Portekiz Frigo Nakliye

29.07.2021
Portekiz Frigo Nakliye

Asya, Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine uluslararası taşımacılık hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, iş başarısını Portekiz frigo nakliye alanında da göstermeye devam ediyor. En uygun Portekiz frigo nakliye hizmetleri için iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Frigo nakliyat ya da diğer adıyla “soğuk zincir taşımacılığı” -25 derece soğukluğu muhafaza edebilen araçlarla yapılan bir taşımacılık hizmetidir. Bu hizmetin aksamadan ve doğru şekilde yapılabilmesi için öncesinden araç bakımının yapılması, varsa eksikliklerin giderilmesi ve daha da önemlisi işlerin doğru şekilde takip ediliyor olması çok önemlidir. Saygınlar Nakliyat, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip ekibi ile Portekiz frigo nakliye hizmetlerini sunarken başarısını taçlandırmak ve müşterilerine kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak için çalışmalarında yenilik yapan bir isim haline gelmiştir.

Portekiz Nerede?

Portekiz ya da resmî adıyla Portekiz Cumhuriyeti (Portekizce: República Portuguesa), Avrupa’nın güneybatısında İber Yarımadası üzerinde yer alan, Avrupa Kıtası’nın en batısındaki ülkedir. Portekiz kuzeyden ve doğudan İspanya ile, güneyden ve batıdansa Atlas Okyanusu ile çevrilidir.

Portekiz’e Google haritası üzerinden ulaşmak için tıklayın.

Portekiz Frigo Nakliyede Başarının Adresi

Portekiz Frigo Nakliye

Portekiz’in birçok noktasına taşımacılık hizmeti sunan firmamız, frigo taşımacılık alanında da başarılı çalışmalarını müşterilerine sunmaya devam ediyor. Özel olarak tasarlanmış frigo araçlarımız, yüklerinizin güvenilir bir şekilde adresine ulaşması adına düzenli olarak kontrolden geçirilmektedir. Hem yüklerin herhangi bir sekteye uğramadan yerine ulaşabilmesi hem de müşterilerimizin firmamıza olan güvenini sarsılmaması adına Portekiz frigo nakliye alanında da diğer taşımacılık hizmetlerimizde gösterdiğimiz hassasiyeti göstermekteyiz.

Portekiz Nakliyat hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Frigolu Taşımacılık Nedir, Nasıl Yapılır?

Frigolu taşımacılık hizmeti, taşınacak malın özelliğine ve cinsine göre değişiklik gösterir. Isı hassasiyeti olmayan paketlerde 18 °C ve üstünde; çikolata, yumurta ve unlu mamullerin 15 °C ile 18 °C arası serinlikte; beyaz et, kırmızı et, sebze ve meyvelerin 4 °C ile 8 °C arası soğuklukta; dondurma ve dondurulmuş et, meyve ve sebze ürünlerinin -18 °C ile -26  °C arası donduruculukta muhafaza edilerek taşınması gerekir. Bunun için de donanımlı araçlara ihtiyaç duyulur.

Frigolu taşımacılık alanında yılların birikim ve deneyimine sahip olan firmamız, Portekiz frigo taşımacılık hizmetlerinde malların zarar görmeden yerine ulaşabilmesini sağlamak adına çalışmalarını öncesinden tamamlayarak müşterilerine kaliteli hizmeti sunma eğilimi ile çalışmaktadır.

Frigolu Taşımacılıkta Isı Değerleri

Gıda, sağlık sektörü gibi alanlarda daha sıklıkla tercih edilen frigo taşımacılık, ülkemizden dünyanın birçok noktasına sağlanan bir hizmettir. Portekiz ile iyi durumda olan ticari anlaşmalarımız sayesinde ülkemizden her haftanın belirli günlerinde frigolu taşımacılık hizmeti de gitmektedir. Portekiz frigo taşımacılık alanında başarısını kanıtlamayı başaran Saygınlar Nakliyat, frigolu taşımacılıkta ısı değerleri noktasına özen göstererek hizmetlerini en iyi şekilde sağlamaktadır. Bu da müşterilerimizin hizmete ihtiyaç duymaları durumunda gönül rahatlığıyla firmamızı tercih etmelerini etkilemektedir. Peki, frigolu taşımacılıkta ısı değerleri nasıl olmalıdır?

 • Armut, kayısı, ayva, kiraz-vişne, çilek-ahududu, nar, elma, nektar, erik, şeftali, incir, üzüm, kornişon: 1-3 °C
 • Bamya, yeşilbiber, domates, fasulye, yazlık kabak: 4,5-7,5 °C
 • Domates, karpuz, kavun, muz, patlıcan: 7-10 °C
 • Salatalık, kabak, kestane, kışlık patlıcan: 4,5-7 °C
 • Kereviz, lahana, Brüksel lahanası, turp, taze soğan: 0-1 °C
 • Bezelye, kuşkonmaz, havuç, mantar, incir, maydanoz, enginar, mısır, ıspanak, pancar, pırasa: 0-1 °C
 • Limon, portakal: 7-10 °C
 • Patates, erkenci patates: 7-10 °C
 • Sarımsak, kuru soğan: 5 °C
 • Dondurulmuş et ürünleri: max. -18 °C
 • Dondurulmuş unlu mamuller: -12  °C-18  °C
 • Dondurulmuş sebze ve meyveler: max. -18  °C
 • Dondurulmuş kanatlı et ürünleri: max. -18 °C

Türkiye – Portekiz Arası Frigo Nakliyat

Türkiye – Portekiz Arası Frigo Nakliyat

Dünyanın birçok yerine frigolu nakliyat hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, tüm taşımacılık hizmetlerinde CMR sigortası kapsamında faaliyet yürütmekte olup ISO 9001 kalite standartlarına uygun şekilde hizmet sağlamaktadır. Türkiye Portekiz arası frigo nakliyat hizmetlerinde de bu değerlere önem veren ve bu kapsamda müşterilerinin beklentilerini karşılayan firmamız, sektörünün bilinen ve alanında en çok tercih edilen isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Türkiye’den Portekiz’e frigo taşımacılık için iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Portekiz parsiyel nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Portekiz Frigo Nakliyat Güzergahları

Hizmetlerimizin daha kaliteli hale gelmesi ve birden fazla noktaya hizmet götürülmesi adına Saygınlar Nakliyat olarak çalışmalarımızda sürekli olarak yenilik yapmaya devam ediyoruz. Portekiz frigo nakliyat hizmetlerinde belirlediğimiz güzergahları sürekli olarak kontrol eden ekibimiz sayesinde taşımacılığın daha kaliteli şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. İşte Portekiz frigo nakliye güzergahları…

Abrantes Agualva-Cacém Águeda Albufeira
Alcácer do Sal Alcobaça Almada Almeirim
Alverca do Ribatejo Amadora Amarante Amora
Anadia Angra do Heroísmo Aveiro Barcelos
Barreiro Beja Braga Bragança

Portekiz Frigo Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Portekiz frigo nakliye hizmeti nasıl alınır?

Taşınması gereken yükleriniz hakkında ayrıntılı bilgileri mail adresimizden ya da Whatsapp iletişim hattımızdan bildirerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Portekiz frigo taşımacılık fiyatı

Frigo taşımacılık fiyatı da yükün cinsine ve varış noktasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıntılı bilgi için iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Portekiz nakliye gümrük işlerine kim bakar?

Saygınlar Nakliyat olarak anlaşmalı olduğumuz firmalar bulunmaktadır. Müşterilerimizi bu alanda yönlendirerek işlerini kolaylıkla yapmalarını sağlıyoruz.

Portekiz nakliyat şirketleri

Portekiz nakliye şirketleri oldukça fazladır. Fakat alanında deneyimli olan Saygınlar nakliyat ile yüklerinizi daha güvenilir bir şekilde taşıtabilirsiniz.