Mısır Parsiyel – Alexandria Parsiyel – Mısır Denizyolu Taşıma

Mısır Parsiyel – Alexandria Parsiyel – Mısır Denizyolu Taşıma

Mısır Parsiyel – Alexandria Parsiyel Limanına düzenli konteyner parsiyel servislerimiz İstanbul Avrupa yakasında bulunan Ambarlı Limanından düzenli olarak  çıkışlarımız bulunur.

Saygınlar Lojistik, Mısır’a denizyolu parsiyel hizmetleriyle kaliteli hizmetlerini her zaman müşteriye yansıtan ISO 9001 Kalite Belgesine sahip kuruluştur.

Alexandrıa parsiyel konusunda uzmanlaşmış personellerimiz Saygınlar Lojistik’in teknolojik altyapısı ile müşterilerimizi en iyi şekilde memnun etmekteyiz. Türkiye Mısır  taşıma yapan firmalar arasında Lider kuruluşlardan biriyiz.

Kara, Hava, Deniz yük taşımacılığı yapan firmamız UND Üyesi, C2 Belgesine Sahip, ISO 9001 Kalite sistemiyle çalışmaktadır. Mısır’a denizyolu konteyner servislerimiz FULL ve Parsiyel olarak, geniş acente ağımızla hizmet sunarız.

İskenderiye (Alexandria) (Arapçaالإسكندريةal-ʾIskandarīyah;[2] Mısır ArapçasıاسكندريةEskendereyyaYunancaΑλεξάνδρειαAlexándria;[3][4] KıptîceⲣⲁⲕⲟϯRakodī[3]), Kahire ve Giza‘dan sonra Mısır‘ın üçüncüAfrika‘nın ise yedinci büyük kenti ve ekonomik merkezi olan bir kenttir. Toplamda 5.381.000 insanın ikamet ettiği İskenderiye, Akdeniz boyunca Mısır’ın kuzey kıyısı üzerinde yaklaşık 40 km uzanır. İskenderiye popüler bir turizm merkezidir ve aynı zamanda Süveyş’ten gelen doğalgaz ve petrol boru hatları sebebiyle önemli bir sanayi merkezidir.

Vikipedi

Denizyolu Mısır Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Limanda hazır bulunan parsiyel konteynerimizi için pazarlama departmanımızın almış olduğu rezervasyonların planlaması yapılır.

Yükleme planına uygun şekilde konteyner istiflenir, yüklemeler ilgili ihracatçı firmaların gümrükçülerinin iştirakleriyle yapılmaktadır.

Yüklenen konteyner, kapama işlemi tamamlandıktan sonra gemi yükleme zamanına uygun şekilde organizasyonu yaparız.

Gemi Mısır parsiyel konteyneri hedef noktaya ulaştırmak için yola çıkar. Sevkiyatların düzenli takibi amacıyla müşterilere bilgileri, operasyon bölümümüz aktarır.

İstanbul (Ambarlı Limanı) – Alexandrıa / Mısır parsiyel konteyner yük taşımacılığı hizmetimiz planlı şekilde organize edilmektedir.

Havayolu taşımacılık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Mısır Parsiyel İletişim Hattımız:

Tel: +90 326 225 26 87

Cep: 0532 131 4773 

E-mail: lojistik@sayginlarnakliyat.com