Moldova Frigo Nakliye

03.08.2021
Moldova Frigo Nakliye

Moldova frigo nakliye alanında gösterdiğimiz başarılı hizmetlerimiz sayesinde firmamızın her geçen gün daha fazla tercih edildiğini ve alanında referans belirleyici bir isim haline geldiğini söylemek istiyoruz. Saygınlar Nakliyat, başarılı çalışmaları ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor.

Frigo nakliye ya da diğer adıyla “soğuk zincir taşıma” günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biridir. Ticari ilişkilerin iyi olduğu ülkelere sık sık transit taşımacılık hizmetlerinin sunulmasının nedeni de budur. Frigo taşımacılık, diğer nakliye hizmetlerine göre daha fazla dikkat gerektiren ve özel olarak donatılmış araçlara sahip olmayı gerektiren bir hizmettir.

Moldova Nerede?

Moldova veya resmî adıyla Moldova Cumhuriyeti, Doğu Avrupa’da yer alan Ukrayna ile Romanya arasında kalan bir ülkedir. Başkenti Kişinev’dir. 1991 yılında SSCB’nin dağılmasının ardından bağımsızlığını kazanmıştır.

Moldova Google haritasından ulaşmak için tıklayın.

Türkiye Moldova Arası Frigo Nakliye

Türkiye Moldova frigo nakliye

Uzmanlık gerektiren uluslararası taşımacılık noktasında başarılarıyla müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı sağlayan Saygınlar Nakliyat, Moldova frigo nakliye hizmetlerinde de beklentilerin ötesinde hizmet anlayışı ile hitap ediyor. Taşımacılık için gerekli tüm izin ve belgelere sahip olan firmamız, Moldova nakliye hizmetlerinde sektörün en çok bilinen ve tercih edilen isimlerinden biridir.

Türkiye Moldova arası frigo nakliye hizmetlerinde haftanın belirli günlerini ayıran firmamız, taşımacılıkta çığır açan yönleriyle hizmetlerini en kaliteli şekilde müşterilerine sunmaya devam ediyor. İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak Moldova frigo nakliyat fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, hizmet almak için destek talebinde bulunabilirsiniz.

Moldova nakliye hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

Moldova Frigo Nakliye Güzergahları

Moldova Frigo Nakliye Güzergahları

Hizmetlerimizin daha fazla noktaya ulaşmasını sağlamak ve müşterilerimizin memnuniyetini mutlak surette sağlamak için sürekli olarak firmamızda yeni gelişmelere ve yeni rotalara imza atmaya devam ediyoruz. Moldova frigo nakliye güzergahları konusunda da yeniliklere giren firmamız, attığı bu adım sayesinde daha fazla noktaya hizmet sunmaktadır. Moldova nakliye güzergahları şunlardır;

Anenii Noi Bălţi Basarabeasca Biruinţa Briceni
Bucovăţ Cahul Călăraşi Camenca Cantemir
Căuşeni Ceadîr-Lunga Kişinev Donduşeni Edineţ
Făleşti Glodeni Nisporeni Rezina Rîbniţa
Sîngerei Şoldăneşti Talmaz Taraclia Teleneşti
Vatra Vulcăneşti Dubăsari Drochia Frunză

Frigolu Taşımacılık Isı Değerleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi frigolu taşımacılık, diğer taşımacılık hizmetlerinden çok daha farklı ve çok daha fazla dikkat edilmesi gereken bir hizmettir. Moldova frigo taşımacılık hizmetlerinde sektörün referans belirleyici ismi haline gelen Saygınlar Nakliyat, tüm taşımacılık alanlarında CMR sigortası kapsamında taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Isı değerlerini korumada yüksek donanım özelliklere sahip araçlarımız, sürekli olarak bakımları yapılarak nakliye esnasında herhangi bir problemin yaşanılmaması konusunda kontrol edilmektedir. Frigolu taşımacılık ısı değerleri, malların sağlıklı ve bozulmadan adresine teslim edilmesi adına son derece önemlidir. Bu nedenle Saygınlar Nakliyat olarak araçlarımızın aşağıda belirtilen koşullara uygun olmasına dikkat ediyoruz.

  • Dondurulmuş et ürünleri: max. -18 °C
  • Dondurulmuş unlu mamuller: -12  °C-18  °C
  • Dondurulmuş sebze ve meyveler: max. -18  °C
  • Dondurulmuş kanatlı et ürünleri: max. -18 °C

Neden Saygınlar Nakliyat?

Neden Saygınlar Nakliyat?

Bir hizmeti alırken hizmet alınan firmanın güvenilir ve işinde disiplinli olmasına dikkat etmek gerekir. Özellikle uluslararası taşımacılık alanında beklentileri en iyi şekilde karşılayabilen bir firma ile çalışmak, neticenin daha sağlıklı şekilde elde edilmesini sağlar.

Saygınlar Nakliyat, Moldova frigolu taşımacılık alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir isim olup deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Güzergah bilgilerine hakim, müşteri memnuniyeti noktasında başarılı bir isim olması, tercih edilmesi için önemli bir etkendir.

Moldova parsiyel nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

ISO 9001 kalite yönergelerine göre taşımacılık hizmeti sağlayan firmamız, soğuk zincir taşımacılığı alanında sahip olduğu özmal araçların ve kiraladığı frigolu dorselerin bakımları konusunda titizlik içinde hareket etmektedir. Bu da taşınan malların sağlıklı bir şekilde varış yerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Frigolu nakliyat hizmetlerinde edindiğimiz deneyim ve uzmanlık sayesinde, işlerin daha sağlıklı şekilde ilerlemesini sağlayan Saygınlar Nakliyat, beklentilerin ötesinde sunduğu hizmetleri ile sektörün referans belirleyici isimlerinden biri olmayı başarmıştır.

Moldova Frigo Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Moldova güzergahı ve transit süresi ne kadardır?

Kapıkule, Bulgaristan, Romanya ve Moldova şeklinde gidiyoruz. Roro ile 7 gün transit süre, ukrayna üzeri gidiyoruz, müşteri talebine göre değişmektedir.

Moldova frigo nakliye yapan firmalar hangileridir?

Türkiye'den Moldova'ya frigo taşımacılık yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. Fakat Saygınlar Nakliyat, beklentileri en iyi şekilde karşılayan isim olduğu için daha fazla tercih edilen isimdir.

Moldova frigo nakliye hizmeti nasıl alınır?

Moldova frigo nakliye hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi almak için mail adresimizi veya Whatsapp iletişim hattımızdan firmamıza ulaşmanız daha sağlıklı bilgi akışı adına daha etkilidir.

Gümrük işlemlerini kim yapar?

Moldova frigo nakliyat gümrük işlemleri için İhracat, ithalat, limanlarda tavsiye edeceğimiz gümrük acentelerimiz mevcut olup müşterilerimizi yönlendiriyoruz.