Özbekistan Parsiyel Nakliye

Özbekistan Parsiyel Nakliye

Özbekistan parsiyel nakliye alanında müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyat ve kolay ödemeli çözümlerimiz ile sektörün referans belirleyici ismi olmaya devam ediyoruz. Saygınlar Nakliyat ile yüklerinizin güven içinde taşınmasını sağlayın…

Türkiye’nin dış ticaret hacminde önemli ülkeler arasında olan Özbekistan’a parsiyel yük taşımacılığı yapmaktayız. İstanbul’dan özmal araçlarımız ile düzenli şekilde parsiyel taşımacılığı Taşkent başta olmak üzere Buhara, Semerkand gibi Büyükşehirlerine parça yük teslimatı yapmaktayız. İhracatçı firmaların veya üretici + ihracatçıların küçük komple tırdan daha az yer kaplayan ürünlerini Özbekistan’a teslim etmekteyiz.

Parsiyel Taşımacıklıkta Güven

Parsiyel taşımacılık, komple yük taşımacılığından çok daha fazla dikkat gerektiren ve üzerinde hassasiyetle durulması gereken konulardan biridir. Bu yüzden parsiyel yük taşıma noktasında seçiminizi yaparken daha seçici davranmanız gerekir. Yılların birikim ve deneyimine sahip, uzman kadrosu ile gümrükleme işlemlerinden resmi evrakların hazırlanmasına, aracın yüklenmesinden boşaltılmasına kadarki tüm evrelerde başarılı çalışma sonuçları sunan Saygınlar Nakliyat ile güven içinde yüklerinizin taşınmasını sağlayacaksınız. Müşterilerimize taahhüt ettiğimiz zamanda teslimat noktasına ulaştırdığımız yüklerimiz müşterilerimizin nezdinde güvenin tesis edilmesini sağlamaktadır. Özbekistan parsiyel nakliyet hizmetlerimizden yararlanarak bir adım önde olmanın keyfine varın.

Özbekistan Nakliye Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Özbekistan’a TIR Parsiyel Servisi

Saygınlar Nakliyat olarak; Ortadoğu ve Türki Cumhuriyeti Ülkelerine karayolu tır taşımacılığıyla gerçekleştirmiş olduğumuz parsiyel servislerimiz içerisinde Özbekistan parsiyel tır servislerimiz yer alır. Coğrafi koşulları iyi analiz ederek uzman olduğumuz hatlar içerisinde yer alan Özbekistan hattında profesyonel olarak parça yük taşıyan nakliyeciler arasında kurumsallığından ödün vermeden müşteri odaklı çözümler sunuyoruz. Özbekistan’a TIR parsiyel servisi ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız. 11 yılı geride bıraktığımız firmamız ile yüklerinizin güvenilir bir şekilde ulaşım noktasına ulaşmasını sağlayacaksınız. 

Özbekistan’a Düzenli Parsiyel Servis

İhracat taşımalarınız için düzenli konsol taşımacılığımızdan faydalanabilirsiniz. Düzenli haftalık Özbek parsiyel araçlarımız depolarımızdan yüklendikten sonra Erenköy Gümrük Müdürlüğü’nde çıkış yapar. Burada gerekli işlemlerin tamamlanmasından sonra araçlarımız;  Türkiye – İran – Türkmenistan – Özbekistan varış yapar. Güven ve kalitenin referans belirleyici isimlerinden biri halie gelen Saygınlar Nakliyat, Özbekistan’a düzenli parsiyel servis hizmetleri ile kendinden her geçen gün daha fazla söz ettirmeye başlayan bir marka haline gelmiştir. Emin ellerde yüklerinizin taşınmasını sağlamak ve aradığınız hizmet kalitesini en iyi şekilde yakalamak için bizimle iletişime geçin. 

Özbekistan Parsiyel Dağıtım Ağımız

Özbekistan Parsiyel Dağıtım Ağımız

Türkiye – Özbekistan parsiyel dağıtım ağımız içerisinde Özbekistan’ın tüm bölgelerine sevk hizmeti sunuyoruz. Özbekistan karayolları teslimatı ana gümrük noktalarına yapılır. Örnek olarak: Taşkent, Semerkand, Buhara Şehirlerine giden bir yük Ana gümrük noktalarında ithalat gümrüğünü tamamlar. Taşkent parsiyel yükleri Taşkent Gümrüğünde teslim edilirken; Semerkand yükleri Semerkand Ana gümrüğüne teslim edilir. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz Özbekistan grupaj hizmetinde her zaman düzenli olarak teslimatlar yaparız. T

Özbekistan Parsiyel Nakliye Güzergahı

Özbekistan parsiyal nakliye alanından uzun zamanların deneyim ve tecrübesini geride bırakan Saygınlar Nakliyat, nakliyat güzergahları konusunda tecrübeli ekibi ile siz değerli müşterilerinin yükünü güven içinde yerine ulaştırmaktadır. Türkiye’nin farklı illerinden teslim aldığımız yükleri; İstanbul Erenköy Gümrük Müdürlüğü’nde işlemlerin yapılmasından sonra Andican, Buhara, Fergana, Hibe, Kokand, Moynak gibi güzergalar üzerinden yüklerin teslim edileceği noktalara ulaştırıyoruz. 8-10 gün arasında devam eden yolculuk sonrası yüklerin güvenli bir şekilde teslim edilmesi için uzman personellerimiz indirme işlemlerinde hassas davranarak malların/ürünlerin zarar görmesini engellemektedir. Gürcistan > Rusya > Kazakistan > Özbekistan üzerinden devam eden parsiyel nakliyelerde aradığınız hizmeti en doğru şekilde ve en uygun fiyatlarla elde edeceksiniz. 

