Riyad Parsiyel – Suudi Arabistan Riyadh Parsiyel

Riyad Parsiyel – Suudi Arabistan Riyadh Parsiyel

Saygınlar Lojistik, ISO 9001 Kalite Belgesi ile Riyad servislerini Türkiye – Suudi Arabistan arasında düzenli deniz, hava ve kara parsiyel servisi sunar.

Türkiye’de en iyi Suudi Arabistan Nakliyat firmaları arasında yerini her zaman koruyan Saygınlar Lojistik, Riyad / Suudi Arabistan’a  lojistik servis hizmeti sunar. Güven, Hız, Sağlam teslimat kalitesiyle çalışan Saygınlar Lojistik, taşımacılık hizmetinde kaliteyi yansıtır.

Riyad Nerededir?

Riyad Bölgesi (Arapça: منطقة الرياض – Mantikat’ur Riyāḍ), Suudi Arabistan’ın 13 yönetim bölgesinden birisidir.

Başkent Riyad’ın yönetim merkezi olduğu bölge ülkenin orta kısmında 412,000 km²’lik bir alanı kaplar. 2004 yılında 5,455,363 kişilik nüfusa sahip bölge ayrıca El Vusta olarak da bilinir.

Vikipedi

suudi arabistan parsiyel

İstanbul – Suudi Arabistan Riyad Parsiyel Hizmetlerimiz

  • İstanbul Riyad arası parsiyel
  • Hızlı servislerle müşteri memnuniyeti
  • Sağlam şekilde Riyad teslimat
  • Düzenli gönderimlere programlı çözümler
  • Spot (Tek gönderimlik) yükler için Riyad parsiyel çözümleri
  • Eğitimli personellerle bilgi akışı
  • Deniz, Hava, Kara parsiyel servis hizmetleri
  • Maaliyet çözümleri

Saygınlar Lojistik, ISO 9001 Belgesi ile kaliteli taşımacılığı tescillemiş firmadır. Uluslararası Nakliyat sektörüne yönelik deniz, hava ve kara operasyonlarında alternatif çözümlerle müşterinin karlılık oranlarını yükseltmeye yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Suudi Arabistan Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Deniz, Hava, Kara Taşıma Yöntemlerine Uygun Şekilde  Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Karayolu ile taşımalarımızda TIR yükleme planı oluşturuyoruz. Müşterinin yük taleplerine göre istiflenebilir, istiflenemez şekilde dizpozisyona uygun şekilde araç planlaması yapıyoruz.

Eğitimli elemanlarımız Riyad parsiyel aracının evrak işlemlerini sistemleri şekilde yürüterek, başarılı şekilde araç sevkiyata hazır hale getirilir.

Gümrükte işlemleri tamamladıktan sonra aracımız ilgili çıkış RORO limanına ilerler. RORO Gemisinden – Suudi Arabistan Duba Port’ta işlemlerini tamamlayarak Riyadh / Suudi Arabistan’a yük kapı teslimi yapılır.

Denizyolu Riyad Parsiyel: Suudi Arabistan’ın Riyad DRY PORT Limanına genelde konteyner ile parsiyel denizyolu taşımalarımız yapılır. Ambarlı Limanından – Cidde Port – Riyad Dry Port teslim şeklinde parsiyel teslimat yapılır.

Dünya genelinde bulunan geniş acente ağımızla Saygınlar Lojistik güvencesi ile teslim edilir. Deniz parsiyel taşımalarımız müşterilerimizin memnuniyeti açısından tüm doğru denenmiş yöntemlerle ilerler.

Havayolu Riyad Parsiyel: Türkiye Atatürk Havalimanı’ndan Riyad’a parsiyel uçak ile hava taşımaları yapmaktayız. Kısa süreli teslimat sürelerimizle müşterilerimizi her zaman memnun etmekteyiz.