Suriye Parsiyel Taşıma

01.07.2014
Suriye Parsiyel Taşıma

Suriye Parsiyel – Cilvegözü Sınır Kapısı Parsiyel

Ülkemizden Surye parsiyel taşıma yapan firmalar içerisinde kaliteyi benimsemiş, eğitimli elemanları, güçlü filosu ile teknoljik hizmeti ayağınıza getiren kuruluş Saygınlar Nakliyat’tır. Sürekli yenilenen ve güçlü araç filosuyla en iyi diye tabir edilen hizmeti sizlere ulaştırır. Suriye Parsiyel Taşıma taşımalarında müşterilerinin gümrük işlemleri prosedürlerini üstlenerek, deneyimli kadrosu ile riskleri minimum seviyelerde tutarak entegre lojistik  hizmeti sunar.

SAYGINLAR Lojistik
, Tecrübeli ekibi ve sektöründe uzun yıllar faaliyette olmanın getirdiği deneyimle Suriye  ithalat, ihracat, ve transit yüklerinizi güvenli, ekonomik, ve hızlı bir şekilde taşıyor.

Kuruluşundan bu yana yükselen bir başarı grafiği çizmekte olan firmamız, Uluslararası kalite standartlarının gerekliliklerini yerine getirmiş ve
müşteri odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir.Dünya ticaretinin globalleşmesiyle birlikte ithalatçı ve ihracatçı firmaların artan lojistik ihtiyaçlarını karşılamak, müşterilerin farklı gereksinimlerine rekabet edebilir fiyatlar ile çözüm önerileri sunmakta ve sektöründe alternatif taşıma modelleri geliştirmektedir.

Her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyen Araç filosu ile tamamı çevre koruma standartlarına uygun EURO IV-V yeşil motor & sessiz motor özellikleri ve Uydu Takip sistemi ile donatılmış  ÖZ MAL Araçlarıyla, Türkiye’den Avrupa,Türk Cumhuriyetleri ve Orta doğu ülkelerine, Avrupa Ülkelerinden Türk Cumhuriyetlerine, ve Ortadoğu ülkelerine transit taşıma ve lojistik hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Saygınlar Nakliyat, Suriye nakliye hizmetlerini, başta Halep , Humust , Hama , Şam , Dera ,Ebla , Rakka   şehirlerine olmak üzere tüm Suriye ‘de gerçekleştirmektedir.

Suriye Parsiyel Taşımacılığında Liderliğimizi Kanıtlayan Göstergeler

Güvenilir, hızlı teslimat

Eğitimli Elemanlar, Profesyonel Şoför Kadrosu

Güçlü Filosu ve Sürekli Yenilenen Araçları

İşlemlerin operasyonel süreçlerinin sizlere aktarımı. (Bilgi ve Dökümantasyon Servisi)

Araç Takibi

İSO 9001 Kalitesi

CMR Sigortası

Gizlilik İlkesine Sadık Kalma