla Suudi Arabistan nakliye fiyatları konusunda müşterilerimizin her zaman yanındayız. Müşterilerimize her anlamda maaliyetlerini düşürmek için çalışmalar yapmaktayız.

Proje nakliyat hizmetine uygun sal kasa, tenteli araç, lowbed dorse tiplerimizle sizlerin yükü her zaman kontrol altında ve zamanında teslimat ile çalışmalarımızda prensiplerimiz ve ilkelerimizle hareket etmekteyiz. Şoförlerimiz araçta bulunan dorse tiplerinin nasıl kullanacağı, nasıl yükleme yapılacağı, nasıl sevk edileceği konusunda gerekli tecrübe ve deneyime sahiplerdir.

Öncelikle güven, her zaman bizim ilkemizdir. Nakliye işleminden önce güvenle araçlarımız yükü almak için yola çıkarlar, güvenle yükü yüklerler, güvenle teslimat yaparız. Yıllar her şeyi değiştiriyor ama güven konusunu hiç bir zaman değiştirmiyor. Projeyi gerçekleştirmeden önce güven alırsınız. Nakliye projelerinde de güven en önemli unsurdur. Türkiye’de en iyi Suudi Arabistan Nakliyecisi ünvanına sahibiz. Bu güveni yıllar içerisinde sizlerden aldık. Araç, ekipmanlarımız, personellerimiz ISO 9001 kalitesiyle sizin hizmetinizdedir.

Denizyolu Proje Taşımacılık: Suudi Arabistan’a konteyner çeşitlerimizle sizlere denizyolu konteyner taşıma hizmeti sunuyoruz. Güçlü acente ağımızla konteyner takibinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Suudi Arabistan Denizyolu Nakliye Hizmetinde Kullandığımız Konteyner Çeşitleri:

40’lık – 20’lik Flat Track Konteyner: Proje taşımalarında taşmalı yükler için rahatça yükleme olanağı sunan açık konteyner tipidir. Denizyolu taşımalarında gabari dışı yüklerde kullanılır. İnşaat projeleri için genelde tercih edilir.

40’lık 20’lik Open Top Konteyner: Sadece üstü açık olan konteyner çeşididir. Genelde yüksek yükler için kullanılır. İnşaat projelerinde genelde tercih edilir.

40’lık – 20’lik HC Konteyner: High Cube Konteyner genelde M3’lü yükler için kullanılır. İnşaat malzemeleri taşımak içinde kullanılmaktadır.

40’lık – 20’lik DC Konteyner: Dry Cube konteyner normal yükler için kullanılır. İnşaat malzemelerini taşımak için genelde kullanılmaktadır.

40’lık – 20’lik Frigofik Konteyner: Gıda ürünleri veya soğutucuya ihtiyaç duyan yükler için kullanılır.

Suudi Arabistan nakliye hizmetinde yukarıdaki koteyner tipleri kullanılmaktadır. Denizyolu nakliye’de Cidde (Jeddah) koteyner taşımacılığı, Dammam denizyolu nakliye ve Jubail’e taşımacılık hizmetleri sunulur.

Suudi Arabistan Denizyolu Fiyatları:

Suudi Arabistan taşımacılıkta fiyatlar ihracatçı ve ithalatçı firma için önem taşır. Suudi Arabistan nakliyecileri içerisinde en uygun fiyatlar Saygınlar Nakliyat tarafından sunulur.

Suudi Arabistan Proje Nakliyat Hizmetinde Konforla Tanışın! İletişim Bilgilerimiz:

SAYGINLAR ULUSLARARASI TAŞIMACILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Adres: Haraparası Mah. Yavuz Selim Cad. Abdullah Eski Ocak İş Merkezi B Blok Kat: 2 No:41 HATAY

Tel: +90 (326) 225 2687
  +90 (326) 225 2688
  +90 (326) 225 2109
Faks: +90 (326) 225 3249
Ömer Faruk KIZGIN – GSM: +90 (532) 580 8941
E-posta: [email protected]
Skype: sayginlar_transport1
Fırat KIZGIN – GSM: +90 (532) 683 6962
E-posta: [email protected]
Skype: sayginlar.transport

Parsiyel ve Deniz, Hava Taşımaları İçin İletişim Bilgilerimiz.

Tel: +90 326 225 26 87 Cep: 0532 131 4773 E-mail: [email protected]    Web:www.sayginlarnakliyat.com