Singapur Parsiyel, Lojistik ve Taşımacılık

Singapur Parsiyel, Lojistik ve Taşımacılık

Türkiye – Singapur hattında denizyolu parsiyel hizmetinde Singapur parsiyel çözümlerinde marka isim Saygınlar Lojistik’tir. Müşteri odaklı lojistik çözümler.

Lojistik üssü bakımından Dünya’da sayılı olan Lojistik üssü arasında Singapur bulunur. İstanbul – Singapur parsiyel konteyner lojistik, taşıma hizmetlerimizle müşteri odaklı denizyolu parsiyel taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Direk ve aktarmalı servislerle müşterilerimizi maaliyet ve zaman yönünden rahatlatıyoruz. Ambarlı – Singapur arasında denizyolu ile taşıma hizmeti gerçekleştiriyoruz. 

Cidde Parsiyel hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Singapur Nakliye için Lojistik Bilgileri

Singapur Ulaşım: 632,6 Kilometrekare alan sahiptir. 

Singapur Dünya ticaret akışını düzenleyen konteyner ve dökme yük limanlarına sahiptir. Singapur deniz limanları düzenli olarak seferlere sahiplik etmektedir.

Yaklaşık 600 limana sevkiyat gerçekleştirilmektedir. Singapur Deniz Limanlarının konteyner iş akışı 2004 yılında 21.340.00 TEU konteynır trafiğine sahip.

Dünya’da Hong Kong Limanı’ndan sonra en çok trafik akışına sahip olan Singapur dünyada 2. sırada yer alır.

Uluslararası Deniz Yolcu Terminalleri dünyanın en işlek terminalleri arasındadır. Turizm ülke ekonomisi için önemli bir gelir kaynağıdır. Denizyolu ile yılda yaklaşık 6,5 milyon yolcu taşıması ile turizmde de iddialı bir konumdadır.

Singapur nakliye servislerimiz ihracatçı müşterilerin ticaretini kolaylaştırmaya yönelik uygun fiyatlarla, kaliteli taşımacılık hizmeti anlayışıyla gerçekleştirmekteyiz. Singapur parsiyel, lojistik taşımacılık servislerimiz konteyner ile denizyolu taşıma yöntemi kullanarak Ambarlı / İstanbul Limanından çıkışlarımız yapılır.

Azerbaycan Nakliye ile karayolu taşıma hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Singapur Nakliye hizmetleri İletişim Bilgileri

Tel: +90 326 225 26 87 Cep: 0532 131 4773 E-mail: lojistik@sayginlarnakliyat.com