Özbekistan Google Haritası İçin Tıklayın

Özbekistan Nakliye Güzergahlarımız

» Andican » Buhara » Fergana
» Hive » Kokand » Moynak
» Semerkant » Taşkent » Urgenç
» Angren » Cizzak » Gulistan
» Karşi » Margilon » Nukus
» Shohimardon » Tirmiz

İstanbul Dışı Parsiyel Nakliye

İstanbul dışı parsiyel nakliyelerde öncelikle sahip olduğumuz iç ağımız ile yüklerin alımını gerçekleştirmekteyiz. Bu durum nakliye güzergahını ve teslimat süresini değiştirse de genel olarak müşterilerimize taahhüt ettiğimiz vakitlerde yerinde olmaya çalışıyoruz. Ancak nakliye süreleri hakkında aşağıda da vereceğimiz bilgilerde göreceğiniz üzere yol şartları ve hava koşulları gibi elde olmayan nedenlerden dolayı zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu tip durumları öncesinden müşterilerimize bildirerek gerekli önlemlerini almalarını sağlıyoruz. Nakliyat alanında güvenin ve referansın tek adresi olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam eden Saygınlar Nakliyat, Özbekistan parsiyel nakliyat hizmetlerinde aradığınızdan çok daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz, tanınmış ve güven noktasında marka haline gelmiş bir isimdir. 

Özbekistan Parsiyel Nakliye Süreleri

Nakliye sektöründe süre en önemli etkendir. Genellikle ticari malların taşınmasının yapıldığı sektörde, doğru zamanlamayı tespit etmek, müşterinin güveni açısından son derece önemlidir. Özbekistan Parsiyel nakliye süreleri, İran, Türkmenistan üzeri güzergahları kullanılarak belirlenmektedir. Ortalama süre 8-10 gün olsa da yol durumu, hava koşulları, doğal koşullar gibi elde olmayan nedenlerden dolayı yaşanan gecikmeler söz konusu olabilmektedir. Bu tip durumlarda müşterilerimize öncesinden bilgi vererek gerekli önlemlerini almalarını hatırlatıyoruz. Saygınlar Nakliyat ile başarılı sonuçlara ulaşmak için yapmanız gereken tek şey iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşmak olacak. 

Özbekistan Parsiyel Nakliye Firmaları

Nakliye sektöründe hizmet veren birçok marka bulunmaktadır. Her markanın kendine göre artıları ve eksileri bulunur. Saygınlar Nakliyat olarak sektöre yeni bir soluk getiren çalışmalarımızla mevcutta yer alan nakliye firmalarında bulunan eksikleri tamamlama hedefi ile hizmet sunmaktayız. Özbekistan parsiyel nakliye firmaları arasında yılların birikim ve tecrübesi ile müşterilerine hitap etmeye devam eden firmamız, sunduğu güven ve oluşturduğu memnuniyet ilkesi ile her geçen gün hedeflerine daha fazla yaklaşmaktadır. Uygun fiyatlı Özbekistan parsiyel nakliye süreleri içerisinde İstanbul içi ve İstanbul dışı teslim aldığımız yüklerinizi İstanbul’da yer alan modern depolarımızda toparlayarak yola çıkılacak güne kadar mal/ürünlerinizin güven içinde saklanması için gerekli koşulları oluşturuyoruz. Bu sayede herhangi bir şekilde mallarınız zarar görmeden, ulaşması gereken noktaya ulaşmaktadır.

Özbekistan Parsiyel Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Özbekistan Parsiyel Nakliye Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Özbekistan parsiyel nakliye fiyatları hesaplanırken; metreküp, ağırlık ve lademetre kullanılarak hesaplanmaktadır. Özbekistan karayolu parsiyel nakliye fiyatları hesaplanırken; en x boy x yükseklik x adet şeklinde hesaplanır.

Özbekistan Parsiyel Hacim Nasıl Hesaplanır?

Özbekistan parsiyel hacim hesaplama işlemi, alınan güzergah ile alınacak ürünün ağırlık, adet, boy yüksekliği gibi ölçüler belirlenerek hesaplanmaktadır. Saygınlar Nakliyat, sektörün en bilindik isimlerinden biri olup Özbekistan parsiyel nakliye fiyatları alanında en uygun fiyatları sunmaktadır.

Saygınlar Nakliyat Güvenilir mi?

Alanında 11 yıllık bir deneyimi geride bırakan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını buna göre şekillendirmektedir. Fiyat, taahhüt edilen zaman ve güvenilir Özbekistan parsiyel taşımacılık alanında sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen Saygınlar Nakliyat ile güven içinde yüklerinizin taşınmasını sağlayabilirsiniz.