Özbekistan Parsiyel

Özbekistan Parsiyel

Türkiye’nin dış ticaret hacminde önemli ülkeler arasında olan Özbekistan’a parsiyel yük taşımacılığı yapmaktayız. İstanbul’dan özmal araçlarımız ile düzenli şekilde parsiyel taşımacılığı Taşkent başta olmak üzere Buhara, Semerkand gibi Büyükşehirlerine parça yük teslimatı yapmaktayız. İhracatçı firmaların veya üretici + ihracatçıların küçük komple tırdan daha az yer kaplayan ürünlerini Özbekistan’a teslim etmekteyiz.

Özbekistan’a TIR Parsiyel Servisi

Saygınlar Nakliyat olarak; Ortadoğu ve Türki Cumhuriyeti Ülkelerine karayolu tır taşımacılığıyla gerçekleştirmiş olduğumuz parsiyel servislerimiz içerisinde Özbekistan parsiyel tır servislerimiz yer alır. Coğrafi koşulları iyi analiz ederek uzman olduğumuz hatlar içerisinde yer alan Özbekistan hattında profesyonel olarak parça yük taşıyan nakliyeciler arasında kurumsallığından ödün vermeden müşteri odaklı çözümler sunuyoruz.

Özbekistan’a Düzenli Parsiyel Servis

İhracat taşımalarınız için düzenli konsol taşımacılığımızdan faydalanabilirsiniz. Düzenli haftalık Özbek parsiyel araçlarımız depolarımızdan yüklendikten sonra Erenköy Gümrük Müdürlüğü’nde çıkış yapar.

Erenköy Gümrüğü’nden Çıkış Yapan araçlarımız;

Türkiye – İran – Türkmenistan – Özbekistan varış yapar.

Özbekistan Parsiyel Dağıtım Ağımız

Özbekistan Parsiyel Dağıtım Ağımız

Türkiye – Özbekistan parsiyel dağıtım ağımız içerisinde Özbekistan’ın tüm bölgelerine sevk hizmeti sunuyoruz. Özbekistan karayolları teslimatı ana gümrük noktalarına yapılır. Örnek olarak: Taşkent, Semerkand, Buhara Şehirlerine giden bir yük Ana gümrük noktalarında ithalat gümrüğünü tamamlar. Taşkent parsiyel yükleri Taşkent Gümrüğünde teslim edilirken; Semerkand yükleri Semerkand Ana gümrüğüne teslim edilir. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz Özbekistan grupaj hizmetinde her zaman düzenli olarak teslimatlar yaparız. Teslimat İllerimizin listesi aşağıdaki gibidir:

» Andican» Buhara» Fergana
» Hive» Kokand» Moynak
» Semerkant» Taşkent» Urgenç
» Angren» Cizzak» Gulistan
» Karşi» Margilon» Nukus
» Shohimardon» Tirmiz