Odabaşı Mah. Atatürk Bulvarı Mehmet Menke Apt. No: 79 Daire: 15 Antakya / Hatay
tr

Özbekistan Parsiyel

13.06.2019
144
Özbekistan Parsiyel

Türkiye’nin dış ticaret hacminde önemli ülkeler arasında olan Özbekistan’a parsiyel yük taşımacılığı yapmaktayız. İstanbul’dan özmal araçlarımız ile düzenli şekilde parsiyel taşımacılığı Taşkent başta olmak üzere Buhara, Semerkand gibi Büyükşehirlerine parça yük teslimatı yapmaktayız. İhracatçı firmaların veya üretici + ihracatçıların küçük komple tırdan daha az yer kaplayan ürünlerini Özbekistan’a teslim etmekteyiz.

Özbekistan’a TIR Parsiyel Servisi

Saygınlar Nakliyat olarak; Ortadoğu ve Türki Cumhuriyeti Ülkelerine karayolu tır taşımacılığıyla gerçekleştirmiş olduğumuz parsiyel servislerimiz içerisinde Özbekistan parsiyel tır servislerimiz yer alır. Coğrafi koşulları iyi analiz ederek uzman olduğumuz hatlar içerisinde yer alan Özbekistan hattında profesyonel olarak parça yük taşıyan nakliyeciler arasında kurumsallığından ödün vermeden müşteri odaklı çözümler sunuyoruz.

Özbekistan’a Düzenli Parsiyel Servis

İhracat taşımalarınız için düzenli konsol taşımacılığımızdan faydalanabilirsiniz. Düzenli haftalık Özbek parsiyel araçlarımız depolarımızdan yüklendikten sonra Erenköy Gümrük Müdürlüğü’nde çıkış yapar.

Erenköy Gümrüğü’nden Çıkış Yapan araçlarımız;

Türkiye – İran – Türkmenistan – Özbekistan varış yapar.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: