Moldova Parsiyel Nakliye

Moldova Parsiyel Nakliye

Moldova parsiyel nakliye hizmetini, uzman personel kadromuz ile profesyonel şekilde sizlere sunmaktayız. En kısa sürede sorunsuz ve güvenli bir şekilde teslimat işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Parsiyel nakliye, taşıma araçlarının bölünerek birden fazla müşterinin yüklerinin yüklenmesi ve varış güzergahı üzerinde gerekli yerlerde yüklerin indirilmesi işlemine verilen isimdir. Parsiyel taşımacılık özen ve disiplin ister. Saygınlar nakliyat olarak kazandığımız güvenilirlik ve işimize karşı gösterdiğimiz disiplin ile parsiyel nakliye işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Parsiyel nakliye alanında yakaladığı başarılarıyla müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyden sağlaması, Saygınlar Nakliyat’ı sektöründe referans belirleyici isimlerden biri olmasını sağlamaktadır.

Suudi Arabistan Frigo Nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Moldova Nerede?

Moldova veya resmî adıyla Moldova Cumhuriyeti, Doğu Avrupa’da yer alan Ukrayna ile Romanya arasında kalan bir ülkedir. Başkenti Kişinev’dir. 1991 yılında SSCB’nin dağılmasının ardından bağımsızlığını kazanmıştır.

Moldova Parsiyel Taşımacılık Hizmeti

Moldova parsiyel nakliye

Moldova’nın başkenti Kişinev ile İstanbul arası 994,4 km olduğundan genellikle kara taşımacılığı tercih edilerek parsiyel taşımacılık yapılmaktadır. Moldova parsiyel ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyiler arasında yerini alan Saygınlar Nakliyat yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Kişinev olmak üzere Anenii Noi, Bălţi, Basarabeasca, Biruinţa, Briceni, Bucovăţ, Cahul, Călăraşi, Camenca, Cantemir, Căuşeni, Ceadîr-Lunga gibi Moldova’nın tüm şehirlerine firmamıza ait araçlarla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Türkiye Moldova Arası Taşımacılık Hizmeti

Uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız Saygınlar Nakliyat, Doğu Avrupa’da yer alan Moldova’ya da taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Türkiye Moldova arası taşımacılık hizmetinde aradığınızdan çok daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz firmamız, CMR sigortası güvencesi ile tüm yüklerinizi güven içinde adresine teslim etmektedir.

 Dubai Nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Alanında yakaladığı başarı ve müşterilerine verdiği güven ile sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen Saygınlar Nakliyat ile aradığınız hizmetleri en kaliteli şekilde elde edeceksiniz. Türkiye Moldova arası nakliye hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Moldova Parsiyel Nakliye Süresi

Hizmette sınır tanımadan çalışmaya devam eden Saygınlar Nakliyat, müşterilerinin yüklerini zamanında ulaştırmak adına farklı alternatifler sunmaktadır. Moldova nakliyat transit süresi 4 gün sürmektedir. Kapıkule’de başlayan gümrükleme işlemlerinden sonra Bulgaristan, Romanya ve buradan Moldova ulaşmaktayız. Hava ve yol durumunun aksilik çıkartabileceği durumlarda öncesinden müşterilerimizi bilgilendirerek gerekli önlemleri almaları konusunda uyarıyoruz. Moldova nakliye süresi Roro ile 7 gün transit süre, Ukrayna üzeri gidiyoruz, müşteri talebine göre değişmektedir.

Moldova Parsiyel Nakliye Güzergahları

Moldova parsiyel taşımacılık

Hizmetlerimizin daha kaliteli şekilde yürümesini sağlamak ve müşterilerimize kaliteli bir deneyim sunmak için Moldova nakliye güzergahlarımızı genişletmeye devam ediyoruz. Hali hazırda hizmet verdiğimiz bölgeler ise şunlardır;

Anenii Noi Bălţi Basarabeasca Biruinţa Briceni
Bucovăţ Cahul Călăraşi Camenca Cantemir
Căuşeni Ceadîr-Lunga Kişinev Donduşeni Edineţ
Făleşti Glodeni Nisporeni Rezina Rîbniţa
Sîngerei Şoldăneşti Talmaz Taraclia Teleneşti
Vatra Vulcăneşti Dubăsari Drochia Frunză

 

 Moldova Nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Moldova Nakliye Hizmetleri

Türkiye Moldova Arası Taşımacılık Hizmeti

Moldova nakliye hizmetleri, karayolu taşımacılık ağları ile gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu alandan faydalanırken, işinde disiplinli ve gerekli tüm belgelere sahip bir firma ile çalışmak gerekir. Saygınlar Nakliyat, taşımacılık alanında gerekli olan tüm belgelere sahip bir firmadır. Kendine ait özmal araçları ile Moldova nakliye hizmetlerini müşterilerine hem uygun fiyatlarla hem de taahhüt edilen zamanda ulaştırma potansiyeli ile çalışmaktadır. Tüm taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi Moldova nakliyat hizmetlerinde de CMR sigorta güvencesi ile mallarınızı taşımaktayız. ISO 9001 kalite yönergelerine uygun şekilde faaliyet sürdüren firmamız, beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebileceğiniz bir adrestir.

Moldova Frigo Nakliye

Soğuk zincir taşımacılığı da denilen frigolu taşımacılık, ürünlerin soğuk kalma özelliğine göre özel olarak ayarlanan frigolu dorselerle yapılan biz işlemdir. Saygınlar Nakliyat olarak bünyemizde barındırdığımız araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Araçlarımız; Isı hassasiyeti olmayan paketlerde 18 °C ve üstünde; çikolata, yumurta ve unlu mamullerin 15 °C ile 18 °C arası serinlikte; beyaz et, kırmızı et, sebze ve meyvelerin 4 °C ile 8 °C arası soğuklukta; dondurma ve dondurulmuş et, meyve ve sebze ürünlerinin -18 °C ile -26  °C arası donduruculukta muhafaza edebilecek özelliklere sahiptir. Tüm bu özellikler sayesinde taşımacılık hizmetlerinde beklediğinizden çok daha yüksek sonuçlarla verimli bir hizmet alacaksınız.

Moldova Parsiyel Taşımacılıkta Güvenin Adresi

Türkiye moldova arası parsiyel taşımacılık

Firmamızı geliştirmek ve müşterilerimize daha kaliteli hizmet sağlamak amacıyla bünyemizde sürekli olarak yeniliklere gitmeye devam ediyoruz. Moldova nakliyat hizmetlerinde güvenin adresi haline gelen firmamız, birçok taşımacılık hizmetinde müşterilerini memnun etmek adına çalışmalarını en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Moldova Parsiyel Nakliyat Hakkında Sık Sorun Sorular

Moldova parsiyel nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

Moldova parsiyel nakliye hizmeti almak için mail adresimizden veya Whatsapp numaramız üzerinden firmamız ile iletişime geçerek daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz..

Moldova Parsiyel Nakliye Yapan Firmalar Hangileridir?

Moldova parsiyel nakliye firmaları arasında bilinirlik kazanan, uzman kadrosu ve sunduğu güven ile en çok tercih edilen Saygınlar Nakliyat, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan isimdir.

Moldova parsiyel nakliye fiyatı ne kadar?

Moldova parsiyel nakliye fiyatı, yüklerin ölçüsüne, gideceği noktaya göre değişir. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Moldova parsiyel nakliye nereden gidiyor?

Kapıkule, Bulgaristan, Romanya ve Moldova şeklinde gitmekteyiz. Roro ile 7 gün transit süre, Ukrayna üzeri gidiyoruz, müşteri talebine göre değişmektedir.