Sancaktepe Hafriyat

Sancaktepe Hafriyat

Sancaktepe hafriyat konusunda, çalışmaları ile ön plana çıkan işletmemiz, ihtiyaç duyan her kesime, her konuda yardımcı olabilecek teknik güce ve kapasiteye sahiptir.

İnşaat işlerinde, çevre düzenlemelerinde, kazı ve yumuşatma ile serme işlemlerinde hizmet veren işletmemiz, Sancaktepe bölgesinde hafriyat konusunda yaptığı çalışmalar nedeni ile en fazla referansa sahip olan işletmedir.

Firmamız tarafından sunulan hizmetler, genel başlıklar altında, kazı çalışmaları, yıkım çalışmaları, kaldırma çalışmaları ve depolama alanına sevk çalışmaları gibi bölümlere ayrılmaktadır.

Her bir alanda uygun araç ve personel görevlendirilmesi sağlanmakta olup, hafriyat işleminin kısa sürede tamamlanması için ve ihtiyaç sahiplerine ekonomik bedeller ile ulaştırılması için, gereken her türlü tedbir alınmaktadır.

Belen Hafriyat hizmetleri için tıklayın

İstanbul Sancaktepe Hafriyat Firması

Sancaktepe hafriyat firmaları arasında yer alan bazı işletmeler, iş konusunda ayrım yapıyor olsa da, işletmemiz, böyle bir uygulama içerisine girmemektedir.

Tek katlı, küçük bir binanın yıkılarak, molozlarının taşınması işleminden, dev alış veriş merkezlerinin ya da sitelerin hafriyat çalışmalarının yapılmasına kadar, her alanda hizmet vermekteyiz.

Her işe, uygun iş makinesi, taşıma aracı ve personel görevlendirmesi yapılmakta olup, hafriyat çalışmalarının, gereğinden fazla uzamasına ve zaman kaybı yaşanmasına, aynı zamanda, ekonomik kayıp yaşanmasına engel olmaktayız.

Temel hedefimiz ya da diğer bir ifadede ile çalışma prensibimiz, işin niteliğine göre görevlendirme yapmak ve plan dahilinde, projeye uygun olarak, mümkün olduğunca kısa bir sürede, her türlü hafriyat işlemini tamamlamaktır.

İstanbul Sancaktepe Hafriyatçılar

Sancaktepe hafriyatçılar arasında başarılı ve çözüm odaklı çalışmaları ile isminden en fazla söz edilen firma olma özelliğini elde etmiş bulunmaktayız.

Bu konuda, referanslarımız size yardımcı olacaktır. Yapmış olduğumuz çalışmalarda, her zaman talepler dikkate alınmakta olup, ihtiyaç sahipleri ile birlikte hareket etmekte ve projelerin birebir uygulanması konusunda, özen göstermekteyiz.

Hafriyat talepleri geldiğinde, her hangi bir proje oluşturulmamış ise, özellik ile çevre düzenlemeleri konusunda, deneyimli teknik personelimiz katkı sağlamakta, çalışmalara başlamadan önce, projelendirilme yapılmaktadır.

Hiçbir sapma olmadan ve proje dışına çıkılmadan, kazı, yıkım, kaldırma, taşıma, serme ya da sıkıştırma gibi işlemler yapılmakta olup, zamanında teslimat yapılması, en fazla özen gösterdiğimiz konudur.

Kendi işi gücümüz ve teknik kapasitemiz ile çalışmamız, hafriyat konusunda, sizlere en uygun bedeller ile hizmet vermemize neden olmaktadır.