Sırbistan Parsiyel Nakliye

Sırbistan Parsiyel Nakliye

Sırbistan parsiyel nakliye alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile müşterilerine hizmet veren firmamız Saygınlar Nakliyat ile yükleriniz güven içinde ve zamanında varış noktasına ulaşacak.

Parsiyel nakliye, aracın birden fazla müşteri ile bölüştürülerek taşıma işlemlerinin yapılmasına denir. Ticaret alanında yoğun çalışan firmalar, genel olarak komple taşımacılık hizmeti almayı tercih etseler de parsiyel nakliye de tercih edilen hizmetlerdendir. Bazen yüklerin az olması ama aciliyet gerektirmesi, parça taşımacılık hizmetlerinin aranmasını etkiliyor.  Saygınlar Nakliyat, yılların verdiği tecrübe ile Avrupa ve Balkan ülkelerinin birçoğuna parsiyel nakliye hizmeti sunarak müşterilerinin memnun kalmasını başarmaktadır.

Sırbistan nakliye

Türkiye Sırbistan Arası Nakliye Hizmetleri

İhracatın yoğun bir şekilde devam ettiği Sırbistan, kuru gıda, frigo nakliye, komple nakliye gibi taşımacılık hizmetlerinde sürekli hareketlilik içerisinde çalıştığımız ülkelerden biridir. Türkiye Sırbistan arası nakliye hizmetlerinde başarının ilkeleri ile hareket eden firmamız, haftanın belirli günlerinde Türkiye’nin çeşitli illerinden alım yaparak belirlenen güzergâhlar üzerinden Sırbistan’da nakliye bölgelerine ulaşmaktadır. Türkiye Sırbistan arası taşımacılık alanında aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamız ile beklentilerinizi en iyi şekilde elde edeceksiniz.

Sırbistan Nakliye Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Sırbistan Parsiyel Nakliye Güzergâhları

Türkiye’nin çeşitli illerinden yaptığımız alımları, zamanında Sırbistan’a ulaştırmak için gerekli önlemleri öncesinden alan firmamız, yol durumu, gümrük işlemleri gibi zaman harcayan tüm işlemleri en kısa sürede gerçekleştirerek müşterilerinin mağdur olmaması adına çalışmaktadır. Sırbistan’ın birçok noktasına parsiyel nakliye hizmeti veren firmamız ile güven içinde kalacaksınız. Sırbistan parsiyel nakliye güzergâhlarımız şunlardır;

Batocina Belgrad Donji Milanovac
Güvercinlik Irig Kladovo
Lajkovac Mačvanska Mitrovica Novi Sad
Obrenovac Pasarofça Ruma
Seniçe Tekija Ub
Valjevo Yeni Pazar Sabac

Sırbistan Nakliye Süreleri

Genel olarak alınan yüklerin miktarına göre ortalama 1 hafta içerisinde varış noktalarına ulaşmaktadır. Ancak zaman zaman yol güzergâhında istenmeyen durumlar yaşanabilmekte, gümrükleme işlemlerinde aksaklıklar yaşanabilmektedir. Bu tip durumlarda taahhüt edilen zamanın dışına çıkabilmektedir. Fakat bu tip durumlarda öncesinden müşterilerimizi bilgilendirerek duruma göre tedbir almaları konusunda uyarıyoruz. Müşteri memnuniyetine azami derecede dikkat eden Saygınlar Nakliyat ile kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

Avantajlı Sırbistan Nakliye Fiyatları

Saygınlar Nakliye, müşteri memnuniyetini ön planda tutarken sadece yüklerin güven içinde taşınması noktasında değil, ekonomik koşulların oluşması noktasında da üzerine düşeni yapmaktadır. Avantajlı Sırbistan nakliye fiyatları ile yüklerinizi güven içinde taşıtırken aynı zamanda ekonomik bütçenize de katkı sağlamış olacaksınız. Her yönüyle müşterilerinin ayrıcalığını düşünerek hareket eden firmamız ile uluslararası taşımacılık alanında avantajlı çıkacaksınız.

Karadağ Nakliye Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Neden Saygınlar Nakliye?

Firmamız, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir isim olup sektörün referans belirleyici markalarından biri olmayı başarmaktadır. Zamanında teslimat, yüklerim alım ve teslimatında gerekli güvenlik tedbirlerinin alınması, gümrükleme işlemlerinde hızlılık gibi tüm ayrıntılara önem veren firmamızı tercih etmeniz için birçok nedeniniz var. Bunlardan bazıları şunlardır;

  1. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz ederek raporlu bir şekilde çalışıyoruz.
  2. Müşterilerimize sadece taşımacılık alanında değil, belge ve evrakların sağlanması konusunda da yardımcı oluyoruz.
  3. Yüklerinizi taşırken kontrollü bir şekilde taşıyarak herhangi bir hasarın meydana gelmemesi için önem veriyoruz.
  4. Nakliye işlemlerinden önce yaptığımız raporlamalar sayesinde etkin çözümler sunuyoruz.
  5. Genç araç filosu, eğitimli şoför kadromuz ile zamanında teslimatların yapılmasını sağlıyoruz.
  6. Kaliteli iş sonuçları adına aldığımız kararlara en başından beri uyarak müşterilerimizin güvenini kazanmayı başardık.
  7. Aldığımız yüklerin takibini ve evrakların takibini zamanında yaparak olası bir aksiliğin oluşmasını engelliyoruz.
  8. CMR Sigorta güvencesi ve ISO 9001 Belgesi ile hizmet veren Saygınlar Nakliyat, güven ve kalitenin referans belirleyici markalarından biridir.