Suudi Arabistan Konteyner Limanları

Suudi Arabistan Konteyner Limanları

Türkiye’den Suudi Arabistan’a yük göndermek isteyen ihracatçılar; Saygınlar Nakliyat’ın hızlı ve güvenilir Suudi Arabistan Konteyner Denizyolu Nakliyat hizmetinden tanıştınız mı? Hala tanışmadıysanız hemen bizimle iletişim kurup ihracat yüklerinizi parsiyel, full konteyner olarak bizim güvencemizle gönderebilirsiniz.

Suudi Arabistan Konteyner Servislerimiz

İstanbul: Ambarlı, Haydarpaşa Limanı’ndan full konteyner servislerimiz sizin hizmetinizdedir. Geniş acente ağımızla hızlı ve güvenilir servislerle Haydarpaşa Limanı – Cidde (Jeddah) – Riyadh Dry Port full konteyner taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Denizyolu Parsiyel Taşımacılık: S.Arabistan’a denizyolu nakliyat servislerimiz içinde yer alan parsiyel servislerimiz her hafta düzenli olarak Ambarlı Limanı – Cidde Limanı (Jeddah Port) arasında parsiyel servislerimiz düzenlenir.

İzmir: Aliağa Limanı – Cidde Limanı (Jeddah Port) komple konteynır servislerimiz.

Aliağa Limanı konteyner servisleri için uygundur. Genelde makine yükleri sevk edilmektedir.

Mersin: Mersin Limanı – Cidde Limanı (Jeddah Port) Full Konteyner servislerimiz.

Hububat, Bakliyat, Gıda ürünlerinin düzenli ihracatının yapıldığı Mersin’de Akdeniz’in tüm gıda yüklerinin ağırlıklı olarak yurtdışına taşıma yapıldığı limandır.

Bursa: Gemlik Limanı – Cidde Limanı (Jeddah Port) Full Konteyner Taşımacılık

Mobilya ihracatı taşımalarında yüksek kapasiteli çıkışların olduğu Limandır. Gemlik Bursa Limanı’ndan düzenli Suudi Arabistan’a konteyner çıkışlarımız mevcuttur.

Gebze: Gebze Limanı – Cidde Limanı (Jeddah Port) Konteyner Nakliyat

Makine, yedek parça, yan sanayi ürünleri ve sağlık malzemelerinin (medikal) ağırlıklı olarak taşındığı liman Gebze Limanı’dır. Suudi Arabistan’ın Cidde Limanı’na (Jeddah Port) düzenli konteyner servislerimiz vardır.

Türkiye’de Suudi Arabistan nakliyecisi denildiğinde en iyi nakliye firması olarak Saygınlar Nakliyat’ı görebilirsiniz. Uzun yıllardır tecrübeli elemanlarımız ve geniş acente ağımızla Suudi Arabistan’a karayolu, denizyolu, havayolu taşıma hizmeti sunan Lider firmayız.

Suudi Arabistan Denizyolu Taşıma Hizmetleri İçin iletişim

Tel: +90 326 225 26 87

Cep: 0532 131 4773

E-mail: lojistik@sayginlarnakliyat.